در اقتصاد و تجارت بین المللی

Shenzhen University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در اقتصاد و تجارت بین المللی

Shenzhen University

اقتصاد بین الملل و تجارت

بررسی اجمالی

اقتصاد بین الملل و تجارت، سنتی است که توسط دانشگاه های چینی ارائه می شود تا موضوعاتی را که شامل فعالیت های اقتصادی خارجی می شود، مطالعه کنند. امروزه، یک دوره جامع برای تدریس نظریه ها و دانش مربوط به اقتصاد بین الملل و تجارت بین المللی فراهم می کند. البته این مجموعه وسیعی از واحدهای دوره ای را ارائه می دهد که موضوعات مربوط به تجارت، مالی و سرمایه گذاری بین المللی، و همچنین مدیریت، حسابداری و بازاریابی را پوشش می دهد. دانش آموزان بین المللی نیز بخشی از دوره مطالعه زبان چینی و فرهنگ چینی هستند. این برنامه آموزشی کامپوزیتی، دانش آموزان را قادر می سازد تا درک گسترده و دقیق از اقتصاد بین الملل را درک کنند، در حال توسعه مهارت های ضروری برای انجام تجارت بین المللی. به دنبال رویکرد چند رشته ای، این دوره برای کمک به دانشجویان تصمیم گیری های آگاهانه را برای رفع بسیاری از چالش ها در زمینه اقتصاد جهانی انجام می دهد. دانشجویان بین المللی نیز از مواجهه با فرهنگ چینی برای چشم انداز روشنگری سیستم کسب و کار چینی بهره مند خواهند شد.

مدت زمان

4 سال.

دروس

ریاضیات پیشرفته، اقتصاد کلان، اقتصاد میکرو، اصول مدیریت، اصول حسابداری، اصول بازاریابی، اقتصاد بین المللی، آمار، قانون تجارت بین الملل، تمرین تجارت بین المللی، لجستیک بین المللی، امور مالی بین المللی، ارتباطات تجاری بین فرهنگی، استراتژی بازاریابی بین المللی

پذیرش مورد نیاز

1. بیش از 18 سال سن داشته باشید

2. فرم درخواست و الزامات

  • لطفا اسناد برنامه خود را ارسال کنید و برای درخواست درخواست e-mail to intenroll@szu.edu.cn ارسال کنید.
  • دوره های کارشناسی برنامه های کاربردی مهلت 30 ژوئن 2017

3. نسخه اصلی گواهینامه فارغ التحصیلی ارشد دبیرستان را همراه با رونویسی ارائه کنید: کسانی که در زبانهای غیر از زبان چینی یا انگلیسی هستند، باید به زبان چینی یا انگلیسی ترجمه شوند و باید تأیید شوند. (فارغ التحصیلان فعلی که هنوز گواهینامه فارغ التحصیلی را دریافت نکرده اند باید مدارک مرجع مدارس را که نشان دهنده تاریخ تعیین شده فارغ التحصیلی هستند، ارائه دهند.)

4. کپی از صفحه جزئیات پاسپورت را ارائه دهید؛

5. شصت عکس پاسپورت، بیش از شش ماه.

نکته: کسانی که زبان چینی را برای حداقل یک ترم در کالج در کشور خود یا دانشگاه های چین غیر از دانشگاه شنژن مطالعه کرده اند واجد شرایط درخواست دادن در یک کلاس مناسب می باشند. دانش آموزانی که در این دسته قرار دارند، مدارک علمی مربوطه، از جمله رونویسی و گواهی HSK گروه 3 یا بالاتر را ارائه می دهند.

مهلت درخواست

30 ژوئن، 2017

نکته: متقاضیان تشویق می شوند که برنامه های خود را از این تاریخ هر سال برای دوره هایی که در نیمه اول شروع می شود، ارائه دهند.

تحصیلات تکمیلی

  1. به دست آوردن تمام اعتبارات اجباری
  2. پایان نامه

درجه اعطا شده

  • کارشناسی اقتصاد
  • اطلاعات تحقیق
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی December 2, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
چین - Shenzhen, Guangdong
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
چین - Shenzhen, Guangdong
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات