زنجیره تامین هوشمند BSc

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

با دنبال XJTLU الگوی آموزشی آموزشی جالب و خلاقانه XJTLU ، این برنامه همکاری مساوی بین دانشگاه و شریک صنعت آن است ، AMT ، در دانشکده امور مالی و تجاری هوشمند در کالج کارآفرینان XJTLU ( XJTLU ) .

برنامه BSc Intelligent Chain Supply Chain برنامه و تمرین را با هم ادغام می کند و آموزش دورهمی در زنجیره های تأمین در عصر هوش مصنوعی را برای شما فراهم می کند.

شما تئوری ها را در استراتژی ها ، فرایندها ، سیستم های اطلاعاتی ، سیستم های پشتیبانی مالی ، شبیه سازی مدل و بهینه سازی هوش مصنوعی در عملیات و زنجیره تأمین مطالعه خواهید کرد و آموزش هایی در زمینه مدیریت زنجیره تأمین و بهینه سازی دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این ، شما از همکاری XJTLU با شرکای صنعت در زمینه زنجیره تأمین هوشمند بهره مند می XJTLU ، و XJTLU از چگونگی شکل گیری زنجیره تامین پتانسیل فروش و سود یک تجارت کسب می کنید ، و نقش فن آوری می تواند در انقلابی شدن بازی کند. شیوه های مدیریت زنجیره تأمین در سراسر جهان.

نه تنها این ، بلکه فارغ التحصیلان این برنامه منحصر به فرد پاسخگوی نیاز طیف گسترده ای از کارفرمایان نیز خواهند بود ، زیرا تمرکز منحصر به فرد مدل آموزشی بر کارآفرینی و نوآوری مهارت ها و توانایی های لازم برای فکر کردن مانند یک کارآفرین را فراهم می کند و پایه و اساس را برای شما فراهم می کند. برای تبدیل شدن به یکی از رهبران صنایع جدید فردا.

چرا باید زنجیره تامین هوشمند را در کالج کارآفرینان XJTLU (Taicang) مطالعه کنم؟

 • بخشی از یک تجربه آموزشی منحصر به فرد ، آماده کردن شما برای کار در صنایع سریع ، سرعت در حال تغییر و هوشمند سازی محور از فن آوری است.
 • بهره مندی از موقعیت استراتژیک XJTLU در منطقه توسعه فناوری پیشرفته Taicang با سرعت در حال گسترش صنایع محور فناوری؛
 • با استفاده از کاربردهای عملی ، با استفاده از دانش و مهارت های خود در حل مشکلات واقعی در زمینه های تحقیق و صنعت؛
 • بهره مندی از مشاوره و آموزش متخصصان صنعت به عنوان بخشی از مشارکت های منحصر به فرد مضمون مدرسه با مشاغل پیشرو؛
 • با مطالعه ماژول های کارآفرین منحصر به فرد معاصر که بخشی از مدرک هستند ، مهارت های کارآفرینی و رهبری ارزشمندی کسب کنید ، و در هر مسیر شغلی که انتخاب می کنید ، به شما یک مزیت رقابتی می دهد.
 • 600 ساعت تجربه کارآموزی مبتنی بر مشکل به عنوان بخشی از برنامه مدرک.
 • تحصیل در امکانات پیشرفته و پیشرفته در پردیس جدید XJTLU در Taicang (که قرار است در سال 2021 افتتاح شود).
 • فارغ التحصیل مدارک درجه جهانی از جمله دو مدرک: یک مدرک XJTLU از وزارت آموزش چین و یک درجه جهانی که از دانشگاه لیورپول ، عضو گروه راسل دانشگاه های معتبر انگلستان شناخته شده است.

دانش و مهارت

تا زمانی که از برنامه زنجیره تأمین هوشمند BSc فارغ التحصیل شوید ، باید این موارد را داشته باشید:

 • مبانی نظری جامع و عمیق مدیریت زنجیره تأمین؛
 • توانایی استفاده از این فن آوری در زنجیره های تأمین برای حل مشکلات عملی عملیات زنجیره تأمین تحت مدل های تجاری نوظهور مدرن.
 • چشم انداز جهانی در مورد مدیریت زنجیره تأمین و همچنین بینش عمیقی از صنعت درون چین؛
 • توانایی ترکیب تئوری ، تمرین و تفکر انتقادی برای یافتن راه حلهای نوآورانه در تجارت.
 • دانش جامع از کارآفرینی و رهبری ، مدیریت پروژه و مفاهیم نوآوری و نحوه استفاده از آنها در یک محیط عملی؛
 • مهارت های ارتباطی سطح بالا ، بین فردی ، حل مسئله و تحلیلی که قابل انتقال به طیف وسیعی از مشاغل و صنایع است.

Shot with @expeditionxdrone

ماژول ها

سال اول

مدارک انگلستان سه سال طولانی است در حالیکه در چین چهار نفر هستند ، بنابراین ما دانش آموزان دارای مدارک تحصیلی خاصی را مستقیماً در سال دو قبول می کنیم که این شروع برنامه اصلی آکادمیک است. با این حال ، بیشتر دانشجویان وارد سال یک می شوند که طیف وسیعی از ماژول های جالب ، کلاسهای زبان و مهارتهای اصلی را برای مدرک خود فراهم می کند.

سال دوم

عمده: ماژول های اجباری

عمده: ماژول های اختیاری

جزئی: ماژول های اجباری

سال سوم

عمده: ماژول های اجباری

عمده: ماژول های اختیاری

جزئی: ماژول های اجباری

سال چهارم

عمده: ماژول های اجباری

عمده: ماژول های اختیاری

جزئی: ماژول های اجباری

شغل

فارغ التحصیلان این برنامه برای دستیابی به مناصب ارشد مدیریتی یا تبدیل شدن به یک عامل یا استراتژیست مدیریت زنجیره تأمین در سازمانهای برتر ملی و بین المللی آمادگی لازم را دارند. شما نه تنها دانش تخصصی خواهید داشت بلکه طیف گسترده ای از مهارت ها را نیز در اختیار خواهید داشت که شما را در موقعیت کاری با ارزش خود در آینده قرار می دهد.

هزینه ها

دانش آموزان بین المللی

88،000 RMB در هر سال تحصیلی.

تخفیف اولیه پرنده

همه بین المللی که پیشنهاد خود را تا تاریخ 1 مه 2020 قبول می کنند ، به طور خودکار واجد شرایط تخفیف اولیه پرنده 8000 RMB خواهند بود

به یک دوره رایگان زبان چینی بپیوندید

اکنون یک دوره رایگان زبان تابستانی چینی را برای کلیه دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهیم که از سپتامبر 2020 شروع به کار می کنند.

از یک دوره دو هفته ای ، چهار هفته ای یا شش هفته ای زبان انتخاب کنید.

دانشجویان هنگ کنگ ، ماکائو و تایوان

88،000 RMB در هر سال تحصیلی.

تخفیف اولیه پرنده

همه دانش آموزان هنگ کنگ ، تایوان و ماکائو که پیشنهاد خود را تا 1 مه 2020 قبول می کنند ، به طور خودکار واجد شرایط تخفیف اولیه پرنده 8000 RMB خواهند بود.

دانشجویان هنگ کنگ ، ماکائو و تایوان که از طریق آزمون ورود مشترک به سیستم درخواست آنلاین دولت ( XJTLU امتحان آموزش استان گوانگدونگ) به XJTLU تقاضا می کنند ، به طور خودکار واجد شرایط تخفیف اولیه پرنده 8000 RMB خواهند بود.

دانشجویان سرزمین چینی

88،000 RMB در هر سال تحصیلی.

شرایط ورود

دانش آموزان بین المللی

ورود به سال اول

ما از برنامه های کاربردی از کاندیداهای با کیفیت بالا در تمام سوژه هایی با دبیرستان مناسب یا معیارهای معادل آن استقبال می کنیم. به طور معمول، انتظار می رود که دانش آموزان در عملکرد دبیرستان خود با سطح متوسط حداقل در همه موضوعات و همچنین موضوعات مرتبط با آن در سطح بالا قرار گیرند.

ورود به سال دوم

دانش آموزانی که سطح A یا مدرک لیسانس بین المللی (و یا معادل آن) را برای ورود به سال دوم در نظر گرفته اند، برنامه های مختلف دارای الزامات مختلف مربوط به موضوع هستند.

 • سطح: BBB
 • دیپلم IB: 30 امتیاز
 • تست های پیشرفته قرار دادن / موضوع SATS - دیپلم دبیرستان با GPA 3.0 یا بالاتر، به علاوه:
  • مجددا SAT: 1280 (دانش آموزانی که SAT ها را قبل از سال 2016 گرفتند نیاز به 1800) یا ACT: 27 و 2 AP: 4 یا 2 آزمون سوژه SAT: 600 یا
  • 3 امتحان AP: 4 یا
  • 3 موضوع SAT: 600

دانشجویان هنگ کنگ ، ماکائو و تایوان

دانشجویان از هنگ کنگ ، ماکائو و تایوان می توانند با موارد زیر اقدام کنند:

 • حداقل 400 نمره در آزمون ورودی مشترک به دانشگاه های چین برای دانشجویان و دانشجویان چینی در خارج از کشور از هنگ کنگ ، ماکائو و تایوان یا
 • آزمون مهارت های علمی عمومی (GSAT) حداقل 50 درصد برتر را برای 4 موضوع از جمله انگلیسی و ریاضی رتبه بندی می کند. برای اطلاعات دقیق به اطلاعات چینی مراجعه کنید .

الزامات زبان انگلیسی

برای متقاضیان بین المللی ، اگر یک انگلیسی زبان غیر بومی هستید ، یا اگر قبلاً به زبان انگلیسی تحصیل نکرده اید ، باید مهارت های انگلیسی زبان رضایت بخش را برای تحصیل در XJTLU . مدارک تحصیلی مختلف انگلیسی پذیرفته می شود:

سال ورود

 • آیلتس 5.0
 • تافل: 62 (iBT)

سال ورود

 • آیلتس 6.5
 • تافل: 90 (iBT)

مدارک انگلیسی برای دانشجویان از هنگ کنگ ، ماکائو و تایوان که امتحان مشترک یا GSAT را قبول می کنند لازم نیست.

دانشجویانی که کمتر از IELTS 6.0 یا معادل مهارت انگلیسی خود را وارد سال یک می کنند ، 10 اعتبار EAP دریافت می کنند ، و دانشجویان دارای آیلتس 6.5 یا بالاتر ، پنج اعتبار EAP را می گیرند.

"این برنامه ترکیبی از زنجیره تأمین هوشمند BSc ، و آموزش کارآفرینی و نوآوری است ؛ به شما امکان می دهد تا بینشی مهم در عملکرد صنعتی واقعی ایجاد کنید."

دکتر گووکان لیو
مدیر برنامه

نحوه درخواست

برنامه ها باید از طریق سیستم برنامه آنلاین ما ارسال شوند:

 1. روی پیوند اعمال کلیک کنید / روی آن ضربه بزنید
 2. ایجاد یک حساب کاربری یا وارد حساب موجود خود شوید
 3. درخواست خود را تکمیل کنید

پس از ایجاد موفقیت در حساب برنامه ، کلیه اطلاعات مورد نیاز در فرم درخواست را با دقت وارد کنید و اطمینان حاصل کنید که اطلاعات ارائه شده صحیح ، کامل و به روز هستند. اسناد مورد نیاز را در قسمت های مربوطه بارگذاری کنید.

شما می توانید برای مشاهده فرم درخواست خود در هر زمان وارد شوید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه موفقیت در تحصیل در XJTLU ، لطفاً به صفحه نحوه استفاده مراجعه کنید .

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... اطلاعات بیشتر

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. اطلاعات محدود