درجه لیسانس خود را در کسب و کار بین المللی

Kajaani University of Applied Sciences

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درجه لیسانس خود را در کسب و کار بین المللی

Kajaani University of Applied Sciences

هدف از درجه کارشناسی در بین المللی کسب و کار است که به دانش آموزان هر دو فنلاندی و بین المللی با آموزش کسب و کار با کیفیت بالا و تجربه کسب و کار بین المللی است. این برنامه با هدف ارائه دانش آموزان با مهارت های حیاتی مورد نیاز برای کار در موقعیت های متخصص در شرکت های کوچک و متوسط ​​در کسب و کار بین المللی است. این برنامه طراحی شده است به تشویق توسعه مهارت های کارآفرینی در زمینه های بین المللی کسب و کار. پس از اتمام مورد نیاز 210 اعتبار در سه سال و نیم، فارغ التحصیلان یک لیسانس مدیریت بازرگانی تعلق می گیرد. زبان آموزش در این برنامه به زبان انگلیسی است.

برنامه در رشته بین المللی کسب و کار را پوشش می دهد شش شایستگی های اصلی زیر؛

  • آگاهی بین المللی کسب و کار
  • سازگاری بین فرهنگی
  • مدیریت عملیات بین المللی
  • مدیریت بازاریابی بین المللی
  • مدیریت بین المللی و استراتژیک
  • توسعه سازمانی

ساختار برنامه

مطالعات عمومی دانش آموز با اطلاعات اولیه مورد نیاز برای درک فرایندهای اساسی عملیات کسب و کار فراهم می کند. مطالعات حرفه ای شامل ماژول های مطالعه خاص پوشش مناطق مختلف از فعالیت های کسب و کار بین المللی است. مطالعات چارچوب ها و استراتژی های کسب و کار بین المللی، بازاریابی بین المللی، اقتصاد، امور مالی، مدیریت بین المللی و مهارت های ارتباطی بر. مطالعات تخصص بیشتر و مطالعات انتخاب آزاد فراهم دانش آموز با این فرصت را به تعمیق و گسترش دانش مربوط به این زمینه خود را / او خود را حرفه ای.

یک بخش اساسی از برنامه درجه نیز یک دوره آموزش عملی 5 ماه است که به شما این فرصت را برای اعمال نظریه به دست آورد در عمل. آموزش عملی می توان در فنلاند و یا در خارج از کشور انجام می شود. در اواخر مطالعات خود را، شما همچنین می خواهد یک پایان نامه در قالب پروژه، کار پژوهش و یا تحقیقات کاربردی کامل است. هدف از این پایان نامه است برای نشان دادن توانایی های خود را به دانش و مهارت به دست آورد در طول مطالعات خود را.

فارغ التحصیلان برنامه کسب و کار بین المللی قادر به از انواع موقعیت اشتغال از خود را به کار به کار در مدیریت، برنامه ریزی و توسعه پست در پروژه های، فروش و بازاریابی در هر دو بخش خصوصی و دولتی را انتخاب کنید.

تئوری و تمرین ترکیبی

تحصیل در یک دانشگاه علوم کاربردی در فنلاند عملا گرا. مطالعات انجام شده در برنامه های بین المللی کسب و کار عبارتند سخنرانی ها و سمینارهای به ارائه زمینه نظری برای افراد، بلکه مقدار زیادی از کار گروه، کار پروژه ها و سخنرانی های به اعمال تئوری به عمل. دانش آموزان در پروژه های کسب و کار در زندگی واقعی و همچنین در تنظیم انواع مختلف حوادث در دوره های مختلف شرکت خواهند کرد.

فرصت ها برای تبادل دانشجو

به عنوان یک دانشجوی دانشگاه کجانی علوم کاربردی شما قادر خواهید بود برای تکمیل بخشی از مطالعات خود و / یا آموزش های عملی در خارج از کشور با استفاده از شبکه گسترده ای ما از شرکای خواهد بود. دانش آموزان ممکن است حمایت مالی از KAMK برای تبادل دانش آموز خود را دریافت خواهید کرد. همچنین ممکن است برای به دست آوردن درجه دو نفره با یک دانشگاه شریک در آلمان با تکمیل بخشی از مطالعات انجام شده در آلمان است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
فنلاند - Kajaani
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
فنلاند - Kajaani
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات