شرح برنامه

کارشناسی هنر (BA) در روانشناسی طراحی شده است برای ارائه به دانش آموزان با یک پایه در زمینه روانشناسی. دانش آموزان درک درستی از پیچیدگی و تنوع رفتار انسان و نظریه های روان شناختی و مفاهیم است که کمک رفتار انسان را توضیح دهد به دست آورید. در نتیجه، دانش آموزانی که با موفقیت به اتمام درجه ممکن است قادر به اصول روانشناختی به تبدیل شدن به یک موثر تر بدهید، استاد راهنما، و یا مربی. علاوه بر این، برخی از دانش آموزان ممکن است قادر به دنبال انواع فرصت های شغلی و کارشناسی ارشد در روانشناسی، مشاوره، و زمینه های مرتبط (به عنوان مثال پرستاری). دانشجویان فارغ التحصیل با مدرک لیسانس هنر (BA) در روانشناسی نیاز به یک مدرک کارشناسی ارشد قبل از آنها قادر به دست آوردن پروانه حرفه ای. دانش آموزان را تشویق به بررسی شرایط ورود برای هر برنامه پس از فارغ التحصیل قبل از به پایان رساندن BA خود را در وبستر در صورت آنها نیاز به دوره های اضافی.

نتایج یادگیری

پس از اتمام برنامه، دانش آموزان قادر خواهند بود تا: - شرح مفاهیم عمده، دیدگاه نظری، یافته های تجربی، و روند تاریخی در روانشناسی.

  • پیاده سازی استفاده از تفکر انتقادی و خلاق، پرس و جو شک و تردید و در صورت امکان، رویکرد علمی به بررسی مسائل مربوط به روانشناسی.
  • توصیف روش تحقیق و روش های آماری مورد استفاده در روانشناسی.
  • بحث در مورد عوامل موثر در تنوع، چند فرهنگی، و نابرابری در زمینه بین المللی.
  • بحث در مورد حرفه های شغلی موجود در انواع مختلف از تنظیمات داده شده خود دانش روانی، مهارت ها، و ارزش ها.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط Webster University Thailand Campus »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
Contact school
Duration
تمام وقت
Price
Contact school
Deadline
Contact school
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
آخرین مهلت تقاضا
Contact school

Contact school

Location
آخرین مهلت تقاضا
Contact school
End Date
Contact school