University of Nevada, Reno

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه نوادا، رینو در سال 1874 به عنوان دانشگاه ایالتی نوادا در الکو، NEV.، در حدود 300 مایلی شمال شرقی دانشگاه امروزی آن در رنو تاسیس شد. این سایت برای دانشگاه مدرسه مقدماتی در شرق نوادا (که در آن هیچ نهاد های دولتی قبلا واقع شده است) ثابت می شود غیر عملی است، به عنوان نزدیک به نیمی از ساکنان این ایالت در منطقه رنو-کارسون سیتی زندگی می کردند. در سال 1885، قوه مقننه حرکت از دانشگاه از الکو به رنو تایید شده است. موریل سالن، ساخته شده در پرتگاه مشرف به مرکز شهر، ساختار برای اولین بار ساخته شده در دانشگاه 10 هکتار بود. سالن، پس از ایالات متحده سناتور جاستین S. موریل ورمونت، نویسنده از قانون کالج لند-گرنت 1862 که به توسعه از دانشگاه نوادا، رینو و موسسات مشابه منجر نام، یک مسکن دانشگاه یک ساختمان بود و رئيس جمهور را دفاتر ثبت است، کلاس های درس، کتابخانه، موزه و چهارم زندگی را برای groundskeeper.

در سال 1891، 17 سال پس از تاسیس آن، دانشگاه برای اولین بار از دیپلم خود را به یک کلاس فارغ التحصیلان سه که شامل فرانک Norcross، آینده ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی، نوادا، دادستان دادگاه عالی و عضو مجلس قانونگذاری ایالت نوادا معرفی شده اند.

در آن زمان، ثروتمندان "ثروت باد اورده" روز از نقره و استخراج از معادن طلا در Comstock سنگ طلا، 23 مایلی جنوب شرقی رنو در ویرجینیا شهر، رفته بودند. دولت در رکود اقتصادی بود و برای اولین بار از دانشگاه آن تلاش برای ساخت ثبت نام و قد و قامت.

اثر مک کی

خانواده جان مک کی، یک مهاجر ایرلندی که به طور مستقیم استخراج بیش از 100 میلیون دلار در سنگ معدن از دو معدن ویرجینیا شهر در اواسط 1870s کمک کرد، یک نقش کلیدی در کمک به رشد دانشگاه ایفا کرده است. 1907 1936، وارثان مک کی برای مدرسه مک کی از ساختمان معادن، فوتبال درست به اندازه چهارگوش پس از توماس جفرسون در دانشگاه ویرجینیا، یک زمین ورزشی، جمع آوری زمین و سالن علوم مک کی مدل میراث دانشگاه بیش از 1.5 میلیون دلار است. مجسمه 7 پا، 8 اینچ از مک کی، ایجاد شده توسط Gutzon Borglum، که بعدها حک شده کوه راشمور، بر شمال از چهار از سال 1908 بود. نارون-اندود چهار و دانشگاه هسته اصلی دانشگاه، با یک لیست در ثبت ملی اماکن تاریخی از سال 1987، در نظر گرفته یک منبع فرهنگی ایالات متحده است.

ایجاد نام خود را

مقامات دانشگاه در بهبود دانشگاه ایستاده به عنوان یک، 1000، دانشجوی کالج های عمومی کوچک در غرب کم جمعیت از 1920s و 30S گام ساخته شده است. در میان استادان اولیه قابل توجه بود جیمز کلیسای، که سیرا برف نظرسنجی پیشگام علم پیش بینی منابع آب فصلی. ماکسول آدامز دانشمند شیمیایی، که با استفاده از روغن در درمنه و قلم مو خرگوش در بیابان غربی کشف. و دانشکده مک کی معادن زمین شناس-زلزله شناس وینسنت Gianella، همنام برای مواد معدنی جیوه، gianellaite.

توسط از 1940s، هالیوود تولید فیلم، جذب شده توسط تاک تحت پوشش، ساختمان آجر پیچک لیگ مانند دانشگاه و روستایی Manzanita دریاچه، با استفاده از محوطه دانشگاه به عنوان یک تنظیم برای فیلم محبوب، از جمله "آقای کوشک می رود به دانشگاه،" با معبد شرلی؛ "مشکل ورزش اندی هاردی،" با میکی رونی. و "مادر است دانشجوی سال اول،" با ون جانسون.

تغییر چشمگیر

در 1958، با 2000 دانش آموزان کلاس حضور، موسسه در آستانه تغییر چشمگیر بود. کالج جدید آموزش و پرورش و کسب و کار در اولین سال خود بودند. بدن دانش آموز است، که به ساختمان مرکز دانشجویی برای 70 سال اول تصدی دانشگاه در رنو به حال نشده بود، در نهایت یک مقر با افتتاح نقطه تراویس اتحادیه دانشجویی بود. این اتحادیه در ماه نوامبر سال 2007 توسط اتحادیه دانشجویان جو کراولی، یکی از ساختمان های تحول ترین در محوطه دانشگاه ساخته شده جایگزین شد. این 167.000 فوت مربع، "سبز" سازگار با محیط زیست تاسیسات نشانه تغییری در گسترش دانشگاه، ارائه محیط دانشگاه و جامعه در مرکز قرار گرفته "درب جلو" جدید به دانشگاه از خیابان ویرجینیا. این است که به افتخار رئیس جمهور دانشگاه جو کراولی، که 23 سال تصدی به عنوان مدیر اجرایی موسسه یک رکورد است نام برد. در سال 2008، یکی از کتابخانه های ترین فن آوری های پیشرفته کشور، مرکز دانش Mathewson-IGT، باز در کنار اتحادیه دانشجویان کراولی، بیشتر سیگنالینگ پردیس 'حرکت شمال.

رئيس جمهور چارلز آرمسترانگ و ویلیام وود، معاون رئيس جمهور برنامه های تحقیقاتی در دانشگاه در سال 1959 با ایجاد موسسه تحقیقات کویر (DRI) و برنامه های وابسته به آن از فیزیک اتمسفر، زیست شناسی کویر، مطالعات انسان شناختی، علوم کامپیوتر و منابع آب تحریک. DRI یک بخش دانشگاه با تمرکز بر تحقیق بررسی منابع زمین خشک نوادا بود. در سال 1969، تحت ریاست جمهوری N. اد میلر، پردیس دوره دکترا در بیش از یک دوجین تخصص داشتند، و دانشکده علوم پزشکی ایجاد کرده بود.

در 35 سال گذشته، دانشگاه چالش های رهبری در آنچه در حال حاضر دولت سرعت در حال رشد در کشور ملاقات کرده است، با ثبت نام در آن رو به افزایش به بیش از 17،000 دانشجو در پاییز 2010.

دانشگاه با شماره های

 • سال تاسیس: 1874
 • محل سکونت: رنو، نوادا
 • شعار: Omnia طرفدار پتریا ("همه برای کشور ما")
 • دانش آموزان: 18227 (در پاییز 2012)
 • دانشکده: 912
 • هیئت علمی تمام وقت برگزاری بالاترین درجه در رشته های خود: 93 درصد
 • مدارک تحصیلی ارائه: انتخاب جامع از برنامه های مدرک در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و سطح دکترا.
 • کالج ها و مدارس: کشاورزی، بیوتکنولوژی و منابع طبیعی. کسب و کار؛ تحصیلات؛ مهندسی. روزنامه نگاری؛ انسانی. دارو؛ دانشکده تحصیلات تکمیلی. و بخش بهداشت و درمان علوم.
 • طلسم: Alphie، گرگ. Wolfie جونیور
 • نام کاربری: گرگ پک
 • رنگ: نقره ای و آبی
 • اعتبار دهی شده توسط: کمیسیون شمال غربی در کالج ها و دانشگاه ها (از سال 1938)، به علاوه 20 برنامه حرفه ای معتبر.

مکان ها

رنو

University of Nevada

Address
89557 رنو, نوادا, آمریکا
تلفن
+1 (775) 784-6874

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید