این دوره در زبان پرتغالی آموزش داده شده است.

چرا؟

کل سیستم مد، به طور عمیق به درس پرداخته است که دانشجویان را درگیر در بازار رقابتی جهانی - مصرف کنندگان، هویت و روند، ایجاد و توسعه محصولات، تصویر و ارتباط مد و کسب و کارهایش می کند.

برای چه کسی؟

برای جوانان که در مورد مد علاقه مند هستند، که می خواهند امکانات مختلفی از بازی در این بازار را کشف کنند، در زندگی خود زندگی می کنند، برای ایجاد خلاقیت خود، ایجاد یک ساختار جامع و دیدگاه آگاهانه، درک و ابتکاری برای زمان های جدید.

چطور است؟

فکر کنید، ایجاد و ایجاد مد از رویکرد معاصر به طراحی، که شامل مردم، محصولات و بازار است. مجموعه های طراحی برای مخاطبان مختلف و مراقبت از هر جزئیات برای تبدیل شدن به یک حرفه ای کامل و یا راه اندازی نام تجاری خود را.

چرا طراح قالب در IED؟ آیا شما معتقدید که مد یک راه قدرتمند برای برقراری ارتباط با شماست؟ آیا شما فکر کرده اید که بخشی از دنیای مد است و قادر به ایجاد و ساخت الگوهای جدید با مواد و فن آوری های جدید هستید؟ اگر خودتان را به این نتیجه رسانید که در سه سال آینده، مدرک کارشناسی مد طراحی را از IED São Paulo میگیرید.

این دوره فارغ التحصیلی با هدف آموزش به شما، طراح مد روز آینده، به طوری که شما آمادگی خود را برای مقابله با چالش های فعلی و آینده بازار که دائما در حال تغییر است و با فرصت های فراوان.

این دوره شما را تشویق می کند تا تمام مراحل فرآیند جمع آوری را از فرهنگ پروژه (مرکز به رویکرد طراحی) تجسم دهید، نیازهای واقعی زنجیره تولید، کسب و کار مد و مصرف کنندگان آن، فکر کردن به مخاطبان مختلف - زنانه، مردانه، نوزاد، حیوان خانگی، مد فراوان، در میان دیگران.

هر پروژه ای که شما در فارغ التحصیل IED انجام می دهید باید از خواسته های بازار و روند ایجاد آن، از یک تحقیق جامع از مواد، نقاشی، مدل سازی نساجی، تکنیک های مدل سازی، مدل سازی، دوختن و تکمیل، که به پایان می رسد در ارتباط با مجموعه شما. در IED، مد به تولید محصول محدود نمی شود. این تمرین پایان دادن به پایان دادن به بازاریابی و مدیریت برند و کسب و کار است.

MEC شناخته شده و به خوبی مورد ارزیابی قرار می گیرد، مدرک طراحی IED São Paulo توسط کارشناسان و سازندگان توصیه می شود و یکی از بهترین دوره های آموزشی برزیلی در این منطقه است.

چطوری؟

با یک برنامه درسی انعطاف پذیر و بین رشته ای، آماده شدن برای درک مد و زنجیره تولید خود را به شیوه ای گسترده، در حالی که خلاقیت خود را در پروژه های چالش برانگیز در آزمایشگاه ها، همچنین در چالش ها و مسابقات شرکت می کنند. به این ترتیب، از نیمه اول شما نمونه کارهای خود را ساخته اید.

دوره آموزشی شما اجازه می دهد تا با تعریف تم های پروژه و انتخاب موضوعات اختیاری، منافع شخصی خود را در نظر بگیرید. IED تنها 100٪ کالج طراحی و مد در برزیل است. به همین دلیل ما در همه زمینه ها فعالیت می کنیم و ما این انعطاف پذیری را ارائه می دهیم.

دانشکده بین المللی

IED شما را تشویق می کند دوره های تعلیمی و تعطیلات بین المللی را در یکی از 9 مکان IED در ایتالیا و اسپانیا برگزار کنید. هدف بزرگ این است که برای آماده شدن برای یک حرفه جهانی و مرتبط با پیشرفته ترین ویژگی ها باشید.

چه چیز دیگری تنها IED دارد؟

یکی از تفاوت های بزرگ Istituto Europeo di Design - IED São Paulo است که برای شما، هر ترم، دو کارگاه آموزشی با متخصصان دعوت شده در بازار کار، با هدف ارتقاء تجارب و بحث در موضوعات جاری از ارتباط بزرگ، تحریک گفتگو بین آموزش علمی و آنچه در واقعیت مد اتفاق می افتد.

معلمان و کلاس ها چگونه هستند؟

مدرک کارشناسی مد طراحی IED سائوپائولو به عنوان نقطه قوت خود را به عنوان استاد، که توسط استادان با بیان عالی در محیط دانشگاه و در بازار تشکیل شده است. شما در گروه های کوچکی با افرادی که منافع مشابهی را به اشتراک می گذارند توجه ویژه ای خواهید داشت. با پشتیبانی تکنسین های متخصص و متخصص، شما در حمایت از کارگاه ها برای تحقق پروژه ها، در داخل و خارج از دوره کلاس، تمام حمایت های لازم را دریافت می کنید.

اگر من بخواهم جواهرات، mv، یک ظاهر طراحی شده، داخلی و غیره را مطالعه کنم، چه؟

در پایان دوره کارشناسی خود، پس از کشف منافع خود در عمل، می توانید انتخاب کنید که در زمینه هایی مانند مد کسب و کار، بازاریابی و ارتباطات مد، جواهرات و لوازم جانبی، کفش و کیف، ظاهر طراحی، طراحی خرده فروشی و تجارتی ویژوال یا طراحی داخلی، در میان امکانات دیگری که تنها IED São Paulo ارائه می دهد.

چه چیزی طراح قالب را می سازد؟

طراح مدرن جهان را متحول می کند.

شما، به عنوان طراح مد از IED سائوپائولو، قادر خواهید بود با تمام راهنمایی های صنعت مد، با موقعیت های برجسته ای در مارک های شناخته شده یا شرکت های ملی یا چند ملیتی آشنا شوید، یا بتوانید برند خود و مجموعه های خود را راه اندازی کنید ، در صورت دلخواه.

شما حرفه ای با مهارت ها و توانایی ها برای اتصال مناطق داخلی و خارجی کل زنجیره تولید خواهد بود، که قادر به ایجاد خلق، توسعه محصول و خدمات، مدل سازی، مدیریت، بازاریابی، ارتباطات، مشاوره، تحقیق، سبک، سرمقاله یا تولید.

در میان فارغ التحصیلان، طراحان مشهور، طراحان نساجی، تصویرگران مهر زنی، کارآفرینان، مدیران، طراحان، تولید کنندگان مد، عکاسان، متخصصین ارتباطات، خلبانان و غیره وجود دارند.

برنامه آموزش در:
Portuguese (Brazil)

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo »

آخرین به روز رسانی October 1, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
تمام وقت
Price
3 BRL
ترم
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019