توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University Of North Carolina at Pembroke یک دانشگاه سطح عالی است که جامعه روحانی بیش از 6،200 دانش آموز دارد.

دانشجویان UNCP با داشتن مجموعه ای گسترده از مدرک لیسانس و مدرک فوق لیسانس Pembroke و جامعه متفاوتی از فرهنگ ها، ایده ها و سازمان ها، برای پیشرفت در زندگی، آمادگی دارند.

هر دانش آموز یک فرد در UNCP است. دانش آموزان ما فرصتی برای ساخت نام برای خود می گذارند - در یک جامعه گرامی و استقامتی که می خواهند آنها را به موفقیت برسانند، ایستادگی کنند - و یک ترکیب نادر از فرصت ها، فرهنگ ها و ایده هایی که هیچ جای دیگری پیدا نمی شود.

UNCP در جنوب شهر کارولینای شمالی Pembroke واقع شده است و دارای یک تاریخ غنی آمریکایی هندی است و یکی از امن ترین دانشگاه های دانشگاه کارولینای شمالی است . UNCP با داشتن کلاس های کوچک، کمیته دانشجویی و دانشکده ها و یکی از دانشگاه های مختلف در این کشور، UNCP یک دانشگاه در حال رشد است که دانش آموزان را قادر می سازد تا به زندگی پر جنب و جوش و پر تحرک ادامه دهند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

University Of North Carolina at Pembroke

BS در روانشناسی ... [+]

سمینار تازه کار: 1 سمینار. آقای

آموزش عمومی: 44 سمینار. ساعت

ENG 1050. ترکیب I (3 اعتبار)ENG 1060. ترکیب دوم (3 اعتبار)هنر عالی (3 اعتبار)ادبیات (3 نمره)تاریخچه (3 اعتبار)فلسفه و دین (3 اعتبار)علوم اجتماعی (9 واحد)علوم طبیعی (6 واحد)ریاضیات (3 نمره)تربیت بدنی (2 واحد)انتخاب شغلی عمومی (6 واحد)

الزامات عمده: 40 سم. ساعت

عمده روانشناسی شامل 40 دوره ترم (که حداقل 15 ساعت باید در سطح 3000 یا بالاتر گرفته شود)

توجه: قبل از اینکه PSY 2080 و PSY 2100 تکمیل شود باید دوره های سطح 3000-4000 را انجام ندهند.... [-]

آمریکا پمبروک
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Of North Carolina at Pembroke

مدرسه کسب و کار مدرک لیسانس علوم را با یک مدرک در اداره حسابداری یا کسب و کار ارائه می دهد. رشته های مدیریت کسب و کار باید یک مسیر را در اقتصاد، کارآفرینی، مالی، تجارت بی ... [+]

مدرسه کسب و کار مدرک لیسانس علوم را با یک مدرک در اداره حسابداری یا کسب و کار ارائه می دهد. رشته های مدیریت کسب و کار باید یک مسیر را در اقتصاد، کارآفرینی، مالی، تجارت بین المللی، مدیریت، یا بازاریابی انتخاب کنید. دانش آموزانی که می خواهند بیش از یک آهنگ را مطالعه کنند، باید تمام الزامات را برای هر و حداکثر 12 روز تکرار نشده برای مسیر دوم کامل کنند. حداقل 50٪ از دوره ترم در کار تجاری باید در UNCP انجام شود.... [-]

آمریکا پمبروک
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی