West Virginia University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

WVU یک خانواده از دانشگاه های متمایز است که توسط یک مأموریت واحد متحد شده اند. از تحقیقات پیشگامانه پرچمدار ما در Morgantown به مرکز هنری لیبرال از WVU Potomac State در Keyser به برنامه های فشرده فناوری در WVU Tech در Beckley - ما توانایی های خود را برای ایجاد آینده ای بهتر برای غرب ویرجینیا و جهان .

مأموریت

موسسه آموزشی، کارکنان و دانشجویان West Virginia University ، به عنوان یک موسسه خیریه زمین، متعهد به ایجاد یک فرهنگ متنوع و فراگیر است که با فراهم کردن دسترسی و فرصت پیشرفت تحصیلی، مراقبت های بهداشتی و رفاه برای همه را فراهم می آورد. با پیشرفت تحقیقات با تاثیر بسیار بالا؛ و با تحول در غرب ویرجینیا و جهان از طریق مشارکت محلی، ایالتی و جهانی.

چشم انداز

به عنوان یک West Virginia University ، ما در مطالعات و کارهایمان هدفمند هستیم تا بتوانیم با جوامع ما - هر دو نزدیک و دور - همکاری کنیم تا راه حل های مورد نیاز و ارزشمند را برای مشکلات واقعی درون ستون های آموزش، مراقبت های بهداشتی و رفاه فراهم کنیم.

مکان و امکانات دانشگاه

سیستم WVU یک خانواده از دانشگاه های متمایز است که توسط یک ماموریت واحد متحد شده اند. از تحقیقات پیشگامانه ماژیک در Morgantown (رتبه R1، بالاترین رده موسسه پژوهشی) تا مرکز تمرکز دانش آموزان کالج دولتی WVU Potomac در Keyser به برنامه های فشرده فناوری در WVU موسسه فناوری در Beckley - ما توانایی استفاده از ما استعدادها و منابع برای ایجاد یک آینده بهتر برای غرب ویرجینیا و جهان.

موسسه فناوری WVU در Beckley بیش از 40 رشته را شامل می شود، از جمله یکی از 100 برنامه های مهندسی کارشناسی ارشد در کشور، که توسط News US رتبه بندی می شود.

WVU دانشگاه دولتی Potomac در Keyser یکی از کمترین نرخ تحصیلات تمام موسسات چهار ساله کشور است. این بیش از 50 رشته را ارائه می دهد، این محوطه دانشگاه شخصی با توجه به مزایای یک دانشگاه بزرگ است.

سیستم WVU همچنین شامل بخش هایی از مرکز علوم بهداشتی رابرت سی. بورد در چارلستون و مارتینسبورگ و همچنین 10 مزارع آزمایشگاهی و چهار جنگل در سراسر ایالت و WVU Jackson Mill State 4-H Camp است. سیستم WVU شامل 518 ساختمان در 15،880 هکتار است. دانشگاه مورگاناتون دارای 245 ساختمان (11 واحد ثبت ملی اماکن تاریخی) در 1892 هکتار است.

دانشگاه WVU Morgantown در یک شهر با نام "No. 1 شهر کوچک در آمریکا "توسط BizJournals.com برای کیفیت استثنایی زندگی خود. Morgantown، جمعیت 30،855، همچنین توسط شرکت کسب و کار Insider در رتبه نهم بهترین کالج کالج آمریکا قرار گرفت و در فاصله سفر آسان از واشنگتن دی سی، به شرق، پیتسبورگ، Pa، به شمال و کلیولند و کلمبوس، اوهایو، به شمال غربی رتبه بندی های دیگر: Kiplinger.com شامل Morgantown در 10 مکان های عالی خود را برای زندگی لیست؛ یکی از بهترین شهرهای ورزشی توسط Sporting News؛ 5th Best Metro Metro by Forbes؛ 12th کلی "Hottest Small City" توسط Inc .؛ یکی از 50 "هوشمندترین مکان برای زندگی" توسط کیپلینگر؛ و رتبه دوم "Best College Town for Jobs" توسط Forbes.

زندگی در WVU

هفته شما 168 ساعت است. ما ساعت هایی را می سازیم که شما در کلاس نیستید، همانطور که پر از کشف، رشد و سرگرمی است.

مسکن

سالن های اقامت ما و مجتمع های آپارتمانی بسیار بیشتر از یک مکان برای خواب است. شما با تحصیل، استراحت، ایجاد و رویا با دوستان دوست داشتنی خواهید آموخت.

خدمات ناهارخوری

یک وعده غذایی همیشه در این نزدیکی هست. طرح های ناهار خوری در 26 مکان در سراسر پردیس پذیرفته شده است، از جمله چهار سالن ناهار خوری و گزینه های خرده فروشی مانند Chick-fil-A، Sbarro و Saikou Sushi. به دنبال گزینه های کم کالری یا ضد آلرژی هستید؟ ما هم همینطور هستیم.

حمل و نقل و پارکینگ

ما نیروی برق ما، PRT، بهترین سواری در شهر است. در حالی که برای کلاس بعدی خود به کجا می توانید از ترافیک اتومبیل های کامپیوتری استفاده کنید؟ شناسه دانشجویی شما دسترسی آزاد به اتوبوس های کوه خط PRT و MR را می دهد.

زندگی دانشجویی

ما از محیط یادگیری دانش آموز محور WVU پشتیبانی می کنیم. از فعالیت های سرگرم کننده و پروژه های خدماتی به منابع کمک می کند که به حرکت در کالج زندگی، ما شما را پوشش داده است.

کتابخانه ها

پیشگامان در جستجوی اکتشافات بزرگی از قاره ها هستند. با کتابخانه های ما، شما به سختی می توانید برای عبور از خیابان برای شما.

فن آوری

هر کجا که بروید، ما به شما در ارتباط با منابع و خدمات دانشگاه نیاز داریم.

مکان ها

مورگانتاون

West Virginia University

Address
Morgantown
26506 مورگانتاون, ویرجینیای غربی, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 304-293-0111

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited