فناوری رسانه دیجیتال

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

دانش آموزان در برنامه برنامه های فناوری رسانه دیجیتال، کاربران موثر فناوری رسانه های دیجیتال برای برقراری ارتباط با یک مخاطب جهانی تبدیل می شوند. موضوعات مورد مطالعه شامل ویدئو، صوتی، عکاسی، گرافیک کامپیوتری و انیمیشن است. دوز سالم فن آوری های رایانه ای مانند توسعه وب، برنامه نویسی کامپیوتری، توسعه برنامه های کاربردی موبایل و تکنولوژی های شبکه را اضافه کنید و یک ترکیب منحصر به فرد از مهارت ها برای راه اندازی حرفه ای هیجان انگیز و سودآور را ایجاد کنید.

گزینه های حرفه ای

فرصت های تکنولوژی رسانه های دیجیتال در حال رشد است. مشاغل که در حال حاضر از فناوری رسانه های دیجیتال استفاده می کنند، عبارتند از نویسنده فنی، طراح وب سایت، طراح گرافیک کامپیوتری، کتابدار، خبرنگار، مدیر هنری، طراح گرافیک حرکتی، تولید کننده صداهای صوتی الکترونیکی، توسعه بازی کامپیوتری، عکاس، تکنسین آموزشی و فیلمبرداری. بسیاری از افراد در این زمینه مشاوران و کارآفرینان خودشان هستند، در حالی که دیگران برای طیف گسترده ای از مشاغل و صنایع کار می کنند.110090_Undergrad_WithTeacher2.jpg

دانشگاهیان

بسیاری از برنامه های درجه ای فرصتی برای مطالعه ارتباطات تصویری با گرافیک کامپیوتری یا مطالعه برنامه های کامپیوتری را فراهم می کنند، اما تعداد کمی از این فرصت ها را برای مطالعه هر دو این مناطق فراهم می کنند. این چیزی است که رسانه های کانادایی پلی استیشن در رسانه های دیجیتال منحصر به فرد است. دانش آموزان رسانه های دیجیتال که علاقه مند به ارتباط بصری با علاقه به فناوری های کامپیوتری می شوند، خود را به بخش نخبگان نیروی کار متصل می کنند.

افرادی کافی نیستند که بتوانند طراحی بصری و برنامه نویسی کامپیوتر را درک کنند. کسانی که مهارت های هر دو مهارت را می توانند خود را در صنایع پیشرفته، از جمله سرگرمی، آموزش، فروش و شرکت های رسانه ای جدید، کار کنند.

برنامه فناوری رسانه دیجیتال کانتیس پلی تکنیک ترکیبی از طراحی، برنامه نویسی کامپیوتر و فیزیک است. این دانش آموزان مجموعه ای منحصر به فرد از مهارت های خلاقانه و فنی را می دهد. برنامه درسی دانش آموزان را قادر می سازد تا مهارت های مورد نیاز در زمینه های ویدئویی، صوتی، عکاسی، انیمیشن و گرافیک کامپیوتری را برای ایجاد راه حل های دیجیتال برای ارتباطات مدرن، فراهم کنند.

برنامه درسی علمی

گزینه برنامه های فناوری رسانه دیجیتال دانشجویان را برای تبدیل شدن به کاربران موثر فناوری رسانه های دیجیتال برای برقراری ارتباط با یک مخاطب جهانی قرن 21 آماده می کند. این شامل دوره های سواد بصری است؛ نرم افزارهای گرافیکی کامپیوتری؛ فن آوری های چند رسانه ای مانند ویدئو دیجیتال و صوتی، عکاسی دیجیتال و برنامه نویسی کامپیوتر؛ سخت افزار و مدیریت، که در آن شما جمع آوری کامپیوتر و نصب نرم افزار؛ و فناوری شبکه.

این گزینه درجه فراهم می کند ترکیبی منحصر به فرد از ارتباطات بصری و فن آوری های کامپیوتری است که فارغ التحصیلان با مجموعه ای از مهارت های که در تقاضای بالا و رو به رشد در بازار است.

رسانه های دیجیتال (pdf)110081_Undergrad_General6.jpg

گزینه های شغلی

همانطور که در وب سایت برنامه آمده است، "دانش آموزان در گزینه فناوری رسانه های دیجیتال در مورد آخرین پیشرفت ها در برقراری ارتباط با یک مخاطب جهانی با استفاده از تکنولوژی رسانه های دیجیتال می آموزند. موضوعات مورد مطالعه شامل ویدئو، صوتی، عکاسی، گرافیک کامپیوتری و انیمیشن است. دوز سالم فن آوری های رایانه ای مانند توسعه وب، برنامه نویسی کامپیوتر و فناوری های شبکه را اضافه کنید و یک ترکیب منحصر به فرد از مهارت ها برای ایجاد یک حرفه ای بسیار هیجان انگیز و سود آور داشته باشید. "

این برنامه می تواند به تنهایی به عنوان یک مدرک دبیرستان دو ساله باقی بماند، و دانشجویان می توانند از دوره دو ساله دیگر برای کسب مدرک لیسانس در مدیریت تکنولوژی با تأکید بر تکنولوژی رسانه های دیجیتال، تکمیل کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه، دو وب سایت اول را در بخش "لینک های مرتبط" در زیر بررسی کنید.

عناوین شغلی مرتبط

توسعه دهنده بازی کامپیوتر
طراح گرافیک کامپیوتری
عکاس
نویسنده فنی
فیلمنامهنویس
طراح وب سایت

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Do you want to study for an undergraduate or graduate degree? Improve your English? Fulfill your dream of studying in the United States and become a part of the K-State family!

Do you want to study for an undergraduate or graduate degree? Improve your English? Fulfill your dream of studying in the United States and become a part of the K-State family! اطلاعات محدود