Read the Official Description

مورد تقاضا

85٪ فارغ التحصیلان در شش ماه پس از فارغ التحصیلی کار می کنند. این فارغ التحصیلان در بیش از نه طبقه صنایع مختلف با بیش از 60 عنوان شغلی مختلف کار می کنند.

عشق خود را از کلمات و خلاقیت با مطالعه کسب و کار ترکیب کنید تا متخصص ارتباطات بسیار کارآمد شوید.

لیسانس ارتباطات مسی (BC) مهارت هایی را که شما نیاز دارید تا سهم برجسته ای در هر زمینه ای از ارتباطات مورد علاقه تان ایجاد کنید، ایجاد می کند. این دوره سه ساله مربوط به محل کار در نیوزیلند منحصر به فرد است. شما فارغ التحصیلان خود را با حرفه های هیجان انگیز در سراسر جهان پیوستید.

جهان نیازمند ارتباطات است این افراد به افرادی که خلاقیت و تخیل دارند، نیاز دارند تا محتوایی را ایجاد کنند که مردم را الهام بخش و متصل کند، و منطق، تجزیه و تحلیل و مهارت های زبان را برای ارائه مطالب در راه استراتژیک و معنی دار. BC Massey University به شما این مهارت ها را می دهد.

بین المللی شناخته شده است

Massey Business School در 2٪ از مدارس کسب و کار در سطح جهانی قرار دارد.

در سال 2016، دانشکده ارتباطات، روزنامه نگاری و بازاریابی / Te Pou Aro Korero، اعتبار نامه ای آرزو را از شورای اعتباربخشی آموزش و پرورش در روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی در آمریکا برای چهار رشته مطالعات روزنامه نگاری، ارتباطات بازاریابی، روابط عمومی و مدیریت ارتباطات . این باعث می شود که لیسانس ارتباطات تنها درجه خارج از آمریکا و خاورمیانه برای برگزاری این اعتباربخشی باشد. همچنین تنها مدرک کارشناسی سه ساله معتبر در جهان است.

مطالعات کسب و کار دانشگاهی Massey در 200 رشته رتبه بندی (توسط QS (Quacquarelli Symonds) رتبه بندی). ما در رتبه بندی 150 رتبه برتر دانشگاه های سراسر جهان برای برنامه های مدیریت کسب و کار در رتبه بندی جهانی رتبه های دانشگاهی قرار گرفته ایم.

این اعتباربخشی ها به این معنی است که درجه شما بین المللی شناخته شده است، و آن را آسان تر به ترتیب مبادله دانش آموزان و پیدا کردن کار در خارج از کشور.

به دنبال کارفرمایان باشید

ماسسی لیسانس فارغ التحصیلان ارتباطات موفقیت شغلی عالی داشته است. 85٪ فارغ التحصیلان در شش ماه پس از فارغ التحصیلی کار می کنند. این فارغ التحصیلان در بیش از نه طبقه صنایع مختلف با بیش از 60 عنوان شغلی مختلف کار می کنند.

انتخاب های شما محدود نیست - هر زمینه از متخصصان ارتباطات از مراقبت های بهداشتی به آموزش و پرورش تا هواپیمایی تا مد بالا یا هنرهای تجسمی استفاده می کند و تخصص شما قابل انتقال است - Massey's BC اطمینان حاصل می کند که شما به خوبی دور و انعطاف پذیر

سرب، پیروی نکن

دانشگاه ماسسی به شما مهارت های خود را در استفاده از فناوری های پیشرفته تدریس می کند و بینش عمیق خود را در زمینه صنایع ارتباطات به دست خواهید آورد. Massey باز می شود برای شما برای تبدیل شدن به یک کارآفرین ارتباطی که می داند چگونه برای توسعه مدل های کسب و کار جدید و می تواند رهبری تفکر در این منطقه به سرعت در حال توسعه از کار حرفه ای است.

پروژه های جالب

لیسانس ارتباطات به شما فرصت های زیادی می دهد تا یادگیری خود را به مسائل دنیای واقعی اعمال کنید.

شما استراتژی ها، رسانه ها و نشریات را که یادگیری ارتباطی خود را اعمال می کنند، خواهید ساخت.

این می تواند شامل استراتژی های بازاریابی برای گروه های اجتماعی، محتوای رسانه های اجتماعی، فیلم های مستند، اسکریپت ها برای تئاتر، رسانه ها یا فیلم ها، سخنرانی ها و سخنرانی ها باشد، بسته به اینکه چه دوره هایی را از طیف گسترده ای انتخاب می کنید.

کارآموزی و تجربه پروژه در جهان واقعی

Massey ارائه می دهد طیف وسیعی از فرصت های یادگیری تجربی در ارتباطات، از جمله یک دوره کارآموزی ارتباطی برای دانش آموزان BC با نمرات خوب است. این اجازه می دهد تا به شما برای شرکت در حالی که شما مطالعه، شبکه با کارفرمایان آینده و به دست آوردن تجربه واقعی در دنیای واقعی ارزشمند است. شما می توانید در سازمان های الهام بخش مانند صلیب سرخ نیوز، یونیسف، یا جنگل کار کنید

اگر شما در یک منطقه خلاق حرفه ای هستید، می توانید از طریق «خلاقیت در جامعه» تجربه ای را تجربه کنید که به شما در پاسخ دادن به یک چالش واقعی در یک تیم کمک می کند. دانشجویان پیشین با طرح های قدرتمند خلاقانه که شعر، فیلم و تئاتر را شامل می شوند، مسائلی مانند پایداری و عدالت جوانان را مورد توجه قرار داده اند.

چگونه کار می کند؟

در اولین سال تحصیلی، دوره ای از دوره های آموزشی را به عنوان بخشی از مدرک تحصیلی خود می گذرانید. هسته اول سال بدین معنی است که شما قبل از اینکه متخصص شوید، به دیدار دانشجویان دیگر BC بپردازید. در ابتدای سال دوم شما، منطقه ای را که بیشتر علاقه مند هستید انتخاب می کنید (عمده شما). شما همچنین یک فیلد دوم مورد علاقه (جزئی خود) و از طیف وسیعی از دوره های اختیاری (انتخابی) را انتخاب کنید.

تنوع منحصر به فرد در مطالعه شما - درست مثل دنیای کار

لیسانس ارتباطات Massey تنها مدرک ارتباطی در نیوزیلند است که به شما نیاز دارد تا دوره های کسب و کار و هنر را بگذرانید. درجه شما از یکی از رشته ها و یک جزئی از دیگری تشکیل می شود.

این به شما در مطالعه شما کمک می کند، به این معنی است که شما نه تنها با یک درجه تحصیلی، بلکه به عنوان یک متخصص ارتباطات گردآوری شده، که به دنبال کارفرمایان است، تحصیل می کنید. در بررسی ما در مورد فارغ التحصیلان گذشته، 84 درصد معتقد بودند که مطالعات قبلي آنها مربوط به کار فعلی آنها است.

به خوبی در نظر گرفته

شما از تجربه دانشگاه و کارکنان مشهور جهان ما بهره مند خواهید شد. Massey قدیمی ترین مدرسه روزنامه نگاری در نیوزیلند است، و ارتباطات بازاریابی ما طولانی ترین در نیوزیلند است. معلمان ما در دوره های کارشناسی ارشد ارتباطات (تئاتر، نوشتن خلاق و تولید رسانه ها) پنج جوایز آموزشی ملی را به دست آورده اند.

شما هر دو موضوع کسب و کار و علوم انسانی را مطالعه خواهید کرد. شما احتمالا می توانید کشف کنید که نه چیزی است که شما انتظار داشتید و بیشتر دوست دارید که فکر نمی کردید!

مجوزها یا تاییدیه ها

آنا کادبی
لیسانس ارتباطات (ارتباطات بازاریابی)فارغ التحصیل در سال 2012
متخصص بازاریابی - سیب Rockit
"من نمی توانم با انتخاب من خوشبخت شوم ..."

در طی یک پرواز اخیر به خانه از هنگ کنگ که در آن من برای کسب و کار بودم، به خودم فکر کردم که "کار سخت پرداخت می کند" و چگونه خوش شانس من در حال حاضر نقش خود را به عنوان بازاریابی متخصص در Havelock شمال میوه شرکت (HNFC) . HNFC مالک، بازار و توزیع سیب Rockit (اولین سیب مینیاتوری در دنیا، برای راحتی و بهداشت در لوله جدید فروخته می شود).

من نمی توانستم با انتخاب من برای تحصیل در لیسانس مقطع لیسانس ارتباطات در ارتباطات بازاریابی از سال 2010-2012 در دانشگاه ماسی خوشحال باشم. این درجه من را به خوبی برای نقش من که من سرپرست بازاریابی و فروش Rockit در سراسر جهان من آماده.

چند سال از تحصیلات دانشگاهی و من هنوز اغلب از مهارت های آموخته شده استفاده می کنم - این چیزی است که واقعا در مورد این درس عالی است. تخصیص ها بر اساس شرکت های واقعی زندگی و شرایط است که آن را بسیار مرتبط و آسان به درخواست هنگامی که شما به نیروی کار می شود.

این علاقه به مطالعات رسانه ای و روزنامه نگاری بود که من را به مطالعه یک لیسانس ارتباطات علاقه مند کرد و این فرصت کارآموزی بود که من را در تحصیل در Massey انگیزه می داد.

این کارآموزی به من تجربه کار عملی داد که مزیتی در هنگام درخواست کار در پست دانشگاه در یک بازار کار رقابتی داشت.

لیسانس ارتباطات از طریق Massey شروع یک حرفه هیجان انگیز برای من بود؛ در حال توسعه و پیاده سازی استراتژی های رسانه های اجتماعی، استراتژی های بازاریابی، مدیریت پشتیبانی و رویدادهای پرتفوی، بدون اشاره به سفر به جهان و دیدار با برخی از افراد عالی در روند.

شغل

مهارت های شما تقاضا می شود

نقش ارتباطات در چند سال اخیر به شدت افزایش یافته است - به نقطه ای که در آن بسیاری از شرکت ها به عنوان بسیار استراتژیک و در قلب یک کسب و کار موفقیت آمیز شناخته شده اند. این منطقه به سرعت در حال گسترش کار حرفه ای ویژگی های متنوعی از شغل و فرصت های هیجان انگیز است.فرصت های بزرگی

لیسانس ارتباطات (BC) شما را برای مشاغل متعدد در حال ظهور و فعلی تقریبا در تمام صنایع آماده می کند - دنیا واقعا صدف شماست!

بسته به عمده و منافع شما می توانید به هر یک از مناطق زیر حرکت کنید:

 • نویسنده، سردبیر، ناشر یا محقق (برای رسانه های اجتماعی، ادبیات، تئاتر، فیلم و تلویزیون، شرکت های بزرگ، سازمان های دولتی یا غیر انتفاعی)
 • نویسنده سخنرانی، نویسنده سفر، وبلاگ نویس، مفسر اجتماعی
 • رسانه های اجتماعی یا کارآفرین اجتماعی
 • فیلمنامه نویسی
 • مدیریت ارتباط
 • روابط عمومی
 • امور عمومی
 • مدیریت پروژه
 • تولید و اجرای فیلم، تئاتر، سیرک، رقص و طیف وسیعی از دیگر شرکت های خلاق
 • آموزش و توسعه سازمانی
 • صنایع رسانه ای از جمله تولید کننده
 • بازار یابی
 • مشاغل و مشاغل
 • روزنامه نگاری
 • ساخت فیلم
 • مدیریت رویداد
 • صنایع خلاق و یا مدیریت یا مدیریت هنری
 • مشاوره ارتباطی
 • ارتقاء هنر، سیاست و توسعه
 • هنرمند
 • علمی یا معلم
Program taught in:
انگلیسی
Last updated January 16, 2019
این دوره Online
Start Date
فوریه 2019
جولای 2019
Duration
Part-time
Full-time
Price
28,520 NZD
Deadline
By locations
By date
Start Date
فوریه 2019
End Date
Application deadline
Start Date
جولای 2019
End Date
Application deadline
Start Date
فوریه 2019
End Date
Application deadline
Start Date
جولای 2019
End Date
Application deadline
Start Date
فوریه 2019
End Date
Application deadline

فوریه 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date

جولای 2019

Location
Application deadline
End Date