توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در دانشکده معماری Universidad Europea ما معماران را آماده می کنیم که به پاسخگویی به خواسته های جامعه و بازار کار از طریق پیوند متقابل به برنامه درسی اصول و دانش مربوط به پایداری و محیط زیست، قابلیت دسترسی ، بین المللی، مهارت های ارتباطی (به زبان اسپانیایی و انگلیسی)، مدیریت کسب و کار و یا استفاده کارآمد از فن آوری های جدید

مدرک کارشناسی ارشد معماری مدرک معتبر اروپایی برای تمرین حرفه ای معمار در سراسر اتحادیه اروپا است و شما را با آموزش کامل چند رشته ای در تمام زمینه های تحت پوشش معماری قرار می دهد: طراحی پروژه، برنامه ریزی شهری، پایداری، مدیریت، آموزش فنی، گرافیک، مهارت های ارتباطی، تاریخ انتقادی و عمل حرفه ای.

این آموزش پس از یادگیری کارگاه آموزشی مدل اروپایی اعمال می شود که در آن دانش آموزان پروژه هایی را که به طور یکپارچه توسط اساتید پروفسورهای مختلف نظارت می شوند، برطرف می کنند و مطالعات موردی را نه محلی بلکه جهانی انجام می دهند.

یک نکته کلیدی این است که بین المللی از آنجا که دانش آموز می تواند تمام دوره ها را به صورت 100٪ به زبان انگلیسی، همه به زبان اسپانیایی مطالعه کند یا برخی از موضوعات را در زبان اسپانیایی و دیگران به زبان انگلیسی، و در رشته تحصیلی و کارشناسی ارشد، انتخاب کند.

علاوه بر این، دانشکده معماری، نمونه های خود را که امکان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد معماری در رشته معماری، دوبرابر با NSAD (سان دیگو، ایالات متحده) را به زبان انگلیسی به ارمغان می آورد، تقویت کرده است.

چرا اتحادیه اروپا؟

 • مدل یادگیری نوآورانه
 • فناوری در کلاس درس. ما آماده هستیم
 • بین المللی
 • معلمان فعال با مسیرهای حرفه ای جامع.

اگر از خارج از جامعه مادرید بیرون بیایید و بخواهید یک برنامه چهره به چهره ایجاد کنید، می توانید یک محل مناسب برای نیازهای خود پیدا کنید: نزدیکی به محوطه دانشگاه، امنیت، آسایش، محیط دانشگاهی، خدمات خوب، مبلمان با کیفیت و غیره. با تشکر از دو خوابگاه برای دانشجویان که Universidad اروپا، هر دو در خود دانشگاه و با ظرفیت بیش از 550 نفر، با تمام نیازهای داخلی، علمی و امنیتی که به عنوان یک دانش آموز شما نیاز دارید.

این اقامتگاه ها برای دانشجویان و همچنین برای استادان یا کارکنان که در برخی مواقع به آن نیاز دارند تبریک می گویند: تبادل علمی، هنری یا فرهنگی و یا حتی برای هر فرد دیگر که اقامت آنها مستقیما یا غیر مستقیم با دانشگاه مرتبط است.

گارانتی کیفیت

Universidad Europea دارای طیف گسترده ای از تشخیصات است که کیفیت دانشگاهی آن را تضمین می کند. به طور خاص، آن را به برخی از جوایز معتبر زیر، از جمله: مهر بین المللی اروپا 500، Quali-Cert یا مادرید Excelente.
در رتبه اعتباربخشی بین المللی QS Stars، Universidad Europea چهار رتبه از پنج رتبه را در رتبه اعتبار کیفیت بین المللی "ستاره QS" به دست آورده است. این سیستم اعتباربخشی خارجی تعیین کننده سطح بالایی است که دانشگاهها در چندین حوزه به دست می آورند. Universidad Europea دارای نمره حداکثر پنج ستاره در مشاغل، آموزش، امکانات و مسئولیت اجتماعی امتیاز است.

به عنوان یک دانش آموز در Universidad Europea de Madrid شما از روز اول با بهترین متخصصان تماس خواهید داشت. در هر زمان، با تأیید ارگان مربوطه دانشگاه، این استادان قادر خواهند بود بر روی شما در پروژه های خود حساب کنند، لذا از اولین تجربه کاری خود در محیط مناسب استفاده می کنند.

Universidad Europea مادرید تلاش زیادی را برای انجام این کار انجام می دهد تا معماران معتبرتر، کارگاه ها و سمینارهایی را که در آن مخاطب مستقیم با دانش آموزان غالب می شود، به کار گیرند. به این ترتیب شما از ابتکار روش های حرفه ای از متخصصان مانند مسیحی Kerez، آنتون García-Abril، Alejandro Zaera، فرناندو منیس، Toyo Ito، ویلیام کورتیس، پیتر کوک، یعقوب ون ریز و یا Thom Mayne خواهید شناخت.

چشم انداز شغلی

مشورت با بخش های حرفه ای منطقه معماری

کیفیت آموزش شما در دانشکده معماری Universidad Europea مادرید، که از نمایه عموم معمار به پیشرفته ترین تخصص فنی، محسوب می شود، به شما در جذب بالا در اسپانیا و خارج از کشور کمک خواهد کرد. شما بهترین متخصص حرفه ای خواهید بود تا تیم های چند رشته ای را در بخش ساختمان رهبری کنید.
در بیشتر موارد، قرار دادن در بازار کار در سالهای آخر کار، با همکاری در استودیوهای معماری یا شرکت های بخش در این زمینه آغاز می شود.

 • در میان بسیاری از فرصت های شغلی که می توانید انتخاب کنید شامل موارد زیر می باشد:
 • تمرین حرفه معمار در حوزه ملی و بین المللی.
 • کارآفرین پروژه های نوآورانه و خلاقانه در شرکت های معماری، یا در پروژه های تجاری رشته های مربوط به معماری یا نه.
 • مدیر شرکت های مربوط به ساخت و ساز، برنامه ریزی شهری، طراحی و یا مدیریت فرهنگی.
 • مشاور املاک و مستغلات متخصص در مدیریت، برنامه نویسی، خرید و فروش زمین و ساختمان.
 • در بخش عمومی، از طریق مخالفت ها، در سطح شهری، مستقل، دولت و / یا اروپا.
 • منتقد هنر و معماری، سردبیر مجلات تخصصی، و همچنین هر کار دیگر مربوط به ارتقاء فعالیت های هنری مربوط به معماری و طراحی
کارکردهای حرفه ای:

تمام دانش آموزان حرفه ای را در استودیوهای معتبرتر معماری در نظر می گیرند، بنابراین از روز اول با بهترین متخصصان تماس می گیرند.
هر سه ماهه ما جلسات را در قالب کارگاه های آموزشی یا سمینارهای پروژه بین دانشجویان ما و معماران / روشنفکران کنونی که ما برای تشکیل آنها جالب تر می دانیم، می بینیم، مانند ما یانسونگ، سو فوجیموتو، جرارد مورتیر، فرناندو رومرو، مسیحی کرز، آنتون گارسیا آریل ، Toyo Ito، Marcos Cruz، Stefano Boeri، Inaki Abalos، Beatriz Colomina یا François Roche.

پذیرش

فرایند پذیرش برای تحصیل برخی از مقاطع Universidad Europea ، به دنبال برخی از مراحل ساده انجام می شود که اساسا شامل ارائه اسناد خاص به ما، ایجاد یک آزمون دسترسی و رسیدن به ثبت نام می شود.

راهنما

در Universidad Europea ما یک سیستم کامل کمک مالی برای تسهیل پرداخت تحصیلات خود داریم. برخی از نمونه ها عبارتند از:

 • انعطاف پذیری پرداخت
 • پرداخت ماهانه معوق
 • کمک برای پرداخت سریع
 • کمک برای ادامه تحصیل
 • کمک به همزمان بودن مطالعات
 • کمک به داشتن یک نسل در Universidad Europea
 • برنامه TOP: 50 کمک 50٪ تخفیف در آموزش با هدف دانشجویان جدید در برنامه های دوره ای (سال اول) که عملکرد تحصیلی بالایی در مراحل قبل از آموزش دانشگاه نشان داده اند.

تامین مالی

از Universidad Europea ما چندین قرارداد را با بانک ها امضا کرده ایم تا به شما در پرداخت مطالبات خود کمک کنیم.

PDF PDF را با برنامه کمک مطالعه و بورس تحصیلی دانشگاه دانلود کنید.

بورس های تحصیلی

ما کمک های مالی، کمک های مالی، کمک های مالی و کمک های مالی را برای کمک به شما در دستیابی به بهترین و بهترین از طریق بهترین آموزش ها ایجاد کرده ایم.

در سال 1392، بیش از 800 بورس تحصیلی با ارزش بیش از 3.5 میلیون یورو به دانشجویان Universidad Europea اعطا شد.

بورس تحصیلی Universidad Europea

تعالی مدرک Pedro Alonso: کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان رشته پزشکی

کمک هزینه تحصیلی Universidad Europea : کمک به سطح اجتماعی-اقتصادی و عملکرد تحصیلی دانش آموزان را در نظر می گیرد.

دانشجویان تحصیلات دانشگاهی Juan Abello: به دانشجویان کارشناسی ارشد منطقه کسب و کار هدایت می شوند

بورس تحصیلی رسمی
 • بورس تحصیلی از وزارت آموزش و پرورش: www.educación.es
 • بورس تحصیلی انجمن مادرید: www.emes.org
 • بورس تحصیلی برای دانشجویان جدید تربیت حرفه ای در مراکز خصوصی: www.madrid.org
 • بورس تحصیلی اراسموس
برنامه آموزش در:
اسپانیایی
انگلیسی

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط Universidad Europea »

آخرین به روز رسانی July 12, 2018