لیسانس ارتباطات و مدیریت جهانی

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

برنامه ارتباطات و مدیریت جهانی (GCM) دارای مدرک لیسانس هنر در ارتباطات برای دانشجویان بین المللی ، ثبت نام کننده از سال 2020 است. این برنامه ممکن است در چهار سال تحصیل به پایان برسد.

برنامه GCM با رعایت فلسفه تدریس دیرینه بین المللی دانشگاه ژجیانگ ، متعهد به آموزش کارآفرینان و رهبران تجاری آینده است که دانش بین رشته ای ، تخصص در تجزیه و تحلیل مالی و کسب و کار و درک عمیق از محیط کسب و کار چین را برای برتری در چین و رقابت در سطح جهانی. دانش آموزان با مهارت های دو زبانه به زبان های چینی و انگلیسی ، مهارت های ارتباطی بین فرهنگی و پایه محکم دانش در مورد چین فارغ التحصیل خواهند شد. مجهز به اصول ارتباطات و مدیریت ، دانشجویان قادر خواهند بود در شرکت های چند ملیتی و شرکت های چینی در زمینه های مدیریت ، تجارت ، ارتباطات و بازاریابی موفق باشند و به خوبی به عنوان پلی بین چین و جهان خدمت خواهند کرد.

134961_pic5.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134961_pic5.jpg" />

ویژگی های برنامه

تعلیم و تربیت بین رشته ای

برنامه GCM اولین برنامه کارشناسی دانشگاه کارشناسی ارشد ژجیانگ برای استقبال دانشجویان بین المللی است. برنامه دنباله سازی نیز اولین بار در نوع خود با ترکیب مطالعات مدیریت ، امور مالی ، ارتباطات و چین در بستر بین رشته ای برای دانشجویان بین المللی کارشناسی ارشد است.

برنامه درسی کاربردی و دو زبانه

دوره های عملی در زمینه زبان و فرهنگ چینی ، ارتباطات ، امور مالی و تجارت جهانی ارائه می شود. انگلیسی زبان اصلی آموزش است که چینی ها در تنظیمات کاربردی و تحقیق مورد استفاده قرار می گیرند. ارتباطات متقابل فرهنگی در طول برنامه تأکید می شود.

مشارکت در محیط یادگیری کلاس جهانی

پردیس بین المللی دانشگاه ژجیانگ ، جایی که این برنامه در آن قرار دارد ، الگویی برای همکاری بین المللی و ادغام سبک های آموزش شرقی و غربی است. این پردیس استادان معتبر چینی و خارجی و یک جامعه دانشجویی بزرگ بین المللی را گرد هم می آورد و سالانه چندین صد دانش آموز دبیرستانی چینی با مهارت را تحسین می کند.

مرکز کارآفرینی و نوآوری

فراتر از کلاس ، ZIBS فرصتهای استثنایی را برای تمرین حرفه ای ، کارآموزی در صنعت و تجربیات فرهنگی فراهم می کند. ZIBS همکاری استراتژیک با مورچه مالی و سایر بنگاه های پیشرو برقرار کرده است و این امکان را برای دانشجویان فراهم می کند که در یک برنامه آموزشی 6 ماهه عملی در بنگاه های پیشرو جهان شرکت کنند.

134965_pic4.pngZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134965_pic4.png" />

پذیرش

واجد شرایط درخواست

 • داوطلبان باید شهروندان غیر چینی باشند بین سنین 18 تا 30 سال و دارای مدرک دیپلم دبیرستان باشند.
 • به داوطلبان توصیه می شود مهارت های پایه زبان چینی را داشته باشند. متقاضیان برنامه یک آزمون مهارت چینی را که توسط ZIBS برگزار می شود ، عبور می دهند.
 • داوطلبانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست ، یا دیپلم دبیرستان را به زبان انگلیسی تکمیل نکرده اند ، باید مدرک زبان انگلیسی مانند TOEFL (80 یا بالاتر) ، آیلتس (5.5 یا بالاتر) را ارائه دهند.
 • طبق آیین نامه وزارت آموزش و پرورش چین ، کاندیداها از سرزمین اصلی چین ، هنگ کنگ ، ماکائو و تایوان در صورت داشتن گذرنامه معتبر خارجی یا شناسنامه ملی قبل از 30 آوریل 2016 ، و پس از مهاجرت به کشورهای خارجی ، دانشجویان بین المللی در نظر گرفته می شوند. سابقه حداقل 2 سال اقامت خارج از کشور را بین 30 آوریل 2016 ، و 30 آوریل 2020 (اقامت در خارج از کشور برای حداقل 9 ماه در یک سال معین ، به عنوان اقامت در خارج از کشور در نظر بگیرید. کل اقامت در خارج از کشور به حساب خواهد آمد. تمبرهای خروجی).
 • اگر متقاضی تابعیت خارجی را به طور خودکار در بدو تولد در یک کشور خارجی به دست آورد و یک یا هر دو والدین تبعه چینی باشند ، بررسی پرونده متقاضی مطابق ماده شماره 210 [2008] صادر شده توسط Exit-Entry اجرا می شود. دفتر مدیریت ، دفتر امنیت عمومی استان ، استان ژجیانگ.

فرآیند درخواست و اسناد مورد نیاز

※برای جزئیات و مهلت برنامه ، لطفاً قبل از ارسال درخواست خود ، با تیم برنامه ZIBS (gcm@intl.zju.edu.cn) تماس بگیرید.

 • مرحله اول: برنامه آنلاین
  • لطفاً برای پر کردن فرم درخواست به صورت آنلاین ، چاپ آن ، و نام خود را به سیستم برنامه آنلاین (http://isinfosys.zju.edu.cn/recruit/login.shtml) وارد سیستم شوید.
 • مرحله دوم: هزینه درخواست را به سیستم برنامه آنلاین بپردازید. اگر کسی نتواند پرداخت آنلاین را انجام دهد ، باید یکی از هزینه های درخواست را به حساب بانکی دانشگاه بپردازید و نامه حواله را به سیستم بارگذاری کنید.
 • مرحله سوم: اسناد برنامه زیر را ارسال کنید (در دستور زیر):
 • فرم درخواست با عکس شناسه (زمینه سفید ، اندازه 45 میلی متر × 45 میلی متر).
 • یک کپی از گذرنامه.
 • دیپلم ارشد دبیرستان (نسخه اصلی یا نسخه معتبر). فارغ التحصیلان دانش آموزان دبیرستانی می توانند گواهی قبل از فارغ التحصیلی را ارائه دهند.
 • متن برای کلیه دوره های دبیرستان (نسخه اصلی یا نسخه معتبر)
 • TOEFL / IELTS یا سایر گزارش های نمره آزمون زبان انگلیسی (برای متقاضیان برنامه آموزش انگلیسی ، که زبان مادری آنها انگلیسی نیست).
 • دو نامه توصیه از معلمان دبیرستان. امضاء معلمان ، شماره تلفن تماس و آدرس ایمیل باید در نامه گذاشته شود.
 • بیانیه شخصی باید شامل تجربه مطالعه ، دلایل کاربرد ، نقاط قوت شخصی باشد. کمتر از 800 کلمه.
 • کپی جوایز جوایز مربوط به دوره های دانشگاهی در دوره دبیرستان. (در صورت وجود)
 • متقاضیانی که تابعیت اصلی خود را از دست داده اند و شهروند خارجی شده اند ، باید (1) گواهی لغو تابعیت چینی (2) گواهی تابعیت فعلی (3) سابقه خروج و ورود به گذرنامه ، از 30 آوریل 2016 تا 30 آوریل 2020 ارائه دهند. .
 • اگر متقاضی تابعیت خارجی را به طور خودکار در بدو تولد در یک کشور خارجی به دست آورد و یک یا هر دو والدین تبعه چین باشند ، متقاضی باید (1) شناسنامه کشور خارجی (2) شناسنامه اقامت دائم والدین چینی را ارائه کند. کشور خارجی (گواهی اقامت دائم باید قبل از تولد متقاضی اخذ شده باشد). کپی گواهینامه های ذکر شده در بالا قابل قبول است.
 • متقاضیان زیر 18 سال (تا اول سپتامبر 2020) باید (1) نامه ضمانت نامه را ارسال کنند (بارگیری (2) نامه معتبر اسناد رسمی که توسط والدین نوشته شده است.
 • دریافت حواله هزینه برنامه. (در صورت وجود)

یادداشت:

 1. نتایج آزمونهای استاندارد بین المللی (مانند SAT / IB / GCE A-LEVEL / ACT / OTHER) پذیرفته می شوند.
 2. اسناد درخواست به زبانهای دیگر باید به چینی یا انگلیسی ترجمه شده و معتبر شوند.
 3. اسناد فوق الذکر باید توسط اکسپرس به دفتر پذیرش ، کالج بین المللی ، دانشگاه ژجیانگ تحویل داده یا تحویل داده شود. بسته برنامه باید با عنوان "مواد برنامه کاربردی برنامه کارشناسی" انجام شود.
 4. بدون در نظر گرفتن نتیجه برنامه ، مطالب مربوط به برنامه و هزینه برنامه برمی گردد.
 5. دانشگاه ژجیانگ ممکن است از متقاضیان بخواهد مطالب تکمیلی را ارسال کنند یا در صورت لزوم مصاحبه تلفنی / ویدئویی یا معاینه کتبی انجام دهند.

احتیاط:

 1. اگر دانش آموزان پس از ثبت نام به دلایل شخصی نتوانند از تحصیل خارج شوند یا از تحصیل خارج شوند ، هزینه شهریه پیش پرداخت شده مسترد نمی شود.
 2. هنگام اتصال شهریه به حساب بانکی دانشگاه ، شماره سریال برنامه و نام متقاضی باید وارد شود. نام متقاضی. حواله ناشناس کمک مالی به دانشگاه در نظر گرفته می شود.

هزینه برنامه: 800 یوان RMB (اطلاعات پرداخت)

مصاحبه ها: دفتر پذیرش ZIBS متقاضیان لیست کوتاه را مشخص می کند و تعیین می کند چه کسی با آنها مصاحبه خواهد شد. مصاحبه ها به صورت حضوری یا از طریق کنفرانس تصویری برگزار می شود.

شهریه

 • شهریه 65000 RMB در سال است.
 • شهریه نهایی طبق آخرین سیاست دولت تغییر خواهد کرد.

134960_pic6.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134960_pic6.jpg" />

بورس تحصیلی ورودی کارشناسی ZIBS (10،000-30،000 یوان RMB)

 1. اهداف
  • بورسیه تحصیلی ورودی کارشناسی ZIBS برای پاداش دادن افراد با پتانسیل های برجسته تأسیس شده است. این برای متقاضیان GCM باز شده است. بورس تحصیلی ماهانه به عنوان کمک هزینه زندگی به دانشجویان پرداخت می شود و از یک ماه پس از دوره ثبت نام دانش آموزان شروع می شود. بورس تحصیلی در مدت یک سال تحصیلی (10 ماه) پرداخت می شود. با این حال ، دانشجویان پس از ثبت نام موظفند شهریه را بطور کامل پرداخت کنند.
 2. دستورالعمل برنامه
  • متقاضیان باید فرم درخواست بورس تحصیلی را پر کنند و آن را به تیم برنامه های کارشناسی ارشد (gcm@intl.zju.edu.cn) ارسال کنند.
 3. معیارهای ارزیابی
  • پیشنهاد بورس تحصیلی بر اساس رونوشت های متقاضیان در دبیرستان ، عملکرد مصاحبه و مشارکت احتمالی تعیین می شود. نتیجه این کار در اواسط ژوئن اعلام می شود.

بیمه درمانی

 • دانشجویانی که کل شهریه سال تحصیلی را به موقع پرداخت کرده اند یا از طریق بورس تحصیلی کامل تأمین می شوند ، می توانند از بیمه جامع پزشکی ارائه شده توسط دانشگاه برخوردار شوند.
 • توجه: هزینه درمانی پزشکی بیماریهای جسمی یا روانی که دانشجویان قبل از ورود به دانشگاه متحمل شده اند ، نمی تواند تحت پوشش این بیمه باشد.

134964_pic7.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134964_pic7.jpg" />

آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the ... اطلاعات بیشتر

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the East. With a legacy of academic excellence, innovation, and entrepreneurship from China, ZIBS embraces and embodies the future. The business school prepares responsible and aspiring leaders, and the ecosystem it serves, to face the challenges of an increasingly complex global business environment. By connecting people and ideas, ZIBS shapes the future of business in the new global economic era. اطلاعات محدود