توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

ارزش و قابلیت دسترسی برای شما

ویلسون متعهد به ارائه دانش آموزان و خانواده هایشان به ارزش تحصیلات دانشگاهی است. از برنامه دانشجویان دانشجویان دانشجوی اول در کشور برای توسعه حرفه ای و سوادآموزی مالی، ما به ارائه یک تجربه اختصاص داده ایم

CRAFT تجربه شما

با توجه به توجه فردی، آخرین فن آوری و تجهیزات، دسترسی به Capitol و سنت های غنی کشور، تحصیلات ویلسون همه چیز است.

اصل مأموریت و افتخار

Wilson College دانش آموزان را از طریق یک آموزش هنری مشغول، مشارکتی و لیبرال، که مهارت ها و مطالعات متمرکز مورد نیاز برای موفقیت در کار و زندگی را ترکیب می کند، فراهم می کند. ما یک جامعه نزدیک و حمایتی هستیم که ذهن و ماهیت همه دانش آموزان را توسعه می دهد و آنها را برای رفع چالش های جامعه جهانی آماده می کند.

PRINCIPLE OF HONOR

دانش آموزان در Wilson College زندگی می کنند تحت یک اصل افتخار و در یک سیستم از حکومت مبتنی بر مشترک، مبتنی بر جامعه. اصل اساسی بیان می کند که:

"به منظور فراهم آوردن فضایی مناسب برای پیگیری آموزش آزاد، دولت در Wilson College بر این فرض استوار است که هر عضو جامعه در تمام جنبه های زندگی با یکپارچگی عمل می کند. ما به یکدیگر اطمینان داریم که افراد بالغ و مسئول باشند. "

"تلاش های مشترک برای یادگیری و زندگی که در آن همه ما درگیر آن هستند، بیشتر رضایت بخش هستند، زمانی که اعضای جامعه اذعان مسئولیت خود را در تلاش برای تحقق بخشیدن به هدف مشترک خود را. صلح از جامعه وابسته به نگرانی برای هر دو آزادی فرد و حقوق و رفاه دیگران؛ هر دو برای رعایت این هدف مشترک احتیاج به رعایت مقررات خاص دارند. "

اما با این روحیه، ما مقررات مشترک دانشکده ها و دانشجویان، مقررات اقامت و مقررات علمی و اداری را توافق کرده ایم. مسئولیت ما این است که آنها را به درستی و با نیازهای جامعه فعلی مرتبط سازیم. "

پردیس ما

واقع در Chambersburg، پنسیلوانیا، Wilson College ، دارای چمن های زیبا، درختان بالغ و تپه های نورد است. محوطه ی زیبا 300 هکتار در ناحیه ی تاریخی منطقه ی ملی ثبت شده است و کانکوکیهگ کریک از آن عبور می کند.

شش ساختمان به عنوان مسکن دانشجویی به کار می رود و امکانات متعددی برای مسابقات دو و میدانی، شامل سه میدان ورزشی (هاکی روی زمین، فوتبال و سافت بال)، زمین های تنیس و سالن های ورزشی وجود دارد. استودیو رقص در Lenfest Commons مستقر است، دانش آموزان نیز به مرکز تناسب اندام دسترسی دارند. مرکز اسب سواری Penn Hall دارای سه وظیفه 24 نفره است. دو میدان داخلی و یک عرصه در فضای باز؛ دوره پیمایش در سرتاسر کشور و زمینه های نوظهور. کالج همچنین امکانات و تجهیزات کامل درمان اسب را تسهیل می کند.

علاوه بر این، Wilson College دارای یک مزرعه ارگانیک - قلب مرکز مطالعات پاکسازی فولتون - است که طیف گسترده ای از فرصت ها را برای یادگیری در مورد رویکردهای زندگی پایدار می دهد. در ژانویه 2009، کالج 25 میلیون دلار جدید را برای مجتمع علوم، ریاضیات و فناوری هری رابرت بروکس تاسیس کرد، اولین ساختمان GoldED Certified Gold LEED در منطقه.

مجتمع هری R. بروکس برای علوم، ریاضیات و فناوری

مجتمع علمی، ریاضی و فناوری هری رابرت بروکس، با کلاس های پیشرفته، فضاهای آزمایشگاهی و تحقیقاتی، چشم انداز آینده علوم و هنرهای لیبرال در Wilson College . این ساختمان با نور طبیعی پر شده و با تکنولوژی و تجهیزات پیشرفته پر شده است، این ساختمان فضایی را فراهم می کند که آموزش و یادگیری و تمرین علمی در سطح مقطع کارشناسی را افزایش می دهد. این ساختمان دانشگاه را تغییر داده و زندگی دانش آموزان و اعضای هیات علمی ما را تغییر داده است. از شما دعوت میکنیم که در این صفحات اطلاعات بیشتری کسب کنید یا از پردیس بازدید کنید و تور را ببینید. آینده علوم در Wilson College پیش بینی کنید و در این مأموریت آموزشی مهم پیوستن به ما.

تاریخ و سنت

Wilson College در سال 1869 به عنوان یک کالج برای زنان تاسیس شد، یکی از اولین در ایالات متحده است. بنیانگذاران Rev. Tryon ادواردز و Rev. جیمز وات وایتمن بودند. مجلس پنسیلوانیا در 24 مارس 1869، منشور اصلی را به تصویب رساند. سارا ویلسون، که برای کالج نامگذاری شده است، هدیه اولیه برای ایجاد کالج را ارائه داد. او اولین زن زندگی در ایالات متحده بود تا دانشآموزی برای زنان بسازد.

هدف از کالج به عنوان تلاش برای ارائه آموزش زنان جوان در ادبیات، علم و هنر بود. نسخه اى از مخزن فرانکلين 19 اکتبر 1870 اظهار داشت که "تلاش نخواهد کرد دانش آموزان ذهن دانش آموزان را با حقایق تکان دهد، بلکه وقت خود را صرف توسعه تفکر کند تا دانش آموزان به فکر کردن درباره خود فکر کنند و به این ترتیب، به جای پیروان، در جامعه رهبری می شود. "

تاریخ

Wilson College در سال 1869 به عنوان یک کالج برای زنان تاسیس شد، یکی از اولین در ایالات متحده است. بنیانگذاران عبارتند از Rev. Tryon ادواردز و Rev. جیمز وات وایتمن، کشیش کلیساهای پروتستان در نزدیکی هاجرستون، MD، و Greencastle، Pa. آنها برنامه ها را به Presbytery of Carlisle ارائه شده و تایید آن در آوریل 1868 بود. مجلس پنسیلوانیا در 24 مارس 1869 منشوی اصلی را به تصویب رساند. خانم سارا ویلسون (1791-1871)، یکی از ساکنین سنت توماس در نزدیکی، دو کمک مالی سخاوتمندانه برای ایجاد نهاد جدید ارائه کرد. گرچه Wilson خودش آموزش رسمی نداشت، او اهمیت آموزش برای نسل های آینده زنان را به رسمیت شناخت. امیدوارم برای قدردانی از هدایای ویلسون، نام این نهاد جدید را به افتخار او برگردانید. دستورالعمل در کالج شروع شد در 12 اکتبر 1870 پس از آنکه وکلای املاک خرید ملک که قبلا متعلق به کلکل AK McClure متعلق به یک دوست نزدیک و مشاور رئیس جمهور آبراهام لینکلن بود، تأمین می کردند.

از زمان آغاز به کار، کالج به دنبال تعالی فکری سخت است. همانند سایر دانشکده های زن، ویلسون مدتهاست که زنان را برای تحصیل و تدریس سوژه هایی که از توانایی های زنان، مانند شیمی، زیست شناسی، ریاضیات و زبان های کلاسیک فراتر می رود، فراهم می کند. پرزیدنت آنا جی مک کی، اولین رئیس جمهور زن ویلسون (1511-1911)، استانداردهای تحصیلی کالج را تقویت کرد. کالج برای افزایش این بنیاد با افزایش تعداد و نوع پیشنهادات آموزشی، بهبود منابع کتابخانه ای و آوردن بازدید کنندگان و استادان برجسته به محوطه دانشگاه ادامه داد. اندازه گیری قدرت فکری کالج در سال 1950 یک فصل از Phi Beta کاپا، قدیمی ترین و معتبر ترین دانشگاه افتخاری دانشگاه است.

از سال 1931، کالج با اعطای مدارک افتخاری به مشاغل برجسته جامعه شناخته شده است. گیرندگان شامل نماینده مجلس نمایندگان امریکا مارگارت چیس اسمیت، دادگر عالی دادگستری هری بلومون، انسان شناس مارگارت مید، موسیقیدان لیلی کراس، نویسنده و فعال ریتا میبون براون و والتر کرونکتی است.

در طول تاریخ طولانی خود، ویلسون به تغییر زمان پاسخ داده است. در سال 1982، کالج یکی از اولین در منطقه بود تا شروع به ارائه یک برنامه مطالعاتی مستمر برای برآورده ساختن نیازهای جمعیت رو به رشد بزرگسالان برای تحصیلات پس از دوره متوسطه کند. در سال 1996، کالج یکی از اولین دانشگاه های کشور بود که برای تحصیلات تکمیلی با فرزندان خود در مدارس و تحصیلات تکمیلی ارائه می داد. از زمان آغاز این برنامه، توجه ملی به دست آورده است و ویلسون مرکز ملی مادران تنها تحصیلات عالی است.

امروز، ویلسون اعتراض مردان و زنان هر سنی را به ثبت نام در برنامه های لیسانس و دبیرستان، و همچنین برنامه های پس از مدرک کارشناسی و فارغ التحصیل می پذیرد. برای ایجاد آموزش ویلسون برای بزرگسالان، بسیاری از دوره ها نه تنها در طول روز، بلکه در شب، تابستان و ژانویه دوره، و در مناسب سایت های خارج از پردیس ارائه می شود.

سنت ویلسون

سنت ها بخش مهمی از تجربه دانش آموزان ویلسون هستند. از Bigs و Littles به دوستان متولدین، سنت دانشجویان ما را با هم تلفیق می کند و آنها را بخشی از یک جامعه حمایتی، متصل می کند.

ویلسون در یک نگاه

ببینید که چگونه اعداد به یک تجربه کالج کامل اضافه می شوند.

50 عدد بر روی مزرعه کشاورزی سازمان کشاورزی و دامداری ما تأمین می شود

مرکز Fulton مطالعات پایداری دانش آموزان و جامعه محلی را شامل می شود، شامل مزرعه کار، پایگاه داده ملی CSA و مسیرهای پیاده روی صلح آمیز است.

71 میز برای کالسکه و دانشجویان اسب سواری

مرکز غواصی پنی هال ما دارای عرصه های سرپوشیده و در فضای باز است، پیچیده ای برای پرش از روی زمین و 20 هکتار حیاط و حیاط های محاصره شده است.

25 میلیون دلار

سرمایه گذاری ما در مجتمع هری R. بروکس برای علوم، ریاضیات و فناوری

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Wilson College

برنامه ارتباطات Wilson College ، تفکر انتقادی، تئوری رسانه ها و مهارت های نوشتاری را برای استفاده در بازارهای رسانه های سنتی و شکل های رسانه های دیجیتال در حال شکل گیری ا ... [+]

پیام خود را بر روی هر پلتفرم تقویت کنید

از نوشته های روزنامه نگاری و مسائل حقوقی رسانه ای تا تئوری رسانه ها، دانش آموزان پایه های ارتباطات را مطالعه می کنند و این یادگیری را در رسانه های سنتی و رسانه های دیجیتالی مورد استفاده قرار می دهند. در این فرآیند، دانش آموزان پایه های بازاریابی و تبلیغات را هنگام ایجاد مطالب برای نشریات چاپی و دیجیتالی آموزش می دهند.

برجسته برنامه

فارغ التحصیلان ارتباطات Wilson College مجموعه ای از مهارت های قابل فروش را به دست می آورند:... [-]

آمریکا چمبرز
سپتامبر 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Wilson College

یکپارچه سازی مطالعات علمی، امور مالی و ریاضیات، ریاضیات مالی، دانش آموزان را برای شغل پر سود و سودآور در امور بانکی، مدیریت سرمایه گذاری، سرمایه گذاری سرمایه گذاری، بیمه ... [+]

مسیر محاسبه شده برای موفقیت حرفه ای

Wilson College یکی از چند کالج در ایالات متحده است که مدرک کارشناسی ارشد ریاضیات / علوم پایه را ارائه می دهد. این برنامه انتخابی دانش آموزان را برای اعمال اصول انتزاعی ریاضی آموخته شده در کلاس درس به شیوه های دنیای واقعی که بر جهان مالی تأثیر می گذارد، آموزش می دهد. دانش آموزان از مهارت های تحلیلی خود برای مقابله با مسائل مواجه شده در بازارهای جهانی، شرکت های بزرگ در سطح کسب و کار، کسب و کارهای کوچک و حتی حساب های بانکی شخصی استفاده می کنند.... [-]

آمریکا چمبرز
سپتامبر 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Wilson College

علم زیست شناسی در زمینه بزرگتر آموزش و پرورش هنرهای لیبرال تدریس می شود و هر تلاش برای تشویق روابط میان رشته ای با علوم اجتماعی و علوم انسانی است. دوره های آموزشی بر مهار ... [+]

کاوش بلوک های ساختمان از زندگی

علم زیست شناسی در زمینه بزرگتر آموزش و پرورش هنرهای لیبرال تدریس می شود و هر تلاش برای تشویق روابط میان رشته ای با علوم اجتماعی و علوم انسانی است. دوره های آموزشی بر مهارت های نوشتن و صحبت کردن تاکید می کنند و از کاهش علم به تجمع دانش واقعی جلوگیری می کنند.

استادان تشویق می شوند تا کارآموزی تابستانی در زمینه های آزمایشگاهی و محیطی انجام دهند. مشارکت فعال دانشجویان در دوره های آزمایشگاهی و زمینه ای ضروری است و تجربه مستقیم با موجودات زنده و ابزار علمی تمرکز اصلی این برنامه است.... [-]

آمریکا چمبرز
سپتامبر 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Wilson College

ویلسون یک برنامه عالی در زمینه روانشناسی ارائه می دهد که شامل نظریه، آمار، پروژه های تحقیقاتی و فرصت های یادگیری خدمات می شود. ... [+]

روانشناسی یک رویکرد دقیق و علمی برای فهمیدن رفتار را تصویب می کند - رویکردی که بنیاد جامع لازم برای پذیرش برنامه های فارغ التحصیل و / یا برای اشتغال فوری در تعداد زیادی از مشاغل مبتنی بر خدمات فراهم می کند. علاوه بر دوره هایی که دانش آموزان را به دیدگاه های اصلی نظری در روانشناسی معرفی می کند، عمده نیز نیاز به دوره های مبتنی بر مهارت در آمار و روش های تحقیق و استفاده از برنامه های نرم افزاری تجزیه و تحلیل آماری برای کمک به دانشجویان را در زمینه اصول طراحی مطالعات تجربی است. علاوه بر این، دانش آموزان باید در کار آزمایشگاهی شرکت کنند و تحقیقات خود را انجام دهند (گزینه های زیادی برای شرکت در پروژه های یادگیری تحقیق و خدمات وجود دارد). بخشی از این است که رفتار انسانی را می توان در خارج از کلاس درس مطالعه کرد و پروژه های تحقیقاتی، کارآموزی و سایر تجربیات عملی، آمادگی مهمی برای تحصیلات تکمیلی و حرفه ای در علوم رفتاری است.... [-]

آمریکا چمبرز
سپتامبر 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Wilson College

گروه مطالعات محیط زیست بر اساس مأموریت طولانی مدت Wilson College ، تلاش می کند تا دانشجویانی را که به دنبال زندگی و حرفه های خود هستند، به وسیله ابزار رهبری اخلاقی و نظار ... [+]

برنامه درسی زیست محیطی دانش آموزان را در درک گسترده ای از جنبه های فرهنگی، اقتصادی و محیط زیست پایداری فراهم می کند. برنامه درسی گروه مطالعات محیطی پایه قوی در اصول علم زیست محیطی، پایداری، زیست شناسی، محیط زیست، شیمی و آمار است. بسیاری از دوره های ارائه شده توسط اداره، تمرکز بر یادگیری تجربی و خدماتی است.

بخش مطالعات محیط زیست ارائه می دهد عمده در علوم زیست محیطی و پایدار محیط زیست، جزئی در مطالعات محیط زیست و صدور گواهینامه در آموزش محیط زیست. این گروه با همکاری نزدیک با مرکز مطالعات پاکسازی فولتون (FCSS) همکاری می کند و به همه دانش آموزان نیاز دارد تا دوره کارآموزی را در قسمت انتخابی دانش آموزان به عنوان بخشی از برنامه خود به پایان برسانند. فرصت های آموزشی نیز برای دوره های تحصیلی مستقل در زمینه های تخصصی اختصاص یافته است.... [-]

آمریکا چمبرز
سپتامبر 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

Wilson College

مدرک لیسانس علوم در علوم ورزشی دانش آموزان را برای پیگیری حرفه ای در صنایع تناسب اندام و سلامتی، آمادگی جسمانی و شخصی و گروهی و فیزیولوژی ورزش آماده می کند. همچنین دانشجو ... [+]

لیسانس علوم علوم اعصاب دانش آموزان را برای پیگیری حرفه ای در صنایع تناسب اندام و سلامتی، آموزش تناسب اندام شخصی و گروهی و فیزیولوژی ورزش آماده می کند. همچنین دانشجویان برای ورود به برنامه های فارغ التحصیل برای مطالعه آموزش ورزش، فیزیولوژی ورزشی، توانبخشی قلب، فیزیوتراپی، کایروپراکتیک، کار شغلی و تفریحی درمان می شوند.

برنامه علمی ورزش به افرادی که علاقه مند به مطالعه گرایش های معاصر در سلامت و تناسب اندام هستند، ایجاد یک پایگاه دانش در فیزیولوژی، فیزیولوژی، مراقبت و پیشگیری از آسیب ها در حین ایجاد مهارت ها به عنوان متخصصان بهداشت و سلامت آینده است. در این برنامه، دانش آموزان پایه قوی محتوا مربوط به ورزش و سلامت را همراه با فرصت مشاهده، تدریس و به دست آوردن تجربیات عملی معنی دار تجربه خواهند کرد. پس از فارغ التحصیلی و صدور گواهینامه، دانش آموزان در این زمینه می توانند در محیط های تفریحی، سلامتی و تناسب اندام در سازمان های شرکت های بزرگ و غیر انتفاعی دست به کار شوند؛ و همچنین آماده شدن برای مدرسه فارغ التحصیل الزامات مدرک لیسانس در علوم ورزشی شامل مطالعات Wilson College ، الزامات پایه و علم ورزش است.... [-]

آمریکا چمبرز
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Wilson College
Address
1015 Philadelphia Ave
17201 چمبرز, پنسیلوانیا, آمریکا
وب سایت
تلفن
+1 717-264-4141