Read the Official Description

روان شناسی

دانش آموزان علاقه مند در آموزش و پرورش است که بر درک درستی از رفتار انسان باید برای رشته ی روانشناسی در نظر بگیرند. روانشناسی به عنوان یک / جزئی عمده می تواند به طیف گسترده ای از فرصت های شغلی منجر شود. آموزش و پرورش که بر اساس اصول رفتار تمرکز برای هر کسی که آینده شامل تعامل با دیگران با ارزش است.

روانشناسان حرفه ای در زمینه هایی از قبیل خدمات بالینی، خدمات بهداشتی، کسب و کار، صنعت، آزمایش، آموزش و پژوهش رفتاری را دنبال کنند. مقدار زیادی از فرصت های شغلی برای دانش آموزان با مدرک کارشناسی در رشته روانشناسی، به ویژه در زمینه های اجتماعی، بهداشت و درمان، کسب و کار، و منابع انسانی وجود دارد. فرصت های شغلی در برخی تخصص ممکن است مدرک کارشناسی ارشد نیاز، در حالی که فرصت های شغلی در دیگران نیاز به دکترا. بنابراین، دانشجویان باید زمان را به قبل از شروع یک سفر آموزشی در روانشناسی بررسی منافع خود، ارزش ها و اهداف خود را در علاوه بر این به الزامات شغلی و گزینه های شغلی در منطقه خود را از علاقه است.

گروه روانشناسی ارائه می دهد برنامه منجر به کارشناسی هنر با اصلی در روانشناسی. یک دانش آموز است این گزینه از تکمیل یک غلظت روانشناسی عمومی و یا کاربردی. دانش آموزان ممکن است با تمایز دپارتمان در هر دو برنامه های تحصیلات تکمیلی. هر دو غلظت نیاز دانش آموزان را به دوره مقدماتی در روانشناسی، و همچنین دوره در روش تحقیق و آمار.

غلظت روانشناسی عمومی برای دانش آموزانی که می خواهم به تاکید روانشناسی در چارچوب آموزش علوم انسانی به طور کلی مناسب است. این غلظت دانش آموزان فراهم می کند با یک پایه قوی از دانش برای درک نظریه ها و روش های علمی روانشناسی. بسیاری از دانش آموزان این غلظت را انتخاب کنید زمانی که آنها ادامه تحصیل خود را فراتر از سطح کارشناسی، اما دانش آموزان به مدرسه فارغ التحصیل از هر دو غلظت است.

غلظت روانشناسی کاربردی طراحی شده است به یک فرصت برای به دست آوردن تجربه عملی در زمینه به یک دانش آموز نه تنها یک پایگاه قوی در برنامه درسی روانشناسی، بلکه. دانش آموزان در غلظت روانشناسی کاربردی اضافی ساعت 8 اعتباری به عنوان در توصیف را صفحه غلظت روانشناسی کاربردی.

دانش آموزان ممکن است با تمایز، تمایز بالا، و یا بالاترین تمایز در هر دو استفاده شود و یا غلظت عمومی فارغ التحصیل. دانش آموزانی که با توجه به حضور در مقطع تحصیلات تکمیلی باید پس از برنامه برای رشته با تمایز، تمایز بالا، و یا بالاترین تمایز در نظر بگیرند. زیر برای جزئیات بیشتر.

Program taught in:
انگلیسی
این دوره
Start Date
ژانویه 2019
Duration
Request Info
Part-time
Full-time
Price
13,836
13،836.00 $ (برآورد)
Deadline
By locations
By date
Start Date
ژانویه 2019
End Date
Application deadline

ژانویه 2019

Location
Application deadline
End Date