طراحی مد کارشناسی و فن آوری

IFA Paris

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

طراحی مد کارشناسی و فن آوری

IFA Paris

IFA پاریس کارشناسی توسط ایدل به عنوان "کارشناسی بین المللی" معتبر

 • مدت زمان: 3 برنامه سال به زبان انگلیسی
 • دانشگاه: پاریس، شانگهای، استانبول
 • تصویربردار: انعطاف پذیر
 • مصرف بعدی: سپتامبر 2017
 • اعتبار ECTS: 180
 • هزینه درخواست: € 150
 • شهریه / سال: 8400 € در پاریس، ¥ 85،000 در شانگهای، € 7400 در استانبول
 • محدود به: 25 دانش آموزان در هر کلاس
"این برنامه کامل، فشرده و هیجان انگیز است"

معرفی

مدرک لیسانس مد طراحی و تکنولوژی امضا برنامه IFA پاریس است. این ترکیب از میراث مد فرانسه با آخرین تغییرات تکنولوژیکی و چشم انداز بین المللی را به شرایط فعلی صنعت مد.

روش تدریس ابتکاری مخلوط سخنرانی سنتی، کارگاه عملی، تحقیقات شخصی، تجربه، نظیر به نظیر سخنرانیها و بازدیدکننده داشته است مختلف، دانش آموزان منجر به تبدیل شدن به تکنسین های خلاق و عمل گرا، کنجکاو و تحلیلی، تخیلی و بسیار عالی و آماده نمودن آنان به امکان حرفه ای بین المللی . یکی به یکی از این روش اجازه می دهد تا آنها را به توسعه خلاق جهان خود را در حالی که سازگار به سبک های مختلف، انواع نام تجاری و بازار بخش بودن در همان زمان.

این برنامه بسیار کامل، فشرده، متنوع و هیجان انگیز آموزش دوستداران مد به شغل طراح مد. با این حال دانش کاملی از محصولات مد و فرایند خلاقیت را فراهم می کند، اجازه می دهد تا شرکت کنندگان به مقامات مانند سبک، الگوی ساز، مدیر تولید، طراح مستقل، و یا حتی مجموعه مدیر، مدیر هنری، و یا Merchandiser رسیدن به زمانی که توسط استاد IFA پاریس از تکمیل هنر در طراحی معاصر مد.

پذیرش

شرایط پذیرش:

 • حداقل 18 سال
 • دیپلم متوسطه و یا هم ارزی
 • IELTS 5.5 یا تافل IBT 65 (یا معادل) و یا اثبات مطالعه به زبان انگلیسی، برای زبان مادری غیر انگلیسی
 • انگیزه قوی در مد
 • مصاحبه (در محوطه دانشگاه و یا اسکایپ)

اسناد و مدارک به ارائه:

 • را پر کنید در فرم درخواست آنلاین
 • آخرین متن دبیرستان
 • کپی از دیپلم دبیرستان و یا هم ارزی آن
 • نامه تشویق
 • رزومه / CV
 • عکس پاسپورت
 • کپی از پاسپورت
ساختار دوره

این دوره حدود 3 Ateliers که هر 30 هفته آکادمیک را ادامه می دهند، سازمان یافته است. هر آپارتمان شامل دسته بندی های ماژول خاص است که در اطراف موضوعات مختلف تشکیل شده اند.

3 Ateliers به ​​3 سطح شناسایی در چارچوب آموزش عالی مطابقت دارد. این دوره مطابق با کنوانسیون بولونیا اصول و کمک مالی شرکت کنندگان ساخته شده، پس از اتمام، در مجموع 180 اثرات (60 اثرات در آتلیه یا سال).

منطق اساسی در پشت این ساخت و ساز است البته به دانش آموزان اجازه دهید به در یک محیط که شبیه چه شرایط کاری خود می خواهم در یک استودیو مد می شود غوطه ور شود. استراتژی ارزیابی با استفاده از یک تعادل کامل بین تراکمی و ارزیابی سازنده به منظور بهبود مهارت نه تنها در رشته های هسته بلکه در برنامه ریزی پروژه و مدیریت زمان است. پروژه به صورت همزمان بین تمام ماژول به منظور بهبود مهارت های انتقال دانش آموزان، اجازه می دهد آنها را به پیوند مهارت ها و شایستگی از حوزه های مختلف انجام شده است.

نخست آتلیه: کشف

اولین آتلیه به عنوان سال اول دوره کارشناسی انجام شده است. در چارچوب برنامه های آموزش عالی، آتلیه برای اولین بار معادل یک سطح او 4 است. دانش آموزان تحت دروس پایه به منظور کشف جهان از مد. آنها مهارت های اساسی در طراحی، ساخت و ساز، مد دیجیتال و تاریخ مد به منظور ذخیره کردن پایه آموزشی منحنی یادگیری خود را به دست آوردن.

مد طراحی 1: در اولین قسط این گروه ماژول، دانش آموزان مهارت های بنیادی طراحی مد را کشف می کنند:

چگونه نقاشی های زنان و مردان را در هر نوع پوشاک طراحی کنیم چگونه استفاده از رنگ ها و ایجاد محدوده های رنگی سازگار با مد چگونه طراحان چاپ و ادغام آنها در مجموعه پوشاک چگونه برای توسعه یک روش تحقیق خلاق و کنجکاوی و خلاقیت آنها را تشدید کنیم نحوه بیان الهام و ایده های خود را از طریق جلوه های بصری، تصاویر، سبک بندی و پرتفوی های حرفه ای کامل چگونه می توان ساخت و ساخت یک برنامه جمع آوری کرد.

کارگاه آموزشی مد 1: طراحی مد، نه تنها مفاهیم انتزاعی است و خلاقیت باید توسط آزمایش های عملی و تحقیقات فنی پشتیبانی شود. در این قسط اول کارگاه مد، دانش آموزان از روش های مختلف در حال مرگ و تکنیک های چاپ، کار بر روی ساخت و ساز شبح از طریق یک ظاهر طراحی شده، کشف تجربه و تجزیه و تحلیل هنرمندان و طراحان مختلف را از طریق حضور در نمایشگاه های بین المللی و یا کار در اجرای مفهوم و توسعه یافته در ماژول طراحی مد .

طراحی مدرن دیجیتال 1: تسلط بر نرم افزار مناسب در صنایع مدرن امروز ضروری است: لازم است که طراحی دقیق طرح های فنی و ارائه ایده ها و طرح های حرفه ای انجام شود. در اولین قسط این ماژول، دانش آموزان اصول فتوشاپ، Illustrator و در طراحی را یاد بگیرند.

الگوی ساخت و نقاشی 1: آگاهی از مد بدون داشتن درک درست از ساخت و ساز ناقص است. در اولین قسط این دانش آموزان ماژول دو روش اصلی را کشف به توسعه لباس: ساخت الگو و draping. آنها خواهد آموخت که چگونه برای ایجاد الگوهای اندازه گیری به طور مستقیم از بدن و یا توسط draping در نوک پستان توجه به IFA پاریس تکنیک های ساخت و ساز خود، با استادان خود ما بیش از 2 دهه توسعه یافته است. در پایان از دانش آموزان سطح اول قادر به طراحی الگوهای دامن معمول، پیراهن و لباس خواهد بود.

تولید 1: طراحان مد، باید هر جزئیات و پایان دادن به لباس هایی که ایجاد می کنند را تصور کنند، به همین دلیل است که تسلط بر فرایند تولید پوشاک بسیار مهم است. در سطح اول دانش آموزان روش دوخت و در پایان به تدریج مختلف یادگیری به تولید پوشاک کامل مثل دامن و پیراهن.

تاریخ و فرهنگ مد: گذشته را بشناسید و آینده را درک کنید تا آینده را بسازید. مانند هر زمینه خلاقانه، مد فرهنگ است و آن را ضروری قبل از اینکه قادر به تجسم جهت آن را تاریخ و توسعه خود را به می دانم. از طریق سخنرانی، تحقیقات و ارائه آرشیو، دانش آموزان تکامل مد در طول زمان کشف و تجزیه و تحلیل آثار، سبک و الهام از طراحان مد مهم ترین با تمرکز ویژه بر روی استادان از مد های بین المللی از چهل سال گذشته.

آتلیه دوم: آزمایش

آتلیه دوم به عنوان سال دوم دوره کارشناسی انجام شده است. در چارچوب برنامه های آموزش عالی، آتلیه دوم معادل سطح HE 5 است. در این مرحله از دانش آموزان تجربه یادگیری خود را دعوت به توسعه خلاقیت خود را از طریق آزمایش. تم خاص مانند لباس مردان، لباس کودکان یا کارگاه بافندگی خواهد شد از طریق ماژول های به هم پیوسته پوشیده شده است. هدف آموزشی است که به بهبود تفکر انتقادی شرکت کنندگان.

مد طراحی 2: در مرحله دوم این مدرسه دانش آموزان مهارت های به دست آمده در طول سال اول را اعمال می کنند و الهامات و مفاهیم جدید را در پروژه های مد مختلف از جمله مجموعه لباس های مردانه، مجموعه لوازم جانبی، مجموعه لباس پوشیدن لباس و تحولات پارچه مورد آزمایش قرار می دهند. آنها را مجبور به انطباق ایده های شخصی خود را به نوع دیگری از محصولات و بخش های بازار و درک چگونگی انطباق خلاقیت خود را به روند مد اصلی.

کارگاه مد 2: در ارتباط با مد طراحی 2، دانش آموزان به بررسی روش های مختلف و روش های عملی که می توانند بیان خلاقانه خود را افزایش دهند. آنها embroideries، pleating یا روش های بافندگی اجازه می دهد که آنها را به تصور محصولات مد مفصل تر تجربه. آنها همچنین این فرصت را به همکاری با تامین کنندگان حرفه ای و کارگاه های آموزشی خارجی برای آزمایش مدیریت زنجیره تامین است که بخش مهمی از کار یک طراح مد داشته باشد.

مد طراحی دیجیتال 2: قسمت دوم این ماژول به عنوان یک کارگاه آموزشی برای حمایت از توسعه خلاقیت دانش آموزان در طراحی مد و همچنین در مد کارگاه طراحی شده است. در این مرحله دانش آموزان خواهد شد توسط مدرسان خود را به منظور ارزیابی که نرم افزار بهتر است به نیازهای خلاق و شخصی خود را مناسب هدایت می شود. هدف این است که به آزمایش و پیدا کردن بهترین ابزار برای تولید اوراق بهادار طراحی مد و ارائه بازتاب هویت خود دانش آموزان.

الگوی ساخت و نقاشی 2:

ماژول ساخت الگوی ساخت و نقاشی 1، دانش آموزان را قادر می سازد تا نحوه ترکیب روش های دو بعدی و سه بعدی برای پیدا کردن بهترین روش را ایجاد کنند تا الگوهایی برای هر نوع پوشاک ایجاد شود. آنها تجربه خواهد کرد که چگونه برای انطباق ساخت و ساز کلاسیک شلوار، لباس محلی مناسب، کیمونو و آستین پالتو استین گشاد سبک و فراخ برای ایجاد الگوی بسیاری از طرح های خلاق خود را.

تولید 2:

همانند ماژول PMD، هدف اصلی ماژول تولید سطح دوم این است که دانشجویان را قادر به انتخاب بهترین راهکار تولید و به کارگیری بهترین روش برای به حداکثر رساندن کیفیت لباس های نهایی که باید تولید می کنند را انجام دهند.

محصولات مد دیجیتال:

بسیار مهم است که دانش آموزان را با آخرین تغییرات در صنعت مد حفظ کنید. در حالی که نرم افزار توسعه یافته توسط Lectra حمایت معمول در تولید مد است، چاپ 3D با نام تجاری جدید فن آوری است که ملزم به تبدیل در آینده اجتناب ناپذیر است. در این ماژول دانش آموزان استفاده اساسی از Lectra و یک نرم افزار گرافیکی 3D آنها بعد از آن با آزمایش خواهد در تکمیل پروژه های مد یاد بگیرند.

فناوری نساجی:

پارچه هنوز اصلی مواد خام مد است، به همین دلیل ضروری است که دانش آموزان را به داشتن دانش عمیق از محصولات نساجی بسپارند. از طریق سخنرانی، تحقیقات و کارگاه های آموزشی، دانش آموزان خواهد آموخت که چگونه پارچه از الیاف به بافی و بافندگی تولید، درک ویژگی های مختلف، بافت و کیفیت خود و تجربه بهترین استفاده از آنها برای تولید پوشاک با توجه به ویژگی های خود را.

بازاریابی مد 1:

اگر چه یک خلاق، مد یک صنعت است و طراحی مد نیز تحت تاثیر استراتژی نام تجاری، تقسیم بندی بازار یا موقعیت قیمت قرار می گیرد. در این دانش آموز ماژول خواهد ابزارهای بازاریابی عمومی یادگیری و اکتشاف عوامل کلیدی موفقیت که منجر نام تجاری مد به موفقیت است.

سوم آتلیه: مشخصات ناشر

آتلیه سوم به عنوان سال سوم دوره کارشناسی انجام شده است. در چارچوب برنامه های آموزش عالی، آتلیه سوم معادل یک سطح او 6 است. در این روند نهایی تجربه یادگیری خود، دانش آموزان در بیان صدای خود را به عنوان یک طراح تمرکز می کنند. از طریق توسعه یک مینی مجموعه آنها خواسته خواهد شد که از نظر خلاقیت شخصی، تکنیک های ساخت و ساز مناسب، معاصریت و گزاره فروش منحصر به فرد و موقعیت فکر می کنم. هدف نهایی در اینجا است برای آماده سازی نمونه کارها منحصر به فرد از لباس به عنوان پله سنگ برای جستجوی کار در صنعت و یا دسترسی به دوره تحصیلات تکمیلی در IFA به نام "طراحی مد معاصر" مورد استفاده قرار گیرد.

مد طراحی 3:

تمرکز اصلی قسط سوم طراحی ماژول طراحی یک مجموعه کامل و حرفه ای از لباس های زنانه و یا لباس های مردانه با توجه به موضوع خاص است. هر دانش آموز باید به توسعه مفاهیم و تفاسیر خود را، سایه طراحی از جمله لوازم جانبی، و ساخت یک طرح جمع آوری و ایجاد فایل های کامل فنی 4 تا 6 لباس که توسط دانش آموزان تهیه شده است. در پایان این روند، دانش آموزان را مجبور به ارائه نمونه کارها مجموعه خود را به یک هیئت منصفه حرفه ای است.

مد طراحی دیجیتال 3:

در آخرین قسمت این ماژول هدف اصلی این است که از روند طراحی مد پشتیبانی و ایجاد یک طرح شخصی و خلاق برای نمونه کارهای مجموعه نهایی.

ساخت الگو و نقاشی 3:

در این مدرک نهایی دانش آموزان باید از 3 تا 6 نمونه از مجموعه ای که ایجاد کرده اند، توسعه پیدا کنند. آنها پژوهش در حجم انجام، پیدا کردن روش حق توسعه الگوی در راه کارآمد ترین و نهایی الگوی لباس آنها را به تولید پس از یک جلسه اتصالات در مدل های.

تولید 3:

در بخش تولید، دانش آموزان باید پارچه های با اقتباس را پیدا کنند و انتخاب کنند، بهترین شیوه های دوخت و راه حل های به پایان رساندن را شناسایی کنند تا بتوانند نمونه های خود را به صورت حرفه ای تولید کنند. در پایان این فرایند بهترین مجموعه، نمونه های اولیه خواهد شد توسط هیئت منصفه انتخاب شده در IFA پاریس سالانه کارشناسی طراحی مد مد نشان می دهد به نمایش می شود.

بازاریابی مد 2:

در حالی که در ادامه به بررسی نظریه های بازاریابی اصلی و تمرین، دانش آموزان باید یک استراتژی بازاریابی برای مجموعه نهایی خود را با بازار هدف، موقعیت قیمت، توزیع و استراتژی ارتباطات تعریف کنند.

حجم کار دانشجویی بیش از 3 سال

2112 ساعت سخنرانی چهره به چهره
2444 ساعت خودآموزی
180 ساعت از شبکه های صنعتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و دانلود بروشور برنامه، لطفا از اینجا بازدید کنید: https://www.ifaparis.com/courses/undergraduate/bachelor-fashion-design-technology

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
 • فرانسوی


آخرین به روز رسانی December 25, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 10, 2018
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
3 - 3 
تمام وقت
Price
قیمت
8,400 EUR
هزینه نرم افزار 150 EUR
Locations
بوقلمون - Istanbul, Istanbul
تاریخ شروع : سپتامبر 10, 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
فرانسه - Paris, Île-de-France
تاریخ شروع : سپتامبر 10, 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
چین - Shanghai, Shanghai
تاریخ شروع : سپتامبر 10, 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : مارس 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 10, 2018
فرانسه - Paris, Île-de-France
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
چین - Shanghai, Shanghai
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
بوقلمون - Istanbul, Istanbul
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
ژانویه 2019
فرانسه - Paris, Île-de-France
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
مارس 2019
چین - Shanghai, Shanghai
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات