این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

مدرک کارشناسی مدرک کارشناسی مدرن ، معادل یک مدرک دانشگاهی، دانشآموزان را در روند سیستم مدرک آموزش می دهد: هویت و علامت تجاری، طراحی و ساخت مجموعه، راهبردهای ارتباطی، توزیع و تولید.

دانش آموزان می آموزند از ابزارهای مفهومی، روش شناختی و پروژه ای که برای طراحی و توسعه مجموعه ها در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده شود: مردان و زنان Prêt-a-porter، کودکان، لباس ورزشی، لباس زیر زنانه، لباس های شنا و غیره.

فرصت های حرفه ای: طراح مد. دستیار طراحی تصویرگر شکارچی خنک مدیر نمونه اولیه مدیر تولید. مدیر تولید

دیدگاه بین المللی حرفه، دانش مستقیم این بخش و آموزش فنی، دانش آموزان را به حرفه ای های با کیفیت بالا از طراحی تبدیل می کند. در پروژه های خلاق، مفهوم هویت مد از دیدگاه های مختلف در نظر گرفته می شود: ایجاد یک نام تجاری، طراحی یک مجموعه در همکاری با یک شرکت، ساخت یک کمد لباس و یا توسعه خطوط مختلف مجموعه تحت همان نام تجاری فلسفه

مدرک کارشناسی ارشد مدرن در زمینه طراحی مدرن همچنین دارای یک منطقه اختیاری گسترده با کارگاه ها و مسابقات تخصصی در طراحی مجموعه است.

fashion design

آموزش در تمام دوره های کارشناسی رسمی در طراحی مداد IED مادرید دارای تمرکز بین المللی است. دانشجوی سال اول در هر دوره کارشناسی رسمی در طراحی مد انتخاب زبان (اسپانیایی یا انگلیسی) از کلاس های او است. اگر او انگلیسی را انتخاب کند، این برنامه شامل کلاسهای اسپانیایی است و بالعکس. سه سال بعد در هر دو زبان برای همه دانش آموزان با زبان اسپانیایی و انگلیسی تدریس می شود.

به یاد داشته باشید که برای مطالعه یک دوره کارشناسی رسمی در طراحی، لازم نیست که آزمون ورودی دانشگاه (PAU) را تصویب کنید، اما فقط آزمون پذیرش پذیری ما.

دانشگاهیان سال اول مدرک طراحی مد تمرکز بر کسب دانش اساسی طراحی (رنگ، ​​نقاشی)، فرهنگ (تاریخ هنر و طراحی) و روش شناسی پروژه است که همه آنها در ایجاد پایه های یک حرفه ای صالح قادر به کار در هر یک از زمینه های مختلف طراحی است.

آکادمیک سال دوم دانش بیشتری را به دانش فنی، فرهنگی و پروژه ای که دانش آموزان برای شروع تمرکز بر تخصص خود انتخاب می کنند، بررسی می کنند.

آکادمی های سال سوم و چهارم بر تخصص های دانش آموزان به عنوان متخصصان مد خلاق متمرکز می شوند که قادرند در تمام مراحل تولید صنعتی و تجاری سازی محصول، با پایه فرهنگی جامع و دانش فنی فنی از الیاف طبیعی، مصنوعی، مصنوعی و تکنولوژی کار کنند. ، و همچنین فرآیندهای تولید نساجی. سال چهارم به یک پروژه درجه نهایی منجر می شود که بازتابی از آموزش دانشجویان و یک نامه تخصصی حرفه ای است.

این برنامه توسط دولت مستقل مادرید و دولت ملی اسپانیا به عنوان رسمی درجه مد طراحی شناخته شده است.

برنامه آموزش در:
Spanish (Spain)

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

آخرین به روز رسانی October 1, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
13,000
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019