توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعه کارشناسی در طراحی در هلند

اگر شما خلاق، کنجکاو هستید، علاقه مند به تجربه با تصاویر و تبدیل ایده به مفاهیم بصری، سپس کارشناسی طراحی ممکن است برنامه مناسب برای شما باشد. ما دانش آموزان با استعداد و بلند پرواز را برای ایجاد طراحان تجربی با نگرش انتقادی آموزش می دهیم. فارغ التحصیلان ما به طور کامل برای حرفه ای به عنوان طراح آماده می شوند.

پیوستن به بخش طراحی پررونق

به عنوان یک طراح، شما به صنعت خلاق، یکی از بخشهای پرطرفدار در هلند و خارج از کشور می پیوندید. شما نه تنها مهارتهایی را که لازم دارید برای تبدیل شدن به یک طراح حرفه ای به کار ببرید، بلکه همچنین یک نگرش انتقادی را به کار می گیرید، که منعکس کننده کار خود و دانش آموزان همکار شما و سبک و اعتبار خودتان است. اشتباه ساختن بخشی از توسعه شما به عنوان یک طراح حرفه ای است. با آزمایش، شکست و شروع دوباره شما سبک خود را، امضای خود را ایجاد کنید.

شما همچنین یاد خواهید گرفت که به عنوان یک طراح توسعه و محافظت از اعتبار خود را داشته باشید. ما بهترین امکانات و مشاوره را به شما ارائه می دهیم. شما با دیگر دانش آموزان کار می کنید تا یاد بگیرند که چگونه در تیم (بین رشته ای) کار کنند. شما یاد می گیرید با تصاویر بازی کنید و کشف کنید که چگونه توانایی های بصری می تواند راه حل هایی برای مسائل در جامعه ایجاد کند.

برنامه

در طی چهار سال، همه چیزهایی را که لازم دارید برای شروع تمرین خود به عنوان یک طراح حرفه ای یاد بگیرید. در سال اول همه چیز درباره طراحی کلی یاد می گیرید. شما در پنج دوره تحصیلی در هر یک از مشخصات نهایی ثبت نام می کنید و خودتان را با مهارت های آنالوگ و دیجیتال آشنا می کنید. شما همچنین به هنر، نظریه طراحی و آموزش حرفه ای تدریس خواهید شد. در طی فاز اصلی شما مسیر خود را انتخاب کنید. این می تواند یک مسیر متمرکز بر یکی از مسیرهای مطالعه است. شما همچنین می توانید مسیر خود را، مستقل از یک محیط خاص انتخاب کنید، که به شما امکان می دهد پروفایل های مختلف ذکر شده در بخش بعدی را ترکیب کنید.

پنج مسیر مطالعه

طراحی گرافیک و تعامل : شما بر چگونگی انتقال پیام ها به صورت خلاق و اصلی از طریق تصاویر و تایپوگرافی تمرکز می کنید. این دو موضوع اصلی عبارتند از طراحی گرافیک و طراحی تعاملی. موارد دیگر مربوط به یادگیری بیشتر در مورد قدرت عکاسی و فیلم و امکانات متعدد تایپوگرافی است.

تصویر و انیمیشن : شما در ایجاد تصاویر باقی مانده و متحرک تمرکز می کنید. موضوعات اصلی شما تصویر و انیمیشن است. موضوعات کمکی شما شامل طراحی و نقاشی، عکاسی، تایپوگرافی بصری و گرامر تصویری خواهد بود. به عنوان یک فارغ التحصیل، نه تنها در دستیابی به ایجاد تصاویر با مهارت خواهید بود، بلکه شما نیز تسلط خواهید داشت

مهارت های حرفه ای طراحی دیجیتال.

معماری داخلی و طراحی : شما بر روی فضا به عنوان یک عنصر مداوم در تمام تکالیف تمرکز می کنید. موضوعات اصلی معماری داخلی و اشیای داخلی است. موضوعات کمکی شما معماری، مهندسی ساختمان و تجسم است. در طی این برنامه شما در مورد روش های مختلف فنی یاد خواهید گرفت و دیدگاه و امضای شخصی خود را توسعه دهید.

طراحی مبتنی بر زمان : شما بر روی تصاویر متحرک در داستان ها، در زمان و فوکوس تمرکز می کنید. شما برای آینده به عنوان یک طراح برای سینما و صنعت بازی مشغول خواهید شد. شما استفاده از تصاویر، ویدئو، نور و صدا را بررسی خواهید کرد. شما به تولیدات کمک می کنید، اغلب در همکاری با مجموعه ای از سازمان های حرفه ای.

طراحی محصول : شما بر روی تبدیل شدن به یک کارآفرین طراحی تمرکز خواهید کرد. شما انتخاب کنید قاب خود را از مرجع، ایجاد یک مجموعه ای از اشیاء و محصولات خواهد شد که بخشی از نام تجاری شما به خودتان در بازار در حال حاضر استفاده کنید.

فعالیت های اضافی و فرصت ها

در طول تحصیلات خود، هر فرصتی برای غنی سازی دانش و تجربه خود را با شرکت در هفته های پروژه، گشت و گذار و OffCourses دریافت کنید. ما بسیاری از فعالیت های اضافی مانند استاد کلاس ها، نمایشگاه ها و جشنواره ها را ارائه می دهیم. آموزش حرفه ای نیز بخشی از برنامه درسی است و همچنین امکان تحصیل در خارج از کشور برای یک ترم. برای تسلط بر مهارت های خود و انجام وظایف خود ما ارائه طیف گسترده ای از امکانات، کارگاه های آموزشی و دوره های فنی.

معلمان با تجربه از حوزه حرفه ای

شما توسط معلمان با تجربه آموزش داده خواهید شد که همچنین به عنوان طراحان حرفه ای کار خواهند کرد. اکثر آنها هنوز عمل خود را انجام می دهند و دانش آموزان فرصت ایجاد شبکه حرفه ای خود را ارائه می دهند. ما همچنین سخنرانان مهمان را دعوت می کنیم که به شما یک دید کلی از دنیای طراحی را می دهد.

چشم انداز شغلی

در سال چهارم شما، یک امتحان مشترک، امتحان و پروژه امتحانی مستقل خود را انجام خواهید داد. این است که چگونه خودتان را به عنوان یک طراح حرفه ای معرفی می کنید، آماده است تا کار خود را شروع کنید تا استودیوی طراحی خود را پیدا کنید یا پیدا کنید، به عنوان مثال در یک سازمان طراحی، آژانس بازاریابی، شرکت بازی یا تئاتر.

www.hanzegroningen.eu/artacademy

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
2,060
اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا: 2006 € / غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا: 7500 €
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ