University of North Alabama College of Arts and Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج علم، فناوری، مهندسی، هنر و ریاضیات، 19 بخش مختلف با مجموعه ای از رشته ها، افراد زیر سن قانونی و برنامه های گواهی به طور مستقل و با هم کار می کنند تا شعله ای را ایجاد کنند که بخار را ایجاد می کند که آینده شما را تقویت می کند. به ما بپیوندید و پیشرفت کنید

University of North Alabama College of Arts and Sciences متعهد به ارائه محیطی در محدوده دانشگاه و جامعه ما است که با حمایت از استقلال، خلاقیت و نوآوری، دانش، مهارت، غنی سازی هنری و فرهنگی، تحقیق و کشف را تقویت می کند.


استادان کالج هنر و علوم معلمان آگاه و درگیر هستند که معتقدند که تعاملات شدید میان دانشکده ها و دانش آموزان و در میان دانش آموزان خود، کلید رشد فکری است. استادان ما همچنین دانش پژوهان فعال هستند که در حوزه های آموزشی خود باقی می مانند و احترام همگان را حفظ می کنند. تعدادی از فارغ التحصیلان موفق به کیفیت برنامه های UNA در هنر و علوم تایید می کنند.


دفتر دكان دانشکده هنر و علوم واقع در تاريخ كوه بیب گوروس در سوئيت 217 واقع شده است.university of north alabama, florence, landscape12019 / Pixabay

بیانیه مأموریت دانشگاه آلاباما شمالی

دانشگاه ایالتی شمالی آلاباما به عنوان یک موسسه آموزش عالی، تحصیلات تکمیلی و خدماتی به منظور ارائه فرصت های آموزشی برای دانش آموزان، محیط زیست برای کشف و دستیابی به خلاق و انواع مختلف فعالیت های حمایتی از نیازهای منطقه ای، حرفه ای، مدنی، فرهنگی و اقتصادی کشور در زمینه جامعه جهانی است.

مکان ها

فلورانس

Address
35632 فلورانس, آلاباما, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید