طراحی داخلی کارشناسی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

برنامه کارشناسی طراحی داخلی در بین المللی برلین - دانشگاه علوم کاربردی مهارت های کاملی در زمینه طراحی داخلی ارائه می دهد. آیا به برنامه بین المللی و برنامه محور بین المللی علاقه مند هستید؟ شما مجذوب مفهوم سازی ، برنامه ریزی و تحقق فضاها هستید؟ شما با برنامه مطالعات طراحی داخلی ما تجربه حرفه ای کسب خواهید کرد. این برنامه کارشناسی در طراحی داخلی در برلین بین المللی - دانشگاه علوم کاربردی منحصراً به زبان انگلیسی آموزش داده شده است و در برلین بی نظیر است زیرا تنها برنامه ای است که در شهر و ایالت براندنبورگ ارائه می شود. از جو محور بین المللی الهام بگیرید. بالاترین رابطه ما بین کادر آموزشی و دانشجویان و ارتباط تنگاتنگ کادر آموزشی با دانشجویان آنها به ما این امکان را می دهد تا به طور مستقیم به نیازهای فردی شما پاسخ دهیم.

حقایق برنامه

 • مدت زمان: 3 سال / 6 ترم
 • امتیاز: 180 ECTS
 • زبان انگلیسی
 • درجه: لیسانس هنر (BA)
 • مکان: برلین-میت
 • شروع: اکتبر
 • هزینه: 660 € ماهانه

با برنامه لیسانس ما در International International Berlin یک طراح داخلی شوید

برنامه مطالعه طراحی داخلی

برنامه داخلی BA Design Design با کامل کردن مهارت های خلاقانه و حرفه ای شما را برای آینده شغلی شما آماده می کند. در طول برنامه ، ما شما را با تمام ابزارهایی که به منظور طراحی فضا نیاز دارید و قادر به برقراری ارتباط ایده های طراحی خود در هر زمینه معین ، در اختیار شما قرار خواهیم داد. تفکر خلاق و انتقادی ، مهارتهای حل مسئله ، سازگاری ، چشم انداز بین المللی ، تجربه بین رشته ای و مهارت بین فرهنگی از اهمیت ویژه ای برای این برنامه برخوردار هستند.

فرصت های شغلی عالی با داشتن مدرک لیسانس در طراحی داخلی

طراحان داخلی فرصت های شغلی مختلفی را در بازار دارند. پس از فارغ التحصیلی در بین المللی برلین ، طراحان داخلی می توانند در ایجاد و تغییر انواع فضاها کار کنند ، که ممکن است از فضاهای مسکونی ، فضاهای اداری ، مهمان نوازی و گاسترونیومی گرفته تا فضاهای رویداد ، مجموعه تئاتر و فیلم ، طراحی فروشگاه و فضاهای عمومی متفاوت باشد.

دیدگاه های مختلف کار و کارفرمایان مانند:

 • دفاتر معماری و طراحی داخلی
 • آژانس های طراحی
 • موسسات فرهنگی
 • طراحی تولید برای فیلم، تلویزیون، تئاتر
 • استودیوهای آشپزخانه و حمام
 • تولید کنندگان مبلمان
 • استودیوهای طراحی داخلی
 • کار آزاد، به عنوان طراحان داخلی

بهترین آموزش با برنامه مطالعات معتبر طراحی داخلی

در برلین بین المللی ، آموزش حرفه ای خواهید گرفت. برنامه کارشناسی طراحی داخلی توسط آژانس تأیید شده دولتی ACQUIN اعتبار پذیرفته شد. برنامه کارشناسی طراحی داخلی ما ثابت کرده است که با بالاترین استانداردهای کیفیت تعیین شده توسط قانون آموزش عالی اروپا مطابقت دارد. برنامه طراحی داخلی به عنوان یک برنامه با کیفیت با ساختارهای شفاف ، مقررات و اهداف صلاحیت شناخته شده و مورد ارزیابی قرار گرفته است.

چگونه می توانم برای تحصیل در رشته طراحی داخلی طراحی کنم؟

روند برنامه برای مطالعه طراحی داخلی در برلین بین المللی بسیار آسان است. شما می توانید به راحتی و با خیال راحت اطلاعات شخصی خود را از طریق پلت فرم نرم افزار آنلاین ما به اشتراک بگذارید. پس از دریافت یک ایمیل تایید با یک پیوند، می توانید یک کپی از اسناد خود را آپلود کنید:

 • کپی پاسپورت یا کارت شناسایی
 • کپی دیپلم دبیرستان با متن (آلمانی Abitur / Fachabitur یا معادل آن). ما همچنین باید یک ترجمه رسمی دیپلم و رونوشت خود را به زبان انگلیسی یا آلمانی به زبان انگلیسی داشته باشیم.
 • کپی آزمون زبان انگلیسی
 • نمونه کارها با حداکثر 10 اثر

درخواست برنامه های مطالعاتی (به روز رسانی -19)

ما آخرین مهلت درخواست خود را تا 30 سپتامبر 2020 تمدید کرده ایم. برای دانشجویان بین المللی ، توصیه می کنیم درخواست را حداکثر تا 15 اوت ارسال کنید ، تا زمان کافی برای ویزا و تشریفات مربوط به مسافرت وجود داشته باشد.

Q1 آیا روند درخواست یکسان است؟

A1 بله ، ما درخواست های Fall Fallake 2020 را می پذیریم. ما همچنان به درخواست ها و ارائه پیشنهادهایی به دانشجویان ، از جمله متقاضیان بین المللی ، ادامه می دهیم.

اگر هنوز متقاضی نشده اید ، اما قصد انجام آن را دارید ، باید طبق برنامه ریزی درخواست دهید. تیم ما می تواند شما را در مورد همه جوانب تحصیل در برلین بین المللی راهنمایی کند.

می توانید درخواست خود را 24/7 از طریق پورتال برنامه ما به آدرس زیر بفرستید: https://application.berlin-international.de/

Q2 آیا مهلت برنامه تغییر خواهد کرد؟

A2 بله ، ما آخرین مهلت درخواست خود را تا 30 سپتامبر 2020 تمدید کرده ایم. برای دانشجویان بین المللی ، توصیه می کنیم تا 15 آگوست درخواست خود را ارسال کنید تا زمان کافی برای ویزا و تشریفات مربوط به مسافرت وجود داشته باشد.

Q3 در صورت بسته شدن سفارتخانه ها ، چگونه می توانم برای ویزا اقدام کنم؟

A3 لطفاً برای اطلاع از روند ویزا در شرایط فعلی با سفارت آلمان یا کنسولگری در کشور خود تماس بگیرید.

Q4 اگر ویزای من به تاخیر افتاده است ، چقدر می توانم دیر شروع کنم و چگونه می توانم دروس خود را ادامه دهم؟

A4 / BI می تواند شروع ترم پاییز 2020 را با گزینه های تدریس مجازی برای دانشجویان تضمین کند ، که به دلیل محدودیت سفر COVID-19 یا تأخیر در ویزا نمی توانند به موقع تحصیلات خود را در دانشگاه آغاز کنند. این دانشجویان می توانند تحصیلات خود را بصورت آنلاین از کشورهای وطن شروع کنند و سپس به محض اینکه بتوانند به آلمان سفر کنند ، تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهند.

ما می توانیم تضمین کنیم که موازی با دوره های تدریس آنلاین در پردیس دانشگاه برای کل ترم اول است. دانشجویانی که به دلیل محدودیت های COVID-19 با آمدن به موقع مشکل دارند ، باید در ابتدای ترم دوم که اول آوریل 2021 است ، وارد آلمان شوند.

Q5 در صورتی که دانشجویی جدید مایل به شرکت در کلاس های آنلاین نباشد ، این روند چگونه خواهد بود؟

A5 دانشجویانی که به دلیل محدودیت مسافرت COVID-19 یا تأخیر در ویزا نمی توانند به موقع تحصیلات خود را در پردیس آغاز کنند ، می توانند دوره های خود را بصورت آنلاین از کشورهای وطن خود شروع کنند و بلافاصله بعد از اینکه بتوانند به آلمان سفر کنند ، تحصیلات خود را در پردیس ادامه دهند. .

اگر آنها مایل به شروع دوره های خود به صورت آنلاین نباشند ، می توانند شروع به تحصیل خود را نیز به صورت رایگان تا سال پاییز 2021 به تعویق بیندازند. دانشجویان جدید باید در پاییز شروع کنند. شروع بهار امکان پذیر نیست.

Q6 آیا ترم پاییز 2020 به موقع آغاز می شود؟

A6 نیمسال پاییز 2020 دیرتر از زمان آغاز برنامه ریزی شده آغاز می شود:

 • روزهای خوش آمدید: جدید: 28.10.2020 - 30.10. سال 2020
 • شروع دوره تدریس: جدید: 2.11.2020
آخرین به روز رسانی May 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging ... اطلاعات بیشتر

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging, innovative and practice-oriented education that advances the academic, cultural and linguistic potential of our students and prepares them for international careers in a globalized world. اطلاعات محدود