لیسانس ارتباطات

Massey Business School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس ارتباطات

Massey Business School

عشق خود را از کلمات و خلاقیت با مطالعه کسب و کار ترکیب کنید تا متخصص ارتباطات بسیار کارآمد شوید.

لیسانس ارتباطات مسی (BC) مهارت هایی را که شما نیاز دارید تا سهم برجسته ای در هر زمینه ای از ارتباطات مورد علاقه تان ایجاد کنید، ایجاد می کند. این دوره سه ساله مرتبط در نیوزیلند منحصر به فرد است. شما فارغ التحصیلان خود را با حرفه های هیجان انگیز در سراسر جهان پیوستید.

جهان نیازمند ارتباطات است این افراد به افرادی که خلاقیت و تخیل دارند، نیاز دارند تا محتوایی را ایجاد کنند که مردم را الهام بخش و متصل کند، و منطق، تجزیه و تحلیل و مهارت های زبان را برای ارائه مطالب در راه استراتژیک و معنی دار. BC Massey University به شما این مهارت ها را می دهد.

بین المللی شناخته شده است

Massey Business School در 2٪ از مدارس کسب و کار در سطح جهانی قرار دارد.

در سال 2016، مدرسه ارتباطات، روزنامه نگاری و بازاریابی / Te Pou Aro Korero، اعتبار نامه ای آرزو را از شورای اعتباربخشی آموزش و پرورش در روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی در ایالات متحده به دست آورد. این باعث می شود که لیسانس ارتباطات تنها درجه خارج از آمریکا و خاورمیانه برای برگزاری این اعتباربخشی باشد. همچنین تنها مدرک کارشناسی سه ساله معتبر در جهان است.

مطالعات کسب و کار دانشگاهی Massey در رتبه 250 (با رتبه بندی QS (Quacquarelli Symonds) رتبه بندی می شود. ما در رتبه بندی 150 رتبه برتر دانشگاه های سراسر جهان برای برنامه های مدیریت کسب و کار در رتبه بندی جهانی رتبه های دانشگاهی قرار گرفته ایم.

این اعتباربخشی ها به این معنی است که درجه شما بین المللی شناخته شده است، و آن را آسان تر به ترتیب مبادله دانش آموزان و پیدا کردن کار در خارج از کشور.

به دنبال کارفرمایان باشید

ماسسی لیسانس فارغ التحصیلان ارتباطات موفقیت شغلی عالی داشته است. 96 درصد از دانش آموزان ما پس از فارغ التحصیلی استخدام می شوند، در حالی که دانشجویان باقیمانده به طور عمده در مطالعات بیشتری، تعهدات مسافرتی یا خانوادگی مشارکت دارند. 88٪ از آنها بلافاصله پس از فارغ التحصیلی کار می کردند!

این نسبت بسیار بالاتر نسبت به هر معیار ملی یا بین المللی برای مقادیر مشابه است.

بخشی از آن به این دلیل است که انتخابهای شما محدود نیست - هر زمینه از متخصصان ارتباطات از مراقبت های بهداشتی به آموزش و پرورش تا فرودگاه ها به مد بالا یا هنرهای تجسمی استفاده می کند و تخصص شما قابل انتقال است - بلکه به دلیل اینکه Massey's BC باعث می شود شما از گرداب و انعطاف پذیر .

سرب، پیروی نکن

دانشگاه ماسسی به شما مهارت های خود را در استفاده از فناوری های پیشرفته تدریس می کند و بینش عمیق خود را در زمینه صنایع ارتباطات به دست خواهید آورد. Massey باز می شود برای شما برای تبدیل شدن به یک کارآفرین ارتباطی که می داند چگونه برای توسعه مدل های کسب و کار جدید و می تواند رهبری تفکر در این منطقه به سرعت در حال توسعه از کار حرفه ای است.

پروژه های جالب

لیسانس ارتباطات به شما فرصت های زیادی می دهد تا یادگیری خود را به مسائل دنیای واقعی اعمال کنید.

شما راهبردها، رسانه ها و نشریات را که یادگیری ارتباطی خود را اعمال می کنند، خواهید ساخت.

این می تواند شامل استراتژی های بازاریابی برای گروه های اجتماعی، محتوای رسانه های اجتماعی، فیلم های مستند، اسکریپت ها برای تئاتر، رسانه ها یا فیلم ها، اجرای برنامه ها و سخنرانی ها باشد، بسته به آنچه که شما انتخاب می کنید (از طیف گسترده ای).

کارآموزی و تجربه پروژه در جهان واقعی

Massey ارائه می دهد طیف وسیعی از فرصت های یادگیری تجربی در ارتباطات، از جمله یک دوره کارآموزی ارتباطی برای دانش آموزان BC با نمرات خوب است. این اجازه می دهد تا به شما برای شرکت در حالی که شما مطالعه، شبکه با کارفرمایان آینده و به دست آوردن تجربه واقعی در دنیای واقعی ارزشمند است. شما می توانید در سازمان های الهام بخش مانند صلیب سرخ نیوز، یونیسف، یا جنگل کار کنید

اگر شما در یک منطقه خلاق حرفه ای هستید، می توانید از طریق «خلاقیت در جامعه» تجربه ای را تجربه کنید که به شما در پاسخ دادن به یک چالش واقعی در یک تیم کمک می کند. دانش آموزان پیشین با پروژه های قدرتمند خلاق که شعر، فیلم و تئاتر را شامل می شوند، مسائلی مانند پایداری و عدالت جوانان را مورد توجه قرار داده اند.

چگونه کار می کند؟

در اولین سال تحصیلی، دوره ای از دوره های آموزشی را به عنوان بخشی از مدرک تحصیلی خود می گذرانید. این بدان معنی است که شما برای دیدن دانش آموزان دیگر BC به عنوان یک گروه و قبل از اینکه متخصص شوید، یک مرور کلی از تمامی بخش های ارتباط برقرار کنید. در ابتدای سال دوم شما، منطقه ای را که بیشتر علاقه مند هستید انتخاب می کنید (عمده شما). شما همچنین میدان دوم مورد علاقه خود را انتخاب کنید (جزئی خود را) و از طیف وسیعی از دوره های اختیاری (انتخابی).

تنوع منحصر به فرد در مطالعه شما - درست مثل دنیای کار

لیسانس ارتباطات Massey تنها مدرک ارتباطی در نیوزیلند است که به شما نیاز دارد تا دوره های کسب و کار و هنر را بگذرانید. این انواع به این معنی است که شما فقط به یک مدرک تحصیلی خواهید پرداخت، بلکه به عنوان یک متخصص ارتباطات پیشرفته و نوآورانه که توسط کارفرمایان دنبال خواهد شد. در بررسی ما در مورد فارغ التحصیلان گذشته، 84 درصد معتقد بودند که مطالعات قبلي آنها مربوط به کار فعلی آنها است .

به خوبی در نظر گرفته

شما از تجربه دانشگاه و کارکنان مشهور جهان ما بهره مند خواهید شد. Massey قدیمی ترین مدرسه روزنامه نگاری در نیوزیلند است، و ارتباطات بازاریابی ما طولانی ترین در نیوزیلند است. معلمان ما در دوره های کارشناسی ارشد ارتباطات (تئاتر، نوشتن خلاق و تولید رسانه ها) پنج جوایز آموزشی ملی را به دست آورده اند.

شما هر دو موضوع کسب و کار و علوم انسانی را مطالعه خواهید کرد. شما احتمالا می توانید کشف کنید که نه چیزی است که شما انتظار داشتید و بیشتر دوست دارید که فکر نمی کردید!

مهارت های شما تقاضا می شود

نقش ارتباطات در چند سال اخیر به شدت افزایش یافته است - به نقطه ای که در آن بسیاری از شرکت ها به عنوان بسیار استراتژیک و در قلب یک کسب و کار موفقیت آمیز شناخته شده اند. این منطقه به سرعت در حال گسترش کار حرفه ای ویژگی های متنوعی از شغل و فرصت های هیجان انگیز است.

فرصت های بزرگی

لیسانس ارتباطات (BC) شما را برای مشاغل متعدد در حال ظهور و فعلی تقریبا در تمام صنایع آماده می کند - دنیا واقعا صدف شماست!

بسته به عمده و منافع شما می توانید به هر یک از مناطق زیر حرکت کنید:

 • نویسنده، سردبیر، ناشر یا محقق (برای رسانه های اجتماعی، ادبیات، تئاتر، فیلم و تلویزیون، شرکت های بزرگ، سازمان های دولتی یا غیر انتفاعی)
 • Speechwriter، نویسنده سفر، وبلاگ نویس، مفسر اجتماعی
 • رسانه های اجتماعی یا کارآفرین اجتماعی
 • فیلمنامه نویسی
 • مدیریت ارتباط
 • روابط عمومی
 • امور عمومی
 • مدیریت پروژه
 • تولید و اجرای فیلم، تئاتر، سیرک، رقص و طیف وسیعی از دیگر شرکت های خلاق
 • آموزش و توسعه سازمانی
 • صنایع رسانه ای از جمله تولید کننده
 • بازار یابی
 • مشاغل و مشاغل
 • روزنامه نگاری
 • فیلم سازی
 • مدیریت رویداد
 • صنایع خلاق و یا مدیریت یا مدیریت هنری
 • مدیریت ارتباطات
 • ارتقاء هنر، سیاست و توسعه
 • هنرمند
 • علمی یا معلم

شرایط ورود

شرایط ورود

مقطع کارشناسی ارشد ورود به دانشگاه

برای اکثر برنامه های دوره کارشناسی، حداقل نیاز به شرایط تحصیلی، موفقیت تحصیلی معادل سال نیوزلند 13 است - NCEA Level 3 Entrance University. دانشجویان بین المللی باید با بررسی فهرست الزامات پذیرش تحصیلی کشور، همسان سازی مدارک تحصیلی مدارس متوسطه خود را بررسی کنند.

دانش آموزان بین المللی که قبلا در دبیرستان نیوزیلند تحصیل کرده اند باید به بخش الزامات مدارس متوسطه مراجعه کنند.

دانش آموزان بین المللی که 3 یا 4 سالگی در سطوح 5 یا 6 به پایان رسیده اند، در دیپلم کسب و کار نیوزیلند می توانند درخواست ورود به برنامه کارشناسی کنند.

یک رکورد NZQA به عنوان مدرک رسمی نتایج NZDipBus قبل از اعتبار مورد ارزیابی قرار می گیرد و تنها مقالات با درجه حداقل B برای اعتبار سنجی مورد نیاز است.

نیازهای زبان انگلیسی را می توان توسط:

حداقل IELTS 5.5 (یا معادل آن) برای ورود به NZDipBus یا،

IELTS اخیر 6.0 با نمره باند کمتر از 5.5

مقطع کارشناسی زبان انگلیسی شرایط ورودی

دانش آموزان از یک کشور که انگلیسی زبان اول نیست، باید حداقل سطح صلاحیت زبان انگلیسی را بدست آورید. بعضی از برنامه ها نیاز به سطح بالاتری از مهارت زبان انگلیسی دارند تا حداقل الزامات ذکر شده، شما می توانید جزئیات بیشتری را در مورد الزامات برنامه خاص مشاهده کنید.

سطح برنامه

آیلتس

TOEFL iBT

PTE Academic

کمبریج انگلیسی

گواهینامه پیش دانشگاهی و پایه در زبان انگلیسی (UG DEEP)

5.0 (بدون نوار کمتر از 5.0)

61 کلی (حداقل 17 در خواندن و نوشتن)

36 در مجموع (حداقل 36 در مهارت های ارتباطی)

155

گواهی پایه در AdvancedAcademic English (PG DEEP)

5.5 (بدون باند کمتر از 5.5)

70 کلی (min 19 در خواندن و نوشتن)

42 به طور کلی (حداقل 42 مهارت در ارتباطات)

165

گواهی در بنیاد مطالعات (بنیاد کامل)

5.5 (بدون نوار کمتر از 5.0)

70 کلی (min 17 در نوشتن)

42 در کل (حداقل 36 در مهارت های ارتباطی)

165

گواهی آماده سازی دانشگاه (CUP) (بنیاد سریع تر)

6.0 (بدون باند کمتر از 5.0)

80 کلی (min 17 در نوشتن)

50 در مجموع (حداقل 36 در مهارت های ارتباطی)

170

سطح کارشناسی

6.0 (بدون باند کمتر از 5.5)

80 کلی (min 19 در نوشتن)

50 در مجموع (حداقل 42 در مهارت های ارتباطی)

170

دانشگاه ماسسی تحت معاینات زبان انگلیسی زیر است:

سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی (IELTS)

فقط نمرات آیلتس آکادمیک قابل قبول هستند یک کپی اسکن شده از نمرات آکادمیک آکادمیک شما قابل قبول است زیرا مسی قادر به تایید نتایج خود در اینترنت است.

آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL)

یک نسخه اسکن شده از نمرات TOEFL شما قابل قبول است زیرا Massey قادر به تایید نتایج خود در اینترنت است. (این مورد فقط برای نتایج آزمون iBT)

نمرات آزمون برای مهارت زبان انگلیسی برای دو سال از تاریخ آزمون معتبر است.

اگر شما آزمون غیر از IELTS یا TOEFL را امتحان کرده باشید، آن را با درخواست خود برای پذیرش به عنوان یک دانشجوی بین المللی در نظر بگیرید که ممکن است در نظر گرفته شود.

دانشجویان بین المللی که برای پذیرش با NCEA Level 3 / CIE از مدرسه متوسطه نیوزیلند شرایط لازم برای ارائه مدارک زبان انگلیسی اضافی برای پذیرش عمومی لازم نیست. آیلتس نمیتواند جایگزین سوادآموزی شود، اما برای برنامههایی با نیاز به زبان انگلیسی بالاتر علاوه بر ملاقات با نیازهای سوادآموز (به استثنای خاص برنامه) نیاز است.

شرایط ورود دانشگاهی کشور

دانشگاه ماسسی حداقل سطح تحصیلات را برای تحصیل در مقطع کارشناسی کشور تعیین کرده است. بعضی از مدارک مورد نظر بر اساس یک مورد مورد بررسی قرار می گیرند. اگر کشور شما در زیر ذکر نشده است یا سؤالی دارید، لطفا تیم بین المللی ایمیل بفرستید. لطفا توجه داشته باشید که سطح بالاتری از دستاورد برای دوره های ورود محدود لازم است.

کشور

حداقل الزامات علمی برای برنامه های کارشناسی

استرالیا

تکمیل موفقیت آمیز سال 12 با حداقل رتبه ورودی سوم (TER)، ATAR یا معادل 74

برزیل

اتمام موفقیت آمیز یک سال تحصیلی عالی در موسسه شناخته شده.

کانادا

عمومی: فارغ التحصیلی دبیرستان (درجه 12 گواهی) با حداقل دستاورد 60٪ به طور متوسط ​​در 6 موضوع از جمله انگلیسی

انتاریو: دیپلم دبیرستان با حداقل 65٪ در کلاس 12، سطح بالاتری از موفقیت برای دوره های ورود محدود (مانند حمل و نقل هوایی)

سال اول CEGEP با 60٪ در 6 موضوع از جمله انگلیسی. دانش آموزان با 2 سال کامل CEGEP با 60٪ در 6 موضوع از جمله انگلیسی می تواند برای پذیرش علاوه بر اعتبار در نظر گرفته شود

چين

فارغ التحصیلی ارشد دبیرستان به همراه تکمیل موفقیت آمیز یک ساله تحصیل در لیسانس از یک موسسه شناخته شده؛ یا

تکمیل موفقیت آمیز یک دیپلم دو ساله یا حداقل دو سال از دیپلم سه ساله از یک موسسه شناخته شده؛ یا

گائوکو با تکمیل نمره یک امتیاز از استان مربوطه را تکمیل کرد

شیلی

موفق به تحصیل در رشته کارشناسی یک ساله در یک موسسه شناخته شده می شود.

کلمبیا

اتمام موفقیت آمیز یک سال تحصیلی عالی در موسسه شناخته شده.

دانمارک

Hojere Forberedelseseksamen (HF)؛ یا

Hojere Handelseksamen (HHX)

فیجی

گواهی فرم 7: جمع آوری بیش از چهار موضوع از 250 علامت از 400، با حداقل 50 در انگلیسی؛ یا

سال تاسیس USP در علوم یا علوم اجتماعی با میانگین درجه B و بدون درجه پایین تر از C در هشت دوره مورد نیاز؛ یا

گواهینامه USP IV در رهبری و مدیریت کسب و کار - گواهی IV کامل در رهبری و مدیریت کسب و کار و واجد شرایط قبلی در سطح 5 یا بالاتر در چارچوب واجد شرایط ملی فیجی.

آلمان

اتمام موفقیت آمیز دبیرستان (Zeugnis der Allgemeinen Hochschulreife - Arbitur)

هنگ کنگ

سطح پیشرفته هنگ کنگ در سه دوره تحصیلی با یک درجه C یا بالاتر گذر می کند؛ یا

دیپلم هنگ کنگ در آموزش متوسطه با حداقل سه نفر در سطح 4 یا بالاتر از جمله زبان انگلیسی و دو مورد انتخابی به دست آمد

هندوستان

تمام مدارک مدرک تحصیلی مدرک مدرک (AISSC) یا مدرک مدرسه هند (ISC) سال 12 با میانگین متوسط ​​75٪ و حداقل 60٪ در زبان انگلیسی

ایران

موفق به تحصیل در رشته کارشناسی یک ساله در یک موسسه شناخته شده می شود.

اندونزی

اتمام موفقیت آمیز یک سال تحصیلی عالی در موسسه شناخته شده یا

حداقل 5/8 از سكولاه Menengah Atas (SMA).

ژاپن

متقاضیان باید 1 مورد زیر را داشته باشند:

(الف) تکمیل دیپلم دبیرستان با میانگین متوسط ​​ب؛ یا

(ب) 1 سال تحصیلات موفق در یک دانشگاه ژاپن؛ یا

(ج) تکمیل دیپلم مددجوی دوره ای 2 یا 3 ساله

کشور کره

اتمام موفقیت آمیز آزمون ورودی دانشگاه با حداقل نمره 250.

کویت

اتمام موفقیت آمیز گواهینامه عمومی عمومی (GSEC) با میانگین میانگین 80٪ بیش از موارد مورد تایید دانشگاهی.

آمریکای لاتین

اتمام موفقیت آمیز یک سال تحصیلی عالی در موسسه شناخته شده.

مالزی

STPM 3 اصلی یا UEC با حداکثر 18 امتیاز در بیش از 6 دوره تحصیلی، یا GCE سطح با حداقل 3 نتیجه با 1 نمره در سطح C یا بالاتر، یا SAM (یا معادل آن) با رتبه حداقل ورودی سوم از 74

مکزیک

موفق به تحصیل در رشته کارشناسی یک ساله در موسسه ای شناخته شده در دانشگاه می شود.

نیوزلند

گواهی ملی در پیشرفت تحصیلی

عمان

تکمیل موفقیت آمیز یک دیپلم دو ساله در موسسه عالی رتبه بین المللی

پاکستان

اتمام موفقیت آمیز یک سال تحصیل در موسسه عالی رتبه بین المللی

پاپوآ گینه نو

اتمام موفقیت آمیز یک سال تحصیل در موسسه عالی رتبه بین المللی

تکمیل موفقیت آمیز فرم 7 امپراتوری جنوبی (با سه یا بیشتر نمره B در موضوعات علمی)

فیلیپین

اتمام موفقیت آمیز یک سال تحصیل در موسسه عالی رتبه بین المللی

روسیه

اتمام موفقیت آمیز یک سال تحصیل در موسسه عالی رتبه بین المللی

عربستان سعودی

تکمیل موفقیت آمیز دیپلم کارشناسی یا مدرک دیپلم در یک موسسه عالی تحصیلی

سنگاپور

حداقل سه H2 در درجه C عبور می کند؛ یا

تکمیل موفقیت آمیز دیپلم دبیرستان NUS

جزایر سلیمان

سال تاسیس USP در هر دو علم و یا علوم اجتماعی با درجه متوسط ​​B یا بالاتر و بدون درجه پایین تر از C در هشت دوره مورد نیاز است

آفریقای جنوبی

اتمام موفقیت آمیز گواهی ارشد ملی آفریقای جنوبی که امکان ورود به دانشگاه را فراهم می کند

کره جنوبی

معاینه ورودی دانشگاه کره جنوبی حداقل 250 مورد برای مدارک عمومی ممکن است برای برنامه های تخصصی مورد نیاز باشد.

کشورهای جنوب اقیانوس آرام

گواهی فرم 7 جنوب اقیانوس آرام: 3 یا بیشتر از نمرات B در مقاطع تحصیلی با حداقل درجه 5 در PSSC انگلیسی و درجه 6 در PSSC ریاضی

سری لانکا

GCE سطوح A با حداقل سه اعتبار عبور می کند

تایوان

متقاضیان باید با رضایت کامل (a) 1 سال دانشگاه یا (b) دبیرستان و دیپلم 2 ساله تحصیلات تکمیلی یا (c) دبیرستان و مدرک دیپلم 5 ساله تحصیل کنند.

تایلند

اتمام موفقیت آمیز یک سال تحصیلی عالی در موسسه عالی رتبه بین المللی

تونگا

اتمام موفقیت آمیز برنامه پایه و اساس USP
یا
فرم جنوب اقیانوس آرام هفت گواهی: 3 یا بیشتر از نمرات B در مقطع تحصیلی با حداقل رتبه 5 در PSSC انگلیسی و درجه 6 در ریاضی PSSC (درجه 1 بالاترین)
یا
هفت سند ملی تونگا: 3 نمره B یا بیشتر در مقاطع تحصیلی

انگلستان

3 'A' 1 GCSE در درجه C یا بالاتر

ایالات متحده آمریکا

تکمیل موفقیت آمیز دیپلم دبیرستان از یک دبیرستان معتبر، به علاوه حداقل نمره کامپوزیت ACT 24 یا حداقل نتیجه SAT از 1100 از 1600 (نمرات SAT جدید) و یا 1650 از 2400 (نمرات SAT قدیمی) (مجموع شواهد - خواندن و نوشتن مبتنی بر ریاضیات و نمرات ریاضی در آزمونهای منطقی SAT از مارس 2016 یا نمرات انتقادی و ریاضی در آزمونهای منطقی SAT که پیش از مارس 2016 گرفته شده است.)

ویتنام

تکمیل تحصیلات تکمیلی در انستیتو آموزش عالی انجنیر (ویتنام بالا پایان دوره متوسطه دیپلم) با 8 نفر از 10 نفر در پایان تحصیلات متوسطه (SSLE) (Thi Tot Nghiep Pho thong Trung hoc).

یا

اتمام موفقیت آمیز یک سال تحصیلی در یک موسسه عالی رتبه شناخته شده.

در سراسر جهان

مدرک لیسانس بین المللی (IB) با تکمیل موفقیت آمیز حداقل 24 امتیاز.

کمبریج International Examinationor پیشرفته بین المللی گواهی آموزش (CIE / AICE) A یا AS سطح، حداقل 120 امتیاز از لیست گروه برنامه درسی تایید شده است. و درجه حداقل D و یا بهتر در برنامه های آموزشی از حداقل سه متفاوت در هر یک از حداقل 3 گروه برنامه درسی مختلف (به استثنای مهارت های تفکر)، و همچنین E یا بهتر در AS انگلیسی و درجه D در IGCSE و یا GCSE ریاضیات.

گرفته شده در کشورهای غیر از نیوزیلند (به غیر از بریتانیا): 3 سطح A شامل حداقل 1 درجه C یا بهتر است. نتیجه در مطالعات عمومی نمی تواند در میان 3 که در آن نرم افزار مبتنی بر است.

جوایز بین المللی تحصیلی Massey Business School

برای دانش آموزان ثبت نام در برنامه های کسب و کار در پردیس های ما در پالرمسون شمالی و ولینگتون. جوایز برای 15،000 دلار برای برنامه های کارشناسی و تا 10،000 دلار برای برنامه های تحصیلات تکمیلی.

بیشتر بیاموزید و اعمال کنید

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 22, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره
Online
واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
مارس 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Locations
نیوزیلند - Auckland, Auckland
تاریخ شروع : مارس 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
نیوزیلند - Palmerston North, Manawatu-Wanganui
تاریخ شروع : مارس 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
نیوزیلند - Wellington, Wellington
تاریخ شروع : مارس 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
مارس 2019
نیوزیلند - Palmerston North, Manawatu-Wanganui
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
نیوزیلند - Auckland, Auckland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
نیوزیلند - Wellington, Wellington
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات