Read the Official Description

مراجعه برای سال تحصیلی 2019-2020

ثبت نام اعلام خواهد شد

برنامه آموزشی نوآورانه

Warsaw Film School ی منحصر بهفرد، دوره کارشناسی ارشد فیلم و چند رسانه ای را راه اندازی کرده است که در میان دانش آموزان خارجی بسیار محبوب است. برنامه نوآورانه برای تخصص جدید ما در فیلم برداری و بازی های ویدئویی بر اساس دانش و تجربه متخصصان چند رسانه ای در سطح جهانی، و همچنین فیلمسازان فعال، سازندگان و تولید کنندگان بازی های ویدئویی است.

دانش آموزان از این فرصت استفاده خواهند کرد که از تجهیزات پر فروش موجود در بازار استفاده شود.

تمام کلاس ها در اتاق های کارگاه، استودیو، برگزار شده به زبان انگلیسی برگزار می شود، مجموعه فیلم های فیلم در Warsaw Film School .

تمام برنامه های ارائه شده توسط WFS به طور منظم بررسی و به روز می شوند، بنابراین به تغییرات در محیط تولید پویا پاسخ می دهند. ما به طور مداوم به دنبال افزایش سطح موقعیت ما در مرحله فیلمسازی بین المللی به لطف توسعه و خلاقیت ما است.

فیلمبرداری عملی

برنامه مطالعات اصلی فیلم شامل سخنرانی ارزشمند، مجموعه ای از استادکلاس ها، کارگاه ها و کار خلاق فردی تحت هدایت استادان و متخصصان با تجربه است.

این دوره به کسانی که مایل به کسب مهارت های عملی برای ایجاد یک داستان کامل و موفق هستند، از ابتدای ایجاد و توسعه شخصیت شما و پایان دادن به آماده سازی تابلوهای تیراندازی و ساخت صحنه فیلم، هدف گرفته شده است. شما فرصت فوق العاده ای برای مجهز شدن به دانش جامع و یکپارچه از این موضوع هیجان انگیز، یعنی فیلم کارگردانی، اسکریپت نویسی، کارگاه دوربین، ویرایش، روشنایی

دوره BA ما فرصتی برای یادگیری نحوه ایجاد فرم های کامل، حرفه ای، مستند و تولیدات طولانی فراهم می کند.

کار کردن در گروه های کوچک، دانش آموزان را قادر می سازد تا تجربیات خود را مبادله کنند و صنایع دستی کارگردان، بازیگر، فیلمبردار، تولید کننده نور و تکنسین صدا را شناسایی کنند که به ایجاد روحیه تیمی، مهارت های همکاری و آماده سازی دانش آموزان برای تمام جنبه های کار در یک محیط خلاق می پردازند.

دانش آموزان ما قادر به دریافت دانش جامع و مهارت های فنی برای موفقیت در صنایع فیلم و تلویزیون می باشند.

تئاتر سینما Arthaus در پردیس

دانش آموزان ما نیز فرصت منحصر به فرد برای احساس فضای شگفت انگیز سینمای کامل را داده اند، زیرا Warsaw Film School دارای یک Cinema Elektronik حرفه ای است که جای مناسب برای نمایش پروژه های امتحان خود است.

دستاوردها

دانشجویان و فارغ التحصیلان Warsaw Film School در جشنواره های بین المللی فیلم، از جمله نامزدهای اسکار، دریافت جایزه می کنند.

فارغ التحصیل Dorota Kobiela ما برای اسکار 2018 برای "دوست داشتن وینسنت" نامزد شده است. این دومین نامزدی اسکار بود که فارغ التحصیلان مدرسه ما می توانست از آن غافل شود. اولین قسمت در سال 2015 به توماس سلیوینسکی برای موضوع کوتاه مدت مستند «نفرین ما» داده شد.

ECTS

طبق مقررات ECTS دانشجویان 60 اعتبار برای تکمیل موفقیت آمیز یک سال تحصیلی تمام وقت و 30 اعتبار برای یک ترم گذشته کسب می کنند. دانش آموزان موظفند در دوره اول مطالعات 180 اعتبار دریافت کنند.

هزینه ها

  • هزینه درخواست: 50 یورو
  • هزینه ثبت نام: 1000 یورو (غیر قابل استرداد)
  • هزینه تحصیل: 5000 یورو در هر سال تحصیلی

بورس تحصیلی

دانش آموزان دوم و سوم ساله ما فرصتی برای اعطای بورس تحصیلی دارند. بورس تحصیلی برای موفقیت های علمی، مشارکت در فعالیت های مدرسه، خلاقیت و رهبری اهدا خواهد شد.

بورس تحصیلی در هر سال تحصیلی تجدید می شود.

Program taught in:
انگلیسی

See 1 more programs offered by Warsaw Film School »

Last updated December 19, 2018
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
5,000 EUR
هزینه تحصیل در هر سال تحصیلی
Deadline
درخواست اطلاعات
The first application period: from March 15, 2018 to June 30, 2018
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
درخواست اطلاعات
The first application period: from March 15, 2018 to June 30, 2018

اکتبر 2019

Location
Application deadline
درخواست اطلاعات
The first application period: from March 15, 2018 to June 30, 2018
End Date