توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

تمرکز بر سه موضوع کلیدی - سیاست مقایسه ای، نظریه سیاسی و روابط بین الملل - این دوره به بررسی دنیای سیاست، از سیاستمداران و دولت ها، جنگ و صلح، انتخابات به سوی انقلاب ها می پردازد.

شما به هر کسی و هر کس که بر زندگی سیاسی و فرهنگ سیاسی تأثیر می گذارد، از رئیس جمهور به معترضین نگاه کنید.

انتخاب گسترده ای از ماژول های اختیاری به شما امکان می دهد تا در زمینه های مختلفی مانند سیاست های بریتانیا، اتحادیه اروپا، جهانی سازی، دولت و سیاست ایالات متحده آمریکا، و تروریسم و ​​امنیت متمرکز شوید.

سال اول

در سال اول، شما به طور معمول مدول هایی را طراحی می کنید که برای معرفی مفاهیم و نظریه های کلیدی طراحی شده اند. از طريق ماژولهاي نظريه سياسي، سياست تطبيقي و روابط بين الملل، شما مي آموزيد که نهادهاي سياسي و رفتار در دموکراسي هاي ليبرال غربي و ديگر نقاط جهان را درک کنيد، و درک کاملي از تاريخ ايده هاي سياسي داشته باشيد.

همچنین تعدادی از ماژول های اختیاری برای انتخاب شما وجود دارد که توسط مدارس دیگر در دانشگاه تدریس می شود.

سال دوم

سال دوم شامل طیف وسیعی از گزینه ها برای انتخاب در میان سه حوزه اصلی نظریه سیاسی، سیاست مقایسه ای و روابط بین المللی است. شما می توانید انتخاب کنید که در سال جاری به برخی از ماژول های اختیاری ادامه دهید یا می توانید به طور انحصاری، ماژول های روابط سیاسی و روابط بین المللی را مطالعه کنید.

شما همچنین می توانید برای صرف یک ترم یا سال تحصیلی در خارج از کشور اعمال کنید ، ماژول های مشابه را به همتایان خود در ناتینگهام ببرید یا دانش خود را از طریق گزینه های دیگر گسترش دهید.

سال سوم

در سال سوم، شما می توانید با استفاده از نظارت یک عضو از کارکنان، بر اساس یک موضوع انتخابی خود بنویسید و یا از طیف وسیعی از ماژول هایی که مربوط به زمینه های پژوهش کارکنان هستند انتخاب کنید. شما در این سال انتخابی آزاد دارید و می توانید جهت برنامه را به منافع خود و آرمان های کاری تقسیم کنید.

بیشتر بدانید

شرایط ورود

سطح: AAB به استثنای مطالعات عمومی و تفکر انتقادی

الزامات زبان انگلیسی

آیلتس: 6.5 (کمتر از 6.0 در هر عنصر)

برای جزئیات بیشتر در مورد سایر آزمونهای زبان انگلیسی و شرایط پذیرش، لطفا صفحه الزام ورودی ما را ببینید .

تحصیل خارج از کشور

در این دوره، می توانید برای صرف یک ترم یا سال تحصیلی در خارج از کشور در دانشگاه های دانشگاهی در چین یا مالزی یا در یکی از موسسات شریک زندگی خود در مکان هایی مانند استرالیا، کانادا، اروپا و ایالات متحده آمریکا درخواست کنید.

شما فرصتی برای گسترش افق های خود و افزایش اشتغال خود را با تجربه یک فرهنگ دیگر دریافت خواهید کرد. شما می توانید مدول های مشابه را به همتایان خود در ناتینگهام مطالعه کنید یا دانش خود را با استفاده از گزینه های دیگر گسترش دهید. آموزش معمولا انگلیسی است؛ با این حال، اگر شما به اندازه کافی سربلند باشید، ممکن است در یک زبان دیگر فرصت داشته باشید.

شغل

در ناتینگهام شما پایه ای علمی قوی و طیف وسیعی از مهارت های قابل انتقال را خواهید داشت، مانند توانایی تحصیلی مستقل و مؤثر بودن، هم به طور شفاهی و هم به صورت کتبی. شما ما را با دانش تخصصی در مورد مسائل بین المللی و سیستم های سیاسی که چشم انداز های شغلی جهانی را افزایش می دهند، ترک خواهیم کرد.

فارغ التحصیلان ما حرفه ای در بخش خصوصی، عمومی و خیریه را توسعه می دهند. هدف های بخش خصوصی شامل روزنامه نگاری چاپی و تلویزیونی، پخش تلویزیونی، تولید فیلم، تبلیغات، بازاریابی و پرسنل و نیز بخش های تجاری و مالی است. بعضی به عنوان دستیارهای مجلس، شورای وزیران در دولت محلی و حتی نمایندگان مجلس به سیاست های حزبی می روند؛ دیگران برای خدمات مدنی و تحقیق و تجزیه و تحلیل داده ها کار می کنند.

شغل سوم بخش شامل کار برای سازمان های غیردولتی، موسسات خیریه و سازمان های توسعه است. بعضی از فارغالتحصیلان تحصیلات بیشتر یا تحصیلات حرفه ای را در قانون تحصیلات تکمیلی ترتیب می دهند.

ما متوجه می شویم که فارغ التحصیلان اغلب نیاز به بیش از حد به شدت به ایستادگی کردن از جمعیت. به همین ترتیب، ما به ارائه فرصت های ارزشمندی و فرصت های کارآموزی برای سیاست گذاران و دانشجویان روابط بین المللی کمک می کنیم. ما در حال حاضر دارای بیش از 25 شرکای کاری است که 100 سال در یک سال ارائه می شود، از جمله فرصت های کارآموزی در وستمینستر و حتی در خارج از کشور.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 28 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

آخرین به روز رسانی February 17, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ