طراحی بازی

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

طراحی بازی

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

تحصیل در لیسانس در طراحی بازی در هلند

آیا دوست دارید که بازی کنید و به خصوص درباره اینکه چه کاری برای کار بازی، ظاهر آن، مکانیک آن، سیستم فنی داخلی آن و دیگر رسانه های تعاملی انجام می دهید، بسیار علاقه مند هستید؟ سپس این برنامه ممکن است چیزی برای شما باشد. این چهار سال بزرگ بین المللی در طراحی بازی به عنوان بخشی از برنامه ارتباطات و چند رسانه ای طراحی شما را برای تبدیل شدن به یک طراح در بازی های کاربردی و توسعه در gametools. در طول برنامه، شما در تعریف و ارتقاء مفاهیم بازی، درک اصول هنر بازی، و همچنین در توسعه کد برای گیم پلی کار خواهد کرد. در حالی که در یک تیم کار می کنید، یاد خواهید گرفت که چگونه یک مفهوم بازی را به یک محصول نهایی تبدیل کنید و چگونه کاربر نهایی را در چرخه توسعه قرار دهید. با تاکید بر پژوهش، نوآوری، ارتباطات بین فرهنگی و کارآفرینی، آن هم یک عمومی و یک برنامه آموزش های تخصصی برای صنایع خلاق است.

چشم انداز شغلی

پس از اتمام این برنامه، شما باید پایه ای از مهارت ها و مهارت های خود را برای کار به عنوان یک طراح بازی یا توسعه دهنده بازی در استودیو بازی (اعمال شده) یا کسب و کار خود شروع کنید. متناوبا، شما همچنین قادر خواهد بود تا به عنوان یک طراح چند رسانه ای چند رسانه ای و یا توسعه دهنده در صنعت خلاق کار می شود.

سال اول

در طول سال اول، شما را به تمام رشته های برنامه ارتباطات و چند رسانه ای معرفی، با تمرکز بر اصول طراحی بازی، طراحی بصری و تعامل، برنامه نویسی و تجربه کاربر. نیمه اول سال بر روی مفهوم سازی و نمونه سازی یک بازی و توسعه آن (ساختن دیجیتال) تمرکز خواهد کرد. در طول سال اول شما در تیم های مختلف و در محصولات واقعی از زمینه کاری کار خواهید کرد.

پس از سال اول

پس از سال اول، شما در طراحی بازی تخصصی و موارد چالش برانگیز برای بازی های کاربردی مورد استفاده قرار می گیرید. شما همچنین به توسعه بازی شیرجه رفتن. شما یاد خواهید گرفت از ابزارهای برنامه نویسی بازی مثل Unity 3D استفاده کنید، بیشتر در مورد برنامه نویسی در C # یاد بگیرید و از این ابزار برای ساخت بازی برای واقعیت مجازی و موبایل استفاده کنید. در آزمایشگاه بازی شما در تیم های چند رشته ای در مورد مشتریان واقعی کار خواهید کرد. شما مسئولیت پروژه خود را بر عهده خواهید گرفت و نه تنها با یک مفهوم روبرو خواهید شد، بلکه آن را توسعه دهید و محصول نهایی نهایی را ایجاد کنید. شما توسط کارشناسان محلی مربیگری خواهید کرد که کاربران را در توسعه محصول وارد خواهد کرد.

تکمیل سال دوم شما را در موقعیتی عالی از نظر درخواست برای کار یا تحصیل در خارج از کشور، به عنوان مهارت های جدید و دانش خود، و همچنین نمونه کارها خود را، شما را در موقعیت مطلوب قرار داده است.

در سال سوم، شما با یک استودیوی بازی در هلند و یا خارج از کشور که با اهداف یادگیری شما مناسب است، کار خود را انجام خواهید داد. نیمه دیگر سال سوم فرصت های زیادی را از طریق افراد زیر سن قانونی در Hanze UAS یا در یکی از دانشگاه های شریک ما ارائه می دهد.

پس از انجام تکلیف فارغ التحصیلی، برنامه را تکمیل می کنید، که در آن شما یک پرونده پیچیده و یک راه حل مبتنی بر بازی با استفاده از تحقیقات طراحی همراه با مهارت ها و دانش جمع آوری شده را طراحی خواهید کرد. در پایان برنامه خود را، شما تجربه حرفه ای، یک مجموعه بزرگ از مهارت های شخصی، یک دیپلم نیز به عنوان یک نمونه کارها بزرگ تمام الزامات برای ورود به صنعت بازی کرده اند، از این رو.

پذیرش مورد نیاز

برای پذیرش در این برنامه، به یک دیپلم متوسطه متوسط ​​یا دیپلم متوسطه متوسطه نیاز خواهید داشت. شما همچنین باید در فهرست درجه آخر ریاضیات داشته باشید. مدارک تحصیلی شما باید برابر دیپلم دبیرستان هلند HAVO باشد. همانطور که برنامه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، ممکن است مجبور شوید مهارت زبان انگلیسی خود را با توجه به زمینه تحصیلی و ملیت خود ثابت کنید.

www.hanzegroningen.eu/gd

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
2,060 EUR
اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا: 2006 € / غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا: 7500 €
Locations
هلند - Groningen, Groningen
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
هلند - Groningen, Groningen
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات