Universidad Ana G. Méndez Dallas Campus Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چشم انداز ماموریت

منطقه دالاس آنلاین از دانشگاه آنا G. مندز نشان دهنده تعهد ما در زمینه دسترسی به آموزش های با کیفیت بالاتر برای دانشجویان بزرگسال اسپانیایی است.

مدارک دانشگاهی در مطالعات دو زبانه با متدولوژی ارائه شده توسط دانشگاه آنا G. مندز ارائه می شود ، که الگویی با اقتباس اولیه بود که با موفقیت توسط دانشگاه رجیس در دنور ، کلرادو ، یک رهبر در تسریع در آموزش بزرگسالان تهیه و اجرا شد.

دانشگاه آنا G. مندز دالاس / آنلاین مدارک کاردانی ، کارشناسی ارشد و مدارک کارشناسی ارشد را 100٪ بصورت آنلاین ارائه می دهد. کلیه نمرات به زبان اسپانیایی یا انگلیسی 100٪ ارائه می شود. این بخش از دانشگاه آنا جی. مِنتز ، اولین مؤسسه آموزش عالی خصوصی پورتوریکو طبق سیستم مستقل آموزش داده پس از ثانویه (IPEDS) ، بخشی از وزارت آموزش ایالات متحده است.

علاقه مندان می توانند کل مراحل ثبت نام را از طریق تلفن و اینترنت انجام دهند.

137771_pexels-photo-4559588.jpeg

اصول ما

به عنوان بخشی از فلسفه ، دانشگاه آنا جی. مندز در سه موسسه ما از اصل فرصت های برابر آموزش برای دانشجویان خود پیروی می کند: دانشگاه آنا جی. مندز (کارولینای آمریکا) ، دانشگاه آنا جی. مندز (گورابو) و آنا جی. مندز دانشگاه (کوپی).

با استفاده از این اصل راهنمایی ، دانشگاه انواع صندوق های کمک های مالی را در قالب کمک هزینه ، کار تحصیلی در کالج و وام برای دانشجویانی که نیاز مالی دارند و واجد شرایط اداره ، دریافت ، دریافت و اداره می کند. بودجه کمک های دانشجویی توسط دولت های فدرال و ایالت ، مؤسسه و با کمک های مالی بخش خصوصی تأمین می شود.

موسسه ما این وجوه را تا حد امکان و کارآمد توزیع می کند و از هر دانشجویی با انواع برنامه های کمک های مالی که واجد شرایط تأمین هزینه های دستیابی به هدف دانشگاهی خود است ، بهره مند می شود.

پورتال کمکهای مالی دانشگاه آنا G. مندز مطابق آیین نامه هایی که اعمال می شود ، خط مشی ها و رویه هایی را که ما در توزیع وجوه راهنمایی می کنند ، ارائه می دهد. این دستورالعمل همچنین به دانش آموزان درمورد درخواست کمک های مالی ، از جمله نحوه تکمیل درخواست رایگان کمک های مالی دانشجویی (FAFSA) مورد نیاز برای دسترسی به هرگونه کمک مالی فدرال می دهد. سایر هنجارها ، خط مشی ها و آیین نامه های مربوطه که دانش آموزان باید از آن آگاه باشند نیز شامل می شوند.

مکان ها

دالاس

Address
3010 N. Stemmons Fwy.
75247 دالاس, تگزاس, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: