University of Science and Arts of Oklahoma

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Science and Arts of Oklahoma - که از نظر کیفیت و ارزش در سطح ملی قرار دارد - با بیش از یک قرن خدمت به عنوان تنها کالج هنرهای لیبرال عمومی University of Science and Arts of Oklahoma ، یک رهبر و مبتکر شناخته شده در مطالعات بین رشته ای است.

مانند بهترین کالج های خصوصی هنرهای لیبرال ، USAO کلاس های کوچک برگزار می کند. دانشکده برنده جایزه ؛ و یک فرهنگ دانشگاهی است که باعث ایجاد فراگیری ، تعامل نزدیک دانشکده و دانشجو و فرصت های تحقیق در دوره کارشناسی می شود. USAO تمام افراد را آموزش می دهد ، رشد را از طریق خدمات عمومی تشویق می کند ، و تیم های ورزشی ما در 13 ورزش NAIA رقابت می کنند.

این دانشکده در سال 1908 با عنوان کالج زنان اوکلاهما (OCW) تأسیس شد و اولین کالج ایجاد شده توسط اولین قانونگذار اوکلاهما بود. یکی از تنها هفت م stateسسه ایالتی با مأموریت های مشابهی که در این کشور ایجاد شده است ، USAO دارای قدیمی ترین مأموریت اصلی سایر کالج ها یا دانشگاه های ایالتی در اوکلاهما به غیر از دانشگاه اوکلاهما است. USAO همچنین تنها کالج اوکلاهما است که به عنوان منطقه تاریخی ملی در ثبت ملی اماکن تاریخی ثبت شده است.

بیان عقاید اصلی

ما اعتقاد داریم بهترین راه برای رسیدن به یک زندگی معنادار و هدفمند ، آموزشی است که دانش بسیاری از رشته ها را برای تجهیز افراد برای قرن 21 ترکیب کند.

10 مورد برتر ایالات متحده آمریکا

  1. USAO تجربه آموزشی گسترده ای را ارائه می دهد. USAO به عنوان تنها دانشگاه هنرهای لیبرال عمومی اوکلاهما ، یک تجربه آموزشی گسترده را در علوم و علوم انسانی فراهم می کند که ارتباطات ، تفکر انتقادی و حل مشکلات را تقویت می کند.
  2. دوره های آموزشی در اطراف یک هسته بین رشته ای منحصر به فرد ساخته شده است. برنامه مطالعات بین رشته ای USAO (IDS) امروزه مانند 50 سال پیش با تلفیق دانش بسیاری از رشته ها ایجاد شده است.
  3. USAO پیشگام روش نوین آموزش تیمی بود. تدریس تیمی در برنامه IDS یک رویکرد ابتکاری است که دو یا چند استاد از رشته های مختلف را وارد کلاس می کند ، دیدگاه ها و رویکردهای متفاوت به همان مواد را به دانشجویان ارائه می دهد.
  4. ماموریت ما هیئت علمی بسیار واجد شرایط را جذب می کند. تقریباً 90٪ از اعضای هیئت علمی USAO دارای مدرک تحصیلی پایانی در رشته خود هستند و هیچ کلاس توسط دستیاران تدریس نمی شود. اعضای هیئت علمی از مدارس تحصیلات تکمیلی معتبر از سراسر کشور می آیند.
  5. محیط دانشگاه کوچک باعث رشد روابط می شود. سقف ثبت نام باعث می شود که USAO نسبت دانشجو به دانشکده 13: 1 داشته باشد و فضایی را ایجاد کند که دانشجویان به اعضای هیئت علمی دسترسی داشته و یکدیگر را بشناسند.
  6. کنجکاوی تشویق و پرورش می یابد. USAO محیطی را پرورش می دهد که کنجکاوی در قلب تجربه علمی است و خلاقیت یک امر عادی است ، و نه یک استثنا.
  7. دانشجویان می مانند و فارغ التحصیل می شوند. USAO دانشجویان کنجکاو را جذب می کند که در این نوع محیط رشد می کنند و تمایل به فارغ التحصیلی با نرخ بالاتر از اکثر دانشگاه های دولتی در اندازه آن دارند.
  8. فارغ التحصیلان در تحصیلات تکمیلی موفق می شوند و در رشته خود رهبر می شوند. دانشجویان USAO در تحصیلات تکمیلی موفق می شوند و در رشته انتخابی خود به مقامات رهبری می رسند.
  9. ما با این تصور رایج که کیفیت مقرون به صرفه نیست ، مقابله می کنیم. سال به سال USAO به دلیل مقرون به صرفه بودن ، تحرک اجتماعی رو به بالا و همچنین سخت گیری رویکرد دانشگاهی ، در سطح ملی شناخته می شود.
  10. USAO نقش تکثیر نشده ای را در سیستم آموزش عالی ایالتی پر می کند. USAO به عنوان تنها دانشگاه هنرهای لیبرال عمومی در اوکلاهما ، با یک مأموریت آموزشی که در سیستم آموزش عالی دولتی تکرار نشده است ، هدفی منحصر به فرد را ارائه می دهد.

مکان ها

Chickasha

Address
West Alabama Avenue,1727
73018 Chickasha, اوکلاهما, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید