این برنامه در اسپانیایی ساخته شده است

دوره کارشناسی رسمی در طراحی گرافیک دانش آموزان را برای حرفه ای خلاق با دانش فنی و ابتکاری برای توسعه پروژه های موفق برای بازار فعلی آموزش می دهد. در طول دو سال گذشته برنامه، دانش آموزان با یک حرفه ای آینده، متخصص در زمینه انتخاب خود، با روش شناسی خاصی که در این حرفه وجود دارد، آموزش می بینند. پس از موفقیت آمیز بودن برنامه، دانش آموزان مدرک رسمی دریافت خواهند کرد.

گرافیک: دانش آموزان بنیاد فنی و انسانی را به دست می گیرند، به آنها اجازه می دهد درک عمیق از طراحی گرافیکی و پروژه های پیشگیرانه تحلیل و هویت بصری، طراحی چاپی، بسته بندی و نشانه ها و تولید سرمقاله برای رسانه های چاپی و دیجیتال بدست آورند.

ارتباط بصری یکی از ستون های فرهنگ ما و دانش آن یکی از ابزارهای ضروری برای درک واقعیت کنونی و برنامه ریزی آینده است.

دوره کارشناسی رسمی در طراحی گرافیک معادل یک دوره تحصیلات دانشگاهی، در طول چهار ساله، متخصصان قادر به شکل دادن به اشکال جدید ارتباطات، تجدید ساختن نقش تصویر در جامعه ما و کار در راه کارآمد و نوآورانه با ارزش ها و ایده های شرکت های همکار و موسسات.

دوسال اول از دوره کارشناسی رسمی دانشجویان در طراحی گرافیک به پایه نظری و عملی و ارتباط بصری معرفی می شود. در طول سال های سوم و چهارم دانشجویان در زمینه های مختلف تخصص می گیرند:

  • مدرک کارشناسی ارشد رسمی در طراحی گرافیک، ارتباطات، معادل یک مدرک دانشگاهی: دانش آموزان پایه فنی و انسانی پایه ای را به وجود می آورند که به آنها امکان می دهد در عمق رشته طراحی گرافیک را درک کنند و پروژه های تحلیل و هویت بصری، طراحی چاپی، بسته بندی ، نشانه و تولید سرمقاله برای رسانه های چاپی و دیجیتال.

  • رسمی کارشناسی ارشد در طراحی گرافیک، تعامل، معادل با یک دانشگاه: دانش آموزان پایه ای نظری و انسانی را به دست می آورند که به آنها امکان می دهد در عمق طراحی گرافیک و ویژگی های متمایز محیط دیجیتال و تعاملی، ساخت رابط ها، برنامه های کاربردی برای سیستم عامل های جدید و محیط های همه جانبه و طراحی از برنامه های کوچک به تاسیسات تعاملی بزرگ.

به یاد داشته باشید که برای مطالعه یک دوره کارشناسی رسمی در طراحی، لازم نیست که آزمون ورودی دانشگاه (PAU) را تصویب کنید، اما فقط آزمون پذیرش پذیری ما.

این برنامه توسط دولت مستقل مادرید و دولت ملی اسپانیا به عنوان رسمی درجه در طراحی گرافیک شناخته شده است.

زبان دوره: اسپانیایی

برنامه آموزش در:
Spanish (Spain)

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

آخرین به روز رسانی June 3, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
13 EUR
قیمت برای دانشجویان اتحادیه اروپا € 11،700،00 - قیمت اضافی دانشجویان اتحادیه اروپا € 13.000،00
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019