بررسی اجمالی

Wartburg College یک عضو معتبر و نهادی انجمن ملی مدارس موسیقی (NASM) است. دانش آموزانی که انجمن موسیقی موسیقی آمریکا را تأیید کرده اند، برنامه ریزی موسیقی موسیقی تایید شده را واجد شرایط برای صدور گواهینامه هیئت مدیره توسط هیئت صدور گواهینامه موسیقی درمانگران (CBMT) می باشند. Wartburg تنها کالج خصوصی در آیووا است که پیشنهاد موسیقی موسیقی را به طور عمده ارائه می دهد. تکمیل تحصیلات لیسانس موسیقی و یا لیسانس آموزش موسیقی / دوره موسیقی موسیقی به منجر به صدور مجوز در آموزش و پرورش در ایالت آیووا.


درجه ها و Majors

درجه تحصیلات لیسانس موسیقی مطابق با الزامات وزارت معارف آیووا برای صدور گواهینامه موسیقی K-12 است. این دانش آموزان را قادر می سازد تا در کلاس های عمومی موسیقی ابتدایی تدریس کنند، یا در گروه، گروه کر و یا گروه ارکستر در مدرسه راهنمایی یا دبیرستان تدریس کنند.

مدرک لیسانس موسیقی / آموزش موسیقی برای کسانی که مایل به دریافت مجوز K-12 از طریق وزارت آموزش و پرورش و به عنوان یک مدرس مدرس درمانگاه از طریق هیئت صدور گواهینامه موسیقی درمان ارائه می شود. آموزش و پرورش مطابق با الزامات وزارت آموزش و پرورش آیووا برای صدور مجوز موسیقی K-12 شامل یک ترم آموزش دانش آموز در انجام مجوز تحصیل است. کسانی که در برنامه تحصیلی هستند، یک دوره کارآموزی موسیقی درمانی شش ماهه را به عنوان الزامی که انجمن انجمن موسیقی موسیقی آمریکا است، قبل از نشستن برای امتحان گواهینامه هیئت مدیره، تکمیل می کنند.

مدرک کارشناسی ارشد موسیقی درمانی برای کسانی که مایل به تکمیل دوره های کارشناسی شده مطابق با الزامات انجمن انجمن موسیقی موسیقی آمریکا برای دریافت واجد شرایط برای تبدیل شدن به یک مدرس مدرن درمانگاه ارائه می شود ارائه شده است. قبل از نشست برای امتحان گواهینامه هیئت مدیره، یک دوره کار 6 ماهه کارآموزی مورد نیاز است.

مدرک کارشناسی ارشد موسیقی به شما انواع گزینه های حرفه ای در زمینه موسیقی ارائه می دهد. شما می توانید موسیقی عمومی عمده را انتخاب کنید، که به شما اجازه می دهد که یک موسیقی اصلی را با یکی دیگر از زمینه های اصلی یا جزئی ترکیب کنید. یا شما می توانید آهنگ کلیسای موسیقی را که شامل کارهای آموزشی در موسیقی و مذهب است را برای آماده شدن برای برنامه های موسیقی پیشرو در کلیساها و یا برای تحصیل بیشتر در مدرسه فارغ التحصیلی انتخاب کنید.

لیسانس موسیقی در درجه عملکرد، شما را برای تحصیل بیشتر به سوی عملکرد حرفه ای، آموزش استودیو یا کار در موسیقی کلیسا آماده می کند.


گروه موسیقی سریع اطلاعات

  • Wartburg ارائه می دهد چهار سال رشته / درجه. این به این معنی است که یک سال تحصیل کمتر و یک سال دیگر از حقوق و دستمزد در مقایسه با یک دانشگاه دولتی.
  • کالج تنها مدرک کارشناسی ارشد در موسیقی کلیسای در آیووا ارائه می دهد.
  • Wartburg تنها کالج خصوصی در آیووا با درجه موسیقی موسیقی است.
  • بخش موسیقی دارای 100 درصد شغل / فارغ التحصیل رشته مدرسه برای تمام فارغ التحصیلان است.
  • Wartburg یکی از تنها سه کالج در آیووا است که توسط NCATE (شورای ملی اعتباربخشی آموزش معلم) تأیید شده است.
  • کالج تنها مدرسه آیووا است که قوم شناسی را به عنوان بخشی فعال از برنامه درسی موسیقی ارائه می دهد.
  • دانش آموزان آموزش موسیقی در اولین سال خود تجربه کاری را آغاز می کنند.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 23 برنامه دیگر ارائه شده توسط Wartburg College »

آخرین به روز رسانی July 8, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
تمام وقت
Price
40,220 USD
Deadline
ژوئن 30, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
End Date
می 31, 2023
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2019

اوت 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2019
End Date
می 31, 2023