توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم در مدیریت گردشگری و سفر مستلزم آموزش هر دو دانش و مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به گردشگری و صنعت سفر فوق العاده پرسنل. علاوه بر این ماژول مربوط به گردشگری از قبیل بلیط و رزرو، آژانس های مسافرتی و عملیات تور، این برنامه همچنین شما را به معرض ماژول های مانند مدیریت، حسابداری، بازاریابی و کارآفرینی است.

چرا انتخاب این برنامه؟

سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) گزارش می دهد که گردشگری یکی از بزرگترین سازندگان کار در جهان است و در حال حاضر برای یک در هر دوازده شغل در سطح جهانی اختصاص داده است. با کیفیت آموزش و پرورش و آموزش ارائه شده توسط این دیپلم گردشگری و مدیریت سفر برنامه، فارغ التحصیلان فرصت های شغلی کافی در گردشگری و سفر صنعت داشته باشد.

چه انتظار از این برنامه؟

در طول دوره از این برنامه، به شما خواهد شد در کار عملی، آموزش، گردش، تور سفر واقعی (هر دو ورودی / خروجی داخلی و) برنامه ریزی و عملیات های استادان هدایت درگیر است. بازیکنان کلیدی صنعت نیز دعوت خواهد شد تا در حال حاضر مطالعات موردی در کلاس های درس به بیشتر افزایش دانش و آگاهی عملی خود را در این منطقه است.

کارآموزی برنامه: شما می توانید یک ترم آموزش جامع در برنامه کارآموزی را انجام دهند. این خاص طراحی شده است به شما یک دست در تجربه یادگیری فشرده در یک محیط کار چالش برانگیز را.

شرایط ورود:

  • SPM / O-سطوح / UEC یا معادل آن با حداقل سه (3) اعتبارات.
  • متقاضیان با شرایط دیگر بر اساس مورد به مورد در نظر گرفته.

مصرف: ژانویه، آوریل و اوت.

مدت زمان: 2 سال و ترم کارآموزی.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 13 برنامه دیگر ارائه شده توسط BERJAYA University College of Hospitality »

این دوره Campus based
Start Date
آپریل 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آپریل 2019
آخرین مهلت تقاضا