روابط بین الملل

عمومی

شرح برنامه

در این جهان به سرعت در حال تغییر است، به اندازه کافی به سادگی نمی دانید که در شهر، ایالت یا کشور خود چه می گذرد. در عوض، درک امور بین الملل و فرهنگ های خارجی به طور فزاینده ای برای فرد و شهروند تحصیل کرده مهم است. Geneseo در زمینه روابط بین الملل به طور مؤثرتری با تغییرات چشمگیر و چالش های موجود در سراسر جهان مواجه است.

برنامه، هماهنگ شده توسط گروه علوم سیاسی، بین رشته ای است؛ شما دوره های مختلف از دانشگاه های مختلف دانشگاهی شامل انسان شناسی، اقتصاد، زبان های خارجی، جغرافیا، تاریخ، مدیریت، و جامعه شناسی.

برنامه

تمام دانشجویان باید مجموعه ای از دوره های لازم را که دانشجویان را به سیاست های بین المللی و تطبیقی، اقتصاد، سیاست خارجی ایالات متحده، جهان در حال توسعه و زمینه فرهنگی روابط بین الملل معرفی می کند، بگذارد. انتخاب کنندگان بر اساس تخصص ویژه دانشجویی از آهنگ های زیر انتخاب می شوند: - اقتصاد سیاسی جهانی تمرکز بر فرآیندهای جهانی شدن، اقتصاد بین المللی، سیستم های اقتصادی مقایسه ای، توسعه اقتصادی و تجارت بین المللی است. - مطالعات جنگ و صلح تمرکز در درک علل جنگ، درگیری و اختلال، و همچنین ارتقاء صلح و حل و فصل درگیری است. - سیستم اروپایی پیگیری تمرکز بر مشکلات و تحولات در اروپا، به ویژه یکپارچگی و انتقال پس از کمونیست است. - جهان در حال توسعه آهنگ شامل مطالعات مناطق مختلف از جمله آمریکای مرکزی و جنوبی، خاورمیانه، آفریقا و آسیا است که همه آنها تحت فرآیند توسعه سیاسی و اقتصادی قرار دارند.

شما همچنین باید برای نشان دادن مهارت در یک زبان خارجی مدرن در سطح متوسط ​​باشد. این را می توان از طریق دستیابی به نمره 4 و یا بالاتر در امتحان پیشرفته قرار گرفتن در دبیرستان، آزمون تسلط توسط اداره زبان های خارجی Geneseo یا اتمام رضایتبخش زبان در Geneseo و یا یک موسسه دیگر انجام شود.

برای رعایت الزامات مناسب برای روابط بین الملل، شما باید تجربه تحصیلی در خارج از کشور، یک کارآموزی معتبر یا یک پروژه ویژه که توسط مدیر روابط بین الملل اصلی تایید شده است را تکمیل کنید. گزینه ترجیحی مطالعه در خارج از کشور است، که بیشترین تأثیر را در بین فرهنگ ها دارد. این تجربه ممکن است از طریق یکی از بسیاری از برنامه های دانشگاه ایالتی یا برنامه های دیگر کالج ها انجام شود. کارآموزی ممکن است از تعدادی از گزینه ها در کشورهای خارجی یا ایالات متحده، عمدتا در واشنگتن، DC انتخاب شود.

روابط بین المللی کوچک

جزئی در روابط بین الملل یک برنامه 24 ساعته اعتباری است که عمدتا بر اساس همان ساختار دوره های پایه و ترانه های انتخابی به عنوان اصلی است.

فرصت های علمی

این دانشکده روابط بین الملل تخصص و تجربه خاصی در امور اروپا و روسیه، خاورمیانه، آمریکای لاتین، آسیای جنوبی، سازمان های بین المللی، دموکراتیزه کردن، تروریسم و ​​امور امنیتی ایجاد می کند. دانشکده دانش آموزان را در تحقیقات مستقل، برنامه های تحصیل در خارج از کشور و پایان نامه های افتخاری به دانشجویان می آموزد. دانش آموزانی که اکسل دارند واجد شرایط برای Sigma Iota Rho، جامعه افتخاری در روابط بین الملل هستند. مجموعه كالكوكويم گروهي مسائل مهم بين المللي را مطرح مي كند. برنامه های دوگانه و مشارکت با دانشگاه های روسیه، مکزیک، ترکیه و چین توسعه می یابد.

فرصت های شرکت برنامه

مدل Geneseo Model Club United Nations هر ساله در شبیه سازی های میزبانی شده در پاییز توسط دانشگاه جورج تاون و در زمستان توسط دانشگاه هاروارد شرکت می کند. یک تجربه اضافی برای دانش آموزانی که می خواهند در شبیه سازی مدل اتحادیه اروپا شرکت کنند، ارائه می شود. در سال های متناوب، این شبیه سازی توسط یک دانشگاه اروپایی و یک دانشگاه آمریکایی برگزار می شود. این شبیه سازی ها به شما امکان می دهد تا با دانشجویان اروپایی و همچنین دانش آموزان دیگر کالج ها و دانشگاه های آمریکا ترکیب کنید. علاوه بر این، ژنسو یک دانشجو را به کنفرانس سالانه کنفرانس سالانه در سیاست خارجی ایالات متحده می فرستد.

گزینه های شغلی و تحصیلات تکمیلی

یکی از بزرگترین روابط بین الملل می تواند شما را برای تعدادی از فرصت های شغلی در امور بین الملل آماده کند. این مشاغل عبارتند از: کسب و کار، آموزش و پرورش، خدمات دولتی، ارتباطات بین المللی، مشاوره، برنامه ریزی استراتژیک، حقوق بین الملل، روزنامه نگاری، روابط عمومی، تجزیه و تحلیل ریسک سیاسی، تحقیق و ارتش.

اگر چه با یک BA در روابط بین المللی شما می توانید به طور مستقیم به بازار کار بروید، آن را به طور فزاینده ای مهم است که دارای مدرک تحصیلات تکمیلی است. شما تشویق میشوید در ابتدای مطالعات خود در مورد برنامه های تحصیلات تکمیلی خود با مشاور ارشد خود صحبت کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1871, Geneseo is one of the premier public liberal arts colleges in the country.

Founded in 1871, Geneseo is one of the premier public liberal arts colleges in the country. اطلاعات محدود