Read the Official Description

اطلاعات کلی

تنوع در زمینه های تحصیلات و تجربیات اعضای هیات علمی شیمی و تعهد آنها به آموزش عالی با توجه به پیشرفت تحصیلی Southwestern Oklahoma State University تواند زمینه ساز موفقیت آمیز باشد. هر یک از بخش های تخصصی توسط یک مدرس با یک Ph.D. در آن منطقه مانند شیمی آلی، شیمی تحلیلی، شیمی معدنی، بیوشیمی یا شیمی فیزیکی. کلاس های کوچک و آزمایشگاهی اجازه می دهد بحث گسترده کلاس و تعامل یک به یک با مربی. دانش آموزان فرصت های فراوانی برای سوالات آموزنده خود دارند.

تجربه آزمایشگاهی برای یک شیمیدان خوب آماده است. برنامه شیمی در SWOSU بر روی این بخش از آموزش شیمیایی از طریق انواع کلاس های آزمایشگاهی تأکید دارد، که هرکدام توسط یک دکترا آموزش داده می شود. شیمیدان دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دانشجویانی که بر روی هر یک از گزینه های تحصیلات تکمیلی کار می کنند، یک پروژه تحقیقاتی را تحت عنوان استاد شیمی انتخاب می کنند. این اجازه می دهد دستورالعمل یک به یک در پروژه های علاقه علمی فعلی. دانش آموزان نه تنها در تکنیک های شیمی سنتی تجربه خواهند کرد، بلکه فرصتی برای استفاده از ابزار علمی مدرن خواهند داشت. آزمایش های آزمایشگاهی انتخاب شده به طور مستقیم به کامپیوترها برای جمع آوری و دستکاری مناسب داده ها متصل می شوند.

فارغ التحصیلان برنامه شیمی در حال حاضر دارای موقعیت در Amoco، Conoco، Dow، DuPont، Halliburton، Imation، Phillips Petroleum، 3M، اداره تحقیقات دولتی اوکلاهما (آزمایشگاه قانونی) و سایر شرکت ها هستند. فارغ التحصیلان گذشته در رشته های مختلف در دانشکده های دانشگاه کاویر، دانشگاه ایالتی اورگان، دانشگاه ایلینوی، تگزاس A

Program taught in:
انگلیسی

See 6 more programs offered by Southwestern Oklahoma State University »

Last updated May 5, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019