لیسانس ارتباطات در فیلم

عمومی

شرح برنامه

در باره

عمده ترین فیلم رویکرد جامع و چند رشته ای را برای آموزش رسانه ای فراهم می کند که تفکر نوآورانه و خلاقیت را ترویج می دهد. دانش آموزان این اصلی آموزش های فشرده در ابعاد عملی و نظری مطالعات فیلم و رسانه، نوشتن اسکریپت، تولید فیلم و تلویزیون، انیمیشن، تولید پس از تولید و رسانه های دیجیتال را دریافت خواهند کرد. تخصص ما در تولید فیلم و تلویزیون و تکنولوژی خلاق ما را قادر می سازد تا استعدادهای جدیدی را که به صنایع خلاق سریع و رشد اقتصادی و دانش دانش در هنگ کنگ، منطقه آسیا اقیانوس آرام و فراتر از آن کمک می کنند، پرورش دهیم.

در طی سالها، ارتباطات گسترده ای با صنعت فیلم برقرار کرده ایم و از متخصصان کلاس اول برای ارائه مشاوره ها دعوت کردیم. ما افتخار می کنیم که یک لیست از فارغ التحصیلانی که بازیکنان متمایز در صنعت هستند داشته باشند.

105794_Keystonedolbyhkbu_20181029_COMD2.jpg

غلظت

فیلم Major ارائه می دهد دو غلظت: (الف) انیمیشن و رسانه هنر؛ و (ب) فیلم و تلویزیون. هر دو سیاست پذیرش مبتنی بر برنامه را اتخاذ می کنند، یعنی دانش آموزان به طور مستقیم در برنامه های سال اول پذیرفته می شوند.

  • انیمیشن و رسانه های هنری

تمرکز انیمیشن و رسانه های هنری برنامه درسی جامع انیمیشن و هنرهای تصویری را با تمرکز بر روی انیمیشن دیجیتالی ارائه می دهد. برنامه درسی شامل دوره های پایه ای در داستان نویسی، هنرهای تجسمی و تفکر خلاق، و همچنین دوره های پیشرفته در انیمیشن دیجیتال است. دانش آموزان همچنین می توانند در زمینه های انتخاب شده مانند رسانه های تعاملی، بازی و طراحی گرافیک از طریق طیف گسترده ای از دوره های پیشرفته تحصیل کنند.

  • فیلم و تلویزیون

کانون فیلم و تلویزیون آموزش گسترده ای در تولید فیلم، فیلم و تلویزیون با توجه به زمینه های مربوط به نظریه، تاریخ و عمل فراهم می کند. دانش آموزان با مهارت و دانش مجهز به نویسندگان سینما، کارگردانان، سینماگران و تولید کنندگان می شوند.

برنامه درسی فیلم Major طراحی شده است تا دوره های حرفه ای را در یک چارچوب نظری غنی که در آن دانش آموزان دانش، مفاهیم و مهارت ها را به دست می آورند، در نظر بگیرند. دوره های در هر کنترول یک مخزن گسترده ای از دانش را تشکیل می دهند که از طریق آن دانش آموزان می توانند نمونه های یادگیری خود را با توجه به منافع خود، نقاط قوت و اهداف شغلی طراحی کنند. خوشه فيلم و تلويزيون دانش آموزان را به طور خاص با آموزش حرفه اي و نظري در توليد فيلم و تلويزيون آماده مي کند. دوره های متمرکز سازی انیمیشن و رسانه ها مورد نیاز دانش آموزان را با مهارت های پیشرفته و حساسیت زیبایی در هنر و رسانه های رسانه های دیجیتال فراهم می کند.

105791_ChanKaYi_Monster_Narrative_ExperimentalAnimation.jpg

کارآموزی

دانش آموزان تشویق می شوند که طی دوره تحصیلی خود یک کارآموز حرفه ای بدون درجه بندی و صفر واحد بگیرند. رسانه های محلی مانند TVB، تلویزیون کابلی و RTHK و همچنین انیمیشن


تورهای تبادل / مطالعه

دانشجویان فیلم تشویق میشوند به مبادله و شرکت در یک سری تورهای فستیوال فیلم و انیمیشن برای ارتقای جایگاه رقابتی و بین المللی خود بپردازند. جشنواره های فیلم که در آن دانشجویان ما شرکت کرده اند شامل جشنواره فیلم بین المللی سیتز (بارسلونا، اسپانیا)، فیلم بین المللی فیلم بوسان (کره)، جشنواره بین المللی فیلم آسیا تورنتو (تورنتو)، جشنواره فیلم شرق شرق (اودیین، ایتالیا) و بوچهون جشنواره بین المللی فیلم فوق العاده (کره).

105792_CheungTseWai_Relationshipis_InteractiveInstallation.jpg

چشم انداز شغلی

چشم انداز حرفه ای برای فارغ التحصیلان عمده فیلم شامل صنایع محتوا خلاق مانند تلویزیون شبکه، فیلم، پخش، تلویزیون کابلی، چند رسانه ای، انیمیشن، توسعه نرم افزار آنلاین و تعاملی، طراحی گرافیک تصویری و ارتباط خلاقانه است. برخی از دانش آموزان ممکن است در بخش های دیگری که در استفاده از رسانه های تصویری صوتی الکترونیکی مانند روابط عمومی و تبلیغات، فناوری اطلاعات، آموزش، انتشارات، ارتباطات شرکتی، هنر و اداره رسانه ها و مدیریت و روزنامه نگاری فعالیت داشته باشند، کار کنند.


شرایط ورود

ما در انتخاب متقاضیان در مورد شایستگی های فردی یک رویکرد جامع را اتخاذ می کنیم. متقاضیان باید شرایط لازم برای ورود به دانشگاه و شرایط لازم برای زبان انگلیسی را داشته باشند.

متقاضيان با پيشرفت پيشرفته در سال اول تحصيلي با مقررات بين المللي مانند GCE، IB و SAT مي توانند درخواست انتقال واحد را درخواست کنند.

صرف نظر از نیازهای ورودی دانشگاه، دانش آموزان باید با ارائه نمونه کارهای شخصی و مصاحبه، پتانسیل خود را برای مطالعه زمینه های مربوطه نشان دهند.

105795_Filmfestival20170719_120057.jpg

مصاحبه های پذیرش

نامزد بالقوه برای یک مصاحبه فردی یا گروهی دعوت می شود. آنها مجبورند در طول مصاحبه خود را در فرم های دیجیتالی خود ارائه دهند.

برای انیمیشن سازی و تمرکز رسانه های هنری، اوراق بهادار باید پتانسیل نامزدها را در خلاقیت، سواد بصری و طراحی، انیمیشن و / یا طراحی بازی نشان دهد.

برای فیلم و تلویزیون تمرکز، اوراق بهادار باید پتانسیل نامزدها در خلاقیت، تکنیک های داستان سرایی و مفاهیم تصاویر را نمایش دهد.

105796_Studentsatmoviescence2mb.jpg

الزامات زبان انگلیسی

نتایج معاینه عمومی زیر به عنوان ملاقات با شرایط زبان انگلیسی تعیین شده توسط دانشگاه به رسمیت شناخته شده است:

تست های مهارت

حداقل الزامات

TOEFL

آزمون مبتنی بر اینترنت (iBT) - امتیاز: 79؛ یا
آزمون مبتنی بر کاغذ (PBT) - امتیاز: 550

آیلتس آکادمیک

مجموع باند: 6.0

SAT

نمره حداقل 550 در هر دو مطالعه انتقادی و نوشتن با امتیاز زیر 8 یا بالاتر در مقاله در SAT قدیمی؛ یا
نمره حداقل 590 در خواندن و نوشتن مبتنی بر شواهد در SAT جدید

ACT

نمره حداقل 23 در هر دو ACT انگلیسی و Reading

GCE O-Level / GCSE انگلیسی / انگلیسی زبان / ادبیات انگلیسی

درجه C / درجه 4

IGCSE اول زبان انگلیسی

درجه C / درجه 4

IGCSE انگلیسی به عنوان زبان دوم

درجه B / درجه 5

GCE AS یا A سطح انگلیسی

درجه E

HKDSE زبان انگلیسی

سطح 3

HKALE استفاده از انگلیسی

درجه E

IB

درجه 4 در:
IB انگلیسی A (سطح بالاتری یا استاندارد)؛ یا
IB انگلیسی B (سطح بالاتری)؛ یا
ادبیات و عملکرد انگلیسی IB (سطح استاندارد)

یا

درجه 5 در:
IB انگلیسی B (سطح استاندارد)

دیگران

دیگر مدارک تحصیلی انگلیسی که توسط دانشگاه پذیرفته می شوند

105793_DSC_0302bufaaward.JPG


بورس تحصیلی

متقاضیانی که دارای عملکرد عالی تحصیلی هستند، فرصت دریافت کمک هزینه تحصیلی را دریافت خواهند کرد:

HKD

دلار آمریکا

بورس تحصیلی کامل*

190،000 در هر سال

24،000 در هر سال

نیمه تحصیلی *

95،000 در هر سال

12،000 در هر سال

* با توجه به تایید دانشگاه


سوالات

فیلم عمده - انیمیشن و رسانه های تمرکز هنر
تلفن: 852 3411-7395
ایمیل: at-ctv@hkbu.edu.hk

فیلم عمده - کانون فیلم و تلویزیون
تلفن: 852 3411-8065
ایمیل: af-fma@hkbu.edu.hk

آخرین به روز رسانی دسامبر 2018

درباره این دانشگاه

The School of Communication of Hong Kong Baptist University was founded in 1968. It provides a comprehensive range of programmes in communication available in Hong Kong at the undergraduate and postgr ... اطلاعات بیشتر

The School of Communication of Hong Kong Baptist University was founded in 1968. It provides a comprehensive range of programmes in communication available in Hong Kong at the undergraduate and postgraduate levels. اطلاعات محدود