Read the Official Description

این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

دوره کارشناسی رسمی در طراحی محصول، دانشآموزان را متقاعد می کند که متخصصان خلاق با دانش فنی و فن آوری باشند که آنها را قادر به توسعه محصولات و خدمات برای مصرف کنندگان می کند، با توجه به مداخله آنها در محیط زیست. طراحی انواع اشیائی که به صورت صنعتی یا صنعتی تولید می شوند، برای آنها جذاب و مفید برای کاربران است. طراحان محصول انتظارات و نیازهای بازار را پیش بینی می کنند، پروژه ها را به طور مساعی توسعه می دهند، کار بر روی تحقیقات و اجرای روش های جدید، مواد و فرایندهای تولید را انجام می دهند.

پروفیل های حرفه ای: طراح مبلمان شهری و داخلی؛ طراح محصول؛ لوازم خانگی، طراح حمام و لوازم خانگی، نورپردازی، اسباب بازی ها، اقلام، بسته بندی، جواهرات و ...

رسمی کارشناسی ارشد در طراحی ، متخصص در طراحی محصول، دانش آموزان را برای تبدیل شدن به طراحان خلاق، اخلاقی و نوآورانه، با مهارت های پروژه، فن آوری و مدیریت است که به آنها اجازه می دهد تا محصولات و خدمات را برای بهبود کیفیت زندگی کاربران و محیط زیست .

روش تدریس متشکل از یک روش مبتنی بر شرایط کنونی اقتصادی و اجتماعی-فرهنگی است که دانش آموزان در مورد اهمیت نقش حرفه ای آنها با تولید پروژه های چند رشته ای خود برای تحقیق، آزمایش و خلاقیت، هماهنگ سازی با سایر محتویات پشتیبانی و فعالیت هایی مانند سمینارها، کارگاه ها و موضوعات فنی، فن آوری، فرهنگی و ارتباطی.

تماس با شرکت ها، طراحان، متخصصان پایداری و صنعت و سایر متخصصان، بخشی از تجربه مداوم است که توسط دانش آموزان به دست می آید.

در سال سوم، دانش آموزان ممکن است از سه تخصص متفاوت انتخاب شوند: محصولات، طراحی خانه و یا طراحی شهری .

این برنامه توسط دولت مستقل مادرید و دولت ملی اسپانیا به عنوان رسمی درجه در طراحی محصول شناخته شده است.

زبان دوره: اسپانیایی

Program taught in:
Spanish (Spain)
Last updated October 1, 2018
این دوره
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Full-time
Price
15,000 EUR
Deadline
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date