Waldorf University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه والدورو یک مدرسه هنرهای تجسمی دوستانه و خصوصی است که در مرکز زیبای Forest City ایالت آیووا واقع شده است. ولدورف بیش از 100 سال است که در زندگی هزاران نفر بوده است، پایه و اساس جامع را برای موفقیت در میان دانش آموزان، خانواده ها و جامعه خود ایجاد کرده است.

ولدورف از ابتدای سال 1903 تاکنون در زمینه نوآوری های علمی قرار داشته و مسیری را برای نسل های آینده دنبال کرده است. والدورف در ارائه چندین گواهی نامه، مدرک کارشناسی، کارشناسی و کارشناسی ارشد، فرصتی برای هر کسی که می خواهد زندگی حرفه ای، شخصی یا حرفه ای خود را بهبود بخشد، فرصتی فراهم می کند.

در والدورف ، ما اعتقاد داریم که یک آموزش کاملا مستحکم نه تنها شامل تحصیلات دانشگاهی می شود، بلکه مشارکت در هنر، آموزش فیزیکی و غیره. محوطه پر جنب و جوش ما با دانش آموزانی از سراسر جهان که والدورف را انتخاب کرده اند کمک می کند تا به اهداف آموزشی خود دست یابند.

اعضای هیات علمی و کارکنان ما با دانش آموزان به صورت یک نفره کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که آنها در رسیدن به پتانسیل کامل خود با اطمینان و توانایی هستند و در هر مرحله از تشویق تشویق می کنند. این که آیا شما ترجیح می دهید که در یک محیط کلاس درس سنتی یا انعطاف پذیری کسب مدرک آنلاین خود ترجیح می دهید، ما از تصمیم شما برای پیشرفت زندگی خود از طریق آموزش، قدردانی میکنیم.

مکان ها

جنگل شهر

Address
106 South 6th St.
IA 50436 جنگل شهر, آیووا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید