این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

دوره کارشناسی رسمی در طراحی محصول، دانشآموزان را متقاعد می کند که متخصصان خلاق با دانش فنی و فن آوری باشند که آنها را قادر به توسعه محصولات و خدمات برای مصرف کنندگان می کند، با توجه به مداخله آنها در محیط زیست. طراحی انواع اشیائی که به صورت صنعتی یا صنعتی تولید می شوند، برای آنها جذاب و مفید برای کاربران است. طراحان محصول انتظارات و نیازهای بازار را پیش بینی می کنند، پروژه ها را به طور مساعی توسعه می دهند، کار بر روی تحقیقات و اجرای روش های جدید، مواد و فرایندهای تولید را انجام می دهند.

پروفیل های حرفه ای: طراح مبلمان شهری و داخلی؛ طراح محصول؛ لوازم خانگی، طراح حمام و لوازم خانگی، نورپردازی، اسباب بازی ها، اقلام، بسته بندی، جواهرات و ...

رسمی کارشناسی ارشد در طراحی ، متخصص در طراحی محصول، دانش آموزان را برای تبدیل شدن به طراحان خلاق، اخلاقی و نوآورانه، با مهارت های پروژه، فن آوری و مدیریت است که به آنها اجازه می دهد تا محصولات و خدمات را برای بهبود کیفیت زندگی کاربران و محیط زیست .

روش تدریس متشکل از یک روش مبتنی بر شرایط کنونی اقتصادی و اجتماعی-فرهنگی است که دانش آموزان در مورد اهمیت نقش حرفه ای آنها با تولید پروژه های چند رشته ای خود برای تحقیق، آزمایش و خلاقیت، هماهنگ سازی با سایر محتویات پشتیبانی و فعالیت هایی مانند سمینارها، کارگاه ها و موضوعات فنی، فن آوری، فرهنگی و ارتباطی.

تماس با شرکت ها، طراحان، متخصصان پایداری و صنعت و سایر متخصصان، بخشی از تجربه مداوم است که توسط دانش آموزان به دست می آید.

در سال سوم، دانش آموزان ممکن است از سه تخصص متفاوت انتخاب شوند: محصولات، طراحی خانه و یا طراحی شهری .

این برنامه توسط دولت مستقل مادرید و دولت ملی اسپانیا به عنوان رسمی درجه در طراحی محصول شناخته شده است.

زبان دوره: اسپانیایی

برنامه آموزش در:
Spanish (Spain)

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

آخرین به روز رسانی October 1, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
13,000 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019