درجه های شیمی

Southwestern Oklahoma State University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درجه های شیمی

Southwestern Oklahoma State University

اطلاعات کلی

تنوع در زمینه های تحصیلات و تجربیات اعضای هیات علمی شیمی و تعهد آنها به آموزش عالی با توجه به پیشرفت تحصیلی Southwestern Oklahoma State University تواند زمینه ساز موفقیت آمیز باشد. هر یک از بخش های تخصصی توسط یک مدرس با یک Ph.D. در آن منطقه مانند شیمی آلی، شیمی تحلیلی، شیمی معدنی، بیوشیمی یا شیمی فیزیکی. کلاس های کوچک و آزمایشگاهی اجازه می دهد بحث گسترده کلاس و تعامل یک به یک با مربی. دانش آموزان فرصت های فراوانی برای سوالات آموزنده خود دارند.

تجربه آزمایشگاهی برای یک شیمیدان خوب آماده است. برنامه شیمی در SWOSU بر روی این بخش از آموزش شیمیایی از طریق انواع کلاس های آزمایشگاهی تأکید دارد، که هرکدام توسط یک دکترا آموزش داده می شود. شیمیدان دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دانشجویانی که بر روی هر یک از گزینه های تحصیلات تکمیلی کار می کنند، یک پروژه تحقیقاتی را تحت عنوان استاد شیمی انتخاب می کنند. این اجازه می دهد دستورالعمل یک به یک در پروژه های علاقه علمی فعلی. دانش آموزان نه تنها در تکنیک های شیمی سنتی تجربه خواهند کرد، بلکه فرصتی برای استفاده از ابزار علمی مدرن خواهند داشت. آزمایش های آزمایشگاهی انتخاب شده به طور مستقیم به کامپیوترها برای جمع آوری و دستکاری مناسب داده ها متصل می شوند.

فارغ التحصیلان برنامه شیمی در حال حاضر دارای موقعیت در Amoco، Conoco، Dow، DuPont، Halliburton، Imation، Phillips Petroleum، 3M، اداره تحقیقات دولتی اوکلاهما (آزمایشگاه قانونی) و سایر شرکت ها هستند. فارغ التحصیلان گذشته در رشته های مختلف در دانشکده های دانشگاه کاویر، دانشگاه ایالتی اورگان، دانشگاه ایلینوی، تگزاس A

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی May 5, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Locations
آمریکا - Weatherford, Oklahoma
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Weatherford, Oklahoma
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات