عمل کردن

عمومی

شرح برنامه

اشتیاق بازیگری خود را به توانایی شغلی در Lycoming College کنید! برنامه دقیق تولید و برنامه درسی متنوع ما به گونه ای طراحی شده است که فرصت های بی شماری در عملکرد را برای شما فراهم می کند.

برنامه درسی بازیگری شما را با طیف وسیعی از رویکردهای بازیگری آشنا می کند ، از استانیسلاوسکی گرفته تا تکنیک های معاصر بازیگری. هدف این است که کل ابزار شما را توسعه دهد و به شما کمک کند از طریق کار مشارکتی و جلسات "مربیگری" شخصی با اساتید مهارت های عملکردی قوی کسب کنید. در کلاس و در تولید ، مواجهه متنوع با انواع سبک ها و ژانرهای نمایشی به شما کمک می کند تا پتانسیل عملکرد خود را بیشتر پرورش دهید - به شما این امکان را می دهد که یک بازیگر همه کاره باشید.

علاوه بر این ، شما این فرصت را دارید که پروژه ارشد منحصر به فرد خود را توسعه دهید ، و از طریق تجربیات مختلف در چندین جنبه تولید ، رزومه حرفه ای خود را بسازید.

آخرین به روز رسانی ژانویه 2021

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Lycoming College enjoys its present status as a national liberal arts and sciences college largely because its leaders have remained steadfast to the tradition established by its founders, believing t ... اطلاعات بیشتر

Lycoming College enjoys its present status as a national liberal arts and sciences college largely because its leaders have remained steadfast to the tradition established by its founders, believing that the best preparation a person can have for a happy and successful life is time spent studying the liberal arts and sciences. اطلاعات محدود