طراحی بازی BA

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

طراحی بازی لیسانس

طراحی و برنامه های بازی خود را در مطالعات طراحی بازی

کامپیوتر، ویدئو و بازی های موبایل رسانه ای آینده است. امروزه آنها بیش از 40 درصد از آلمانی ها را دوست دارند، بیش از 90 درصد از آنها چندین بار در هفته بازی می کنند. بازی ها سرگرمی و کسب و کار هستند، بلکه بیان و تصویر شخصی از دیدگاه های جهانی - و (در بیشتر موارد) نیز سرگرم کننده است! به عنوان یک طراح یا طراح بازی شما مکانیک بازی نوآورانه را ایجاد کرده و روایت بازی را ایجاد کنید! با تخصص شما، شما در تمام مراحل توسعه درگیر هستید: از ایده اول از طریق مفهوم فنی خلاق به طراحی اتاق ها و شخصیت ها.

ما در University of Applied Sciences Europe از امکانات هنری و فرهنگی رسانه بازی های کامپیوتری آگاهی داریم و بنابراین شما را با روش های عملی و صنعتی با تجهیزات پیشرفته ای در مطالعات طراحی بازی آشنا می کنیم.

در برنامه کارشناسی ارشد طراحی بازی فقط از استادان مشهور صنعت خلاق یاد خواهید گرفت و می توانید از تجهیزات حرفه ای University of Applied Sciences Europe از جمله آزمایشگاه های بازی، VR Equipment، MacPools و غیره برای پروژه های مطالعه خود استفاده کنید. تمرکز آموزش ما حمایت شخصی شما در گروه های یادگیری کوچک و فضای دوستانه، آشنا و خلاق است. از طریق انتخاب میان رشته ای افراد، انواع پروژه های عملی و از طریق ترم در خارج از کشور و یا دوره های کارآموزی، می توانید مطالعات و مسیر حرفه ای خود را به طور فعال شکل دهید.

حقایق:

 • درجه: لیسانس هنر (BA)
 • پردیس: برلین
 • زبان آموزش: آلمانی (هامبورگ)، انگلیسی (برلین، هامبورگ)
 • شروع نیمسال اول: ترم زمستان: سپتامبر
 • مدت تحصیل: 7 ترم (تمام وقت)
 • کارآموزی / ترم در خارج از کشور: در ترم پنجم
 • امتیازات اعتبار: 210 ECTS
 • تمرکز مطالعه:
  • تمرکز بر حمایت فردی در گروه های یادگیری کوچک و فضای خانواده. بسیاری از آزادی های خلاق، تجهیزات حرفه ای و پروژه های عملی. آموزش توسط استادان مشهور از صنعت خلاق.
 • هزینه مطالعه:
 • برای متقاضیان اتحادیه اروپا: € 7،980 در سال
 • برای متقاضیان غیر اتحادیه اروپا: € 10،380 در سال

چیز خاصی در مورد تحصیل در University of Applied Sciences Europe

مطالعه در University of Applied Sciences Europe در گروه های آموزشی کوچک انجام می شود. این حمایت شخصی و تماس شخصی با معلمان ما را تضمین می کند. استادان ما کارشناسان موفق از میدان هستند، شبکه ای که در این صنعت به شما سود می دهد.

محتویات مطالعات شما می تواند توسط یک انتخاب بزرگ بین رشته ای از افراد تعیین و گسترش یابد. رویکرد تمرینی گرا برای مطالعه شامل استقرار یکپارچه و یا ترم در خارج از کشور است. علاوه بر این، شما از تجهیزات پیشرفته ای مانند آزمایشگاه بازی استفاده می کنید.

دانشگاه ما دولتی است که چندین بار به رسمیت شناخته شده و اعطا شده است - و اساتید و دانشجویان ما به طور یکسان. با ما شما می توانید NC-free اعمال کنید، زیرا شخصیت شماست که شمارش دارد.

محتویات مطالعه - ترم در خارج از کشور، کارآموزی و غیره

در مطالعات طراحی بازی تمرکز تدریس بر توسعه و ایجاد بازی ها با شخصیت نوآورانه و تجربی است. به عنوان یک دانش آموز، شما یک مرور کلی از اقتصاد، فرهنگ و بازار اطراف بازی های رایانه ای، از AAA به Indie Games به فرمت های تجربی دریافت خواهید کرد. شما در زمینه طراحی بازی، توسعه بازی، هنر بازی و برنامه نویسی بازی و همچنین در تعامل آنها با یکدیگر آموزش خواهید یافت. شما یاد می گیرید که چگونه از نرم افزار های مختلف استفاده کنید، مانند برنامه نویسی اندروید با جاوا.

از ترم اول، شما یاد خواهید گرفت چگونه به صورت خلاقانه روند توسعه در تیم ها را به روش پروژه گرا. توسعه بازی های خود و نمونه های اولیه توسط جنبه های نظری محیط بازی، یک دید کلی از دیدگاه مالی و همچنین یک دید کلی از صنعت ملی و بین المللی طراحی شده است. در سمینارهای بین رشته ای، کارگاه های آموزشی و سفرهای تحصیلی، می توانید دیدگاه خود را گسترش دهید و همچنین در ترم پنجم فرصت داشته باشید تا مهارت های به دست آمده خود را در یک کارآموزی در آلمان یا خارج از کشور تجربه کنید.

طراحی بازی را مطالعه کنید و حرفه ای بسازید

طراحان بازی در همه فرایندهای حیاتی ایجاد یک بازی جدید شرکت می کنند: شروع از اولین پیش نویس ایده ی بازی، از طریق تمام تصمیمات خلاقانه در طول توسعه به ایجاد دنیایی و شخصیت. آنها مکانیک بازی نوآورانه را توسعه می دهند و قدرت روایت یک بازی را شکل می دهند.

شما می توانید به عنوان یک طراح بازی، طراح سیستم، طراح سطح، طراح روایت، بازیگر هنرمند بازی، یا برنامه نویس بازی در استودیوهای بزرگ توسعه دهنده کار کنید، اما شما همچنین می توانید مدیر خلاق استودیو خود و بازی های خود باشید. توسعه و توزیع دیگر زمینه های ممکن کار پس از فارغ التحصیلی، بازی روزنامه نگاری و تحقیقات بازی است.

درخواست برای بخش هنر Art

طراحی حرکت فیلم، عکاسی، طراحی ارتباطی، طراحی بازی یا تصویر - کدام دوره از استعدادهای شما مناسب است؟ ما از علاقه شما به دوره های کارشناسی در University of Applied Sciences Europe قدردانی می کنیم.

شما می توانید سالی یکبار برای شروع ترم مورد نظر در دانشگاه خود درخواست کنید. مهلت درخواست برای ترم زمستان 15 اوت است (متقاضیان غیر اتحادیه اروپا: 15 ژوئن) و برای ترم تابستان 28 فوریه (متقاضیان غیر اتحادیه اروپا: 28 فوریه) . به دنبال این، یک روش پیگیری برای مکان های تحصیلی غیرقابل شناخت وجود دارد. اگر شما قبلا ویزای دانشجویی معتبر برای آلمان دارید، می توانید در مهلت درخواست رسمی درخواست دهید.

معیارهای پذیرش برای یک محل تحصیل در University of Applied Sciences Europe معیار ورود دانشگاه و نتایج آزمون ورودی است. ضبط نیز ممکن است اگر معیار § 11 در قانون آموزش عالی برلین (BerlHG) برآورده شود.

به هر حال: شما همچنین می توانید امتحان ورودی بدون دیپلم دبیرستان و یک سال قبل از شروع برنامه ریزی مطالعات خود را امتحان کنید. این به شما اطمینان می دهد که آیا می توانید در University of Applied Sciences Europe تحصیل کنید یا خیر.

ما منتظر دریافت درخواست شما برای ترم تابستان و زمستان 2019 و فراتر از آن هستیم.

الزامات رسمی

الزام اولیه پذیرش برای برنامه کارشناسی در University of Applied Sciences Europe ، مدرک تحصیلی (فنی) عالی است که با دیپلم دبیرستان به دست آورده اید. هر کسی که حداقل دو سال آموزش حرفه ای را که توسط قانون فدرال یا ایالتی تنظیم شده است و برای حداقل دو سال کار کرده باشد (هر کدام در حوزه ای شبیه دوره آموزشی مورد نظر) دارای مدارک ورودی ویژه دانشگاهی ویژه (BerlHG § 11) است و همچنین می تواند در University of Applied Sciences Europe مطالعه University of Applied Sciences Europe

ما نیازهای شما را بررسی می کنیم و بلافاصله پس از ارسال اسناد به شما اطلاع می دهیم که آیا می توان به مطالعات پذیرفته شد.

مزایای برنامه های تحصیلی در سایر موسسات تحصیلات عالی دولتی یا دولتی شناخته شده و همچنین دستاوردهای فوق برنامه در مورد کاربرد شناخته شده است، در صورتی که همسان سازی آنها با دستاورد ها در دوره تحصیلی مربوطه تعیین می شود. معادل سازی باید برقرار شود که در آن هیچ تفاوت قابل ملاحظه ای وجود نداشته باشد و عملکرد در محتوا، دامنه و الزامات برنامه تحصیلی که اعتبار درخواست شده است، اساسا یکسان است. مسئول این امر، هیئت آزمون است. شرایط خاص برای اعتبار و روش دقیق برای این در مقررات معاینه مربوط به برنامه تحصیلی تنظیم می شود.

بنابراین درخواست میکنید

 • لطفا فرم درخواست آنلاین ما را به طور کامل تکمیل کنید.
 • یک نسخه از گواهی (Fach-) Abitur یا معادل آن را بارگیری کنید.
 • پس از بررسی سوابق شما می توانید ارزیابی کنید که آیا شما حق تحصیل در مقطع کارشناسی را از University of Applied Sciences Europe . اگر چنین است، ما شما را به امتحان ورودی خود دعوت خواهیم کرد. لطفا مطمئن شوید شماره تلفن معتبر خود را داشته اید و می توانید در مورد آن با ما در میان بگذارید. البته داده های شما محرمانه محسوب می شوند و به ما منتقل نخواهند شد.
 • برای امتحان ورودی در دانشگاه ما، لطفا نمونه کارها و گواهینامه خاص خود را در مورد مدارک تحصیلی عمومی یا موضوعی در فتوکپی های اصل یا در گواهینامه ارائه دهید.

مصاحبه ضبط چگونه انجام می شود؟

 • لطفا برای مصاحبه پذیرش بگیرید
 • CV جدول
 • گواهی درجه عمومی یا موضوعی خاص در مدارک Certified Photocopies. پذیرش نیز امکان پذیر است اگر معیارهای § 11 قانون تحصیلات عالی برلین (BerlHG) برآورده شود.
 • نمونه کارها با آثار خلاق هنری خود. این باید شامل 15-20 نمونه کار (استثنایی طراحی بازی (BA)، سه تا پنج مفاهیم). موارد زیر ممکن است: نقاشی ها، نقاشی ها، اسکچ بوک ها، عکس ها، گرافیک کامپیوتری، وب سایت ها، CD-ROM ها، فیلم های کوتاه، اما همچنین کارهای متنی مانند: B. مفاهیم برای کمپین های تبلیغاتی یا مقالات. کارهای مجسمه بزرگتر و اشیای سه بعدی نیز می تواند به عنوان عکس یا فرم دیجیتالی ثبت شود. پوشه باید با یک بیانیه کتبی همراه باشد که کار به طور مستقل انجام می شود. در مورد مفاهیم طراحی بازی برای بازی های آنالوگ یا دیجیتال و همچنین نمونه های اولیه می توان نشان داد (Gameplay، Game Art، Story).
 • اگر لازم باشد، اثبات تعهد اجتماعی خود، به عنوان مثال. به عنوان مثال، پروژه هایی که در آن شرکت می کنید.
 • گفتگو با نمایندگان این نوع
  • اولا از شما در مورد انگیزه شما برای یک مطالعه خلاقانه خواسته می شود.
  • پس از آن پوشه شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت، که در آن حدود 15-20 نمونه کار باید باشد. نمونه کارها و نتایج مصاحبه شما بستگی به پذیرش شما در تحصیل در University of Applied Sciences Europe خواهد داشت.
 • بلافاصله پس از مصاحبه، در صورت پذیرش تحصیل در University of Applied Sciences Europe .

عکاس هنگام عکسبرداری = "https://www.bachelorstudies.de/BA-Game-Design/Deutschland/UEurope/

آخرین به روز رسانی آگوست 2019

درباره این دانشگاه

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... اطلاعات بیشتر

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. اطلاعات محدود
برلین , ایزرلون , هامبورگ + 2 بیشتر کمتر