Read the Official Description

ba

دانشگاه DIPLOMA با مفهوم مطالعه جدید "اقتصاد رسانه ای و مدیریت رسانه" (مشاوره فنی و مشاوره پس از مشورت: medienwirtschaft@diploma.de) یک مفهوم جدید مطالعه ایجاد کرد که مطابق با الزامات سازندگان رسانه ها و کاربران رسانه ای است: ترکیبی از مدیریت تجاری، جامعه شناسی و روزنامه نگاری، فارغ التحصیلان تحصیل در زمینه همه رسانه های رسانه ای که تقاضای زیادی از طرف شرکت های رسانه ای در صنایع آنلاین، چاپی، رادیو و تلویزیون و فیلم وجود دارد.

نمونه هایی از کارهای عملی در این مطالعه همچنین نشان می دهد که کارگاه با بازدید از کارگاه دانش و رادیو DRadio و کارگاه چند رسانه ای در شورای اروپا (استراسبورگ): www.diploma-aus-dem-europarat.de.

برنامه مدرک لیسانس دولتی "مديريت رسانه و مديريت رسانه" را می توان در سه گزينه به عنوان يادگيری از راه دور در تمام مراکز مطالعاتی سراسر کشور به صورت آموزش از راه دور به صورت آنلاین و یا به عنوان یک مطالعه کلاس درس در محوطه دانشگاه Bad Soden-Allendorf تکمیل کرد.

مدت زمان مطالعه 7 ترم در آموزش راه دور و 6 ترم در مطالعه در کلاس درس است، اما می توان آن را تا چهار ترم به صورت رایگان تمدید کرد، به طوری که این مطالعه، به عنوان مثال، علاوه بر حرفه و یا سایر وظایف مانند والدین، مراقبت نزدیک بستگان و غیره می توانند تکمیل شوند. سخنرانی هر دو نوع مطالعه در محل مرکز انتخاب شده مطالعه می شود و یا می تواند به عنوان یک یادگیری از راه دور مجازی با سخنرانی های آنلاین تعاملی و امتحانات در مراکز مطالعه گرفته شود.

مدرک دانشگاهی "لیسانس هنر (BA) رسانه های اقتصاد

روزنامه نگاری، جامعه شناسی رسانه ای

با سه رکن مدیریت کسب و کار، روزنامه نگاری و جامعه شناسی، مطالعه "مديريت رسانه و مديريت رسانه" در تمام انواع مطالعات جديد، تازگی ايجاد می کند و پايه های صحی را برای هر سه حوزه تخصصي فراهم می کند. رویدادهای مدیریت کسب و کار شامل جنبه هایی از نظریه کسب و کار رسانه ای خاص است. در طول دوره مطالعات، پروژه های روزنامه نگاری عملی و مفاهیم رسانه ها در سبک های رسانه های مختلف نیز موجود است. اهمیت ویژه به صلاحیت های بین رشته ای مانند برنامه ریزی، تفکر استراتژیک و تحلیلی، فعالیت های کارآفرینی، ارتباط بین رشته ای، کار گروهی و بازتاب در اخلاق حرفه ای متصل است.

در سال تحصیلی گذشته، دانش تخصصی بیشتر در یکی از مؤلفه های انتخابی تقویت می شود: اقتصاد رسانه، جامعه شناسی رسانه ای (تمرکز بر ارتباطات شرکتی) یا روزنامه نگاری . با این کار، فارغ التحصیلان با توجه به ترجیحات شخصی خود تخصص دارند.

مطالعه "مديريت رسانه و مديريت رسانه" براي وظايف مفهومي، خلاقانه و استراتژيک بسياري در شرکت هاي رسانه اي آماده مي شود. تولید رسانه، نظریه های رسانه ای، ویژگی ها و مدل های تجاری بخش های رسانه ای مورد توجه قرار گرفته است. این دانش ما را قادر می سازد تا مفاهیم رسانه ای را برای هدفمند سازی اقتصادی گروه هدف هدف قرار دهند. دانش آموزان همچنین یاد می گیرند که با شرایط جدید چارچوب که در دنیای به طور چند فرهنگی و چند رسانه ای تغییر می کنند، سازگار شوند.

جنبه های بین المللی در زمینه ارتباط رسانه های بین فرهنگی و محتویات مطالب با محتوای زبان انگلیسی مورد توجه قرار گرفته است. در طول مطالعات خود، " مديريت رسانه و مديريت رسانه "، دانشجويان بايد در مقطع تحصيلي مقالات و مقالات خود را به زبان انگليسي بنويسند.

فرصت های شغلی پس از مدیریت رسانه های راه دور

زمینه فعالیت برای فارغ التحصیلان دوره DIPLOMA برنامه "مدیریت رسانه و مدیریت رسانه" را می توان در خود رسانه ها و در جایی که رسانه ها و کسب و کار ملاقات است. فارغ التحصیلان در خانه های رسانه های عمومی و خصوصی، به صورت چاپی، اینترنت و سایر رسانه های الکترونیکی، از جمله صنعت بازی و بخش نرم افزار، مشاوران روابط عمومی و بازاریابی در آژانس های ارتباطات، انجمن ها، شرکت های صنعتی و خدماتی و در شرکت ها که در آموزش و پرورش فعال هستند

به عنوان مثال، مدیران رسانه مسئول برآورد نسبت هزینه-سود پروژه های رسانه ای، محتوای رسانه بازاریابی، کنترل بودجه پروژه، هدایت تولید و یا خرید محصولات رسانه ای هستند و همچنین در فضای مجوز استفاده می شوند.

فارغ التحصیلان برنامه مطالعه "مدیریت رسانه و مدیریت رسانه" چشم انداز شغلی بسیار خوبی در بازار کار آلمان و خارج از کشور دارند: نشریات تجاری خلق و خوی در بخش های رسانه های مختلف و در ترکیب با صنعت سرگرمی و بخش دیجیتال در بلند مدت مثبت است.

دوره عادی

یادگیری دور: 7 ترم / 180 ECTS

زمان مطالعه واقعی را می توان به صورت رایگان تا 4 ترم در طول دوره استاندارد مطالعه تمدید کرد.

پایه

با تعداد کافی از شرکت کنندگان در ترم زمستان (اکتبر) و ترم تابستان (آوریل).

مجوز رسمی

اعتباربخشی برنامه تحصیلی توسط آژانس اعتباربخشی AHPGS.

شهریه

آموزش دور: € 227،00 / month (مجموع € 9،534.00 به همراه یک بار هزینه آزمون € 615،00)

فرم مطالعه

مطالعه حضور یا یادگیری از راه دور. آموزش از راه دور بین خودآموزی با کتاب های آموزشی و سمینارهای شنبه روزانه (حدود 12 شنبه ها در هر ترم) در یکی از مراکز مطالعاتی متعدد در سراسر کشور و یا آنلاین در سالن سخنرانی مجازی دانشگاه پردیس آنلاین است.

شرایط پذیرش

مدرک تحصیلی دانشگاه Fachhochschulreife، معاینه کارشناسی ارشد یا طبق دستورالعمل در مورد دسترسی حرفه ای به دانشگاه ها در ایالت هس، یعنی تکمیل آموزش حرفه ای حداقل 400 ساعت، یک مدرسه فنی یا آکادمی حرفه ای یا اداری

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ویژه، لطفا با Diploma Hochschule تماس بگیرید. متقاضیانی که از الزامات ذکر شده در بالا ذکر نمی شوند، ممکن است درصورت دسترسی مجوز حداکثر در دوره ابتدا به عنوان حسابرسان مهمان شرکت کنند. 2 ترم بدست آمده است.

برای درجه های خارجی، همسان سازی برای پذیرش باید نشان داده شود.

اظهارات

لیسانس هنر (مدیریت بازرگانی رسانه)

فارغ التحصیلان مدرک لیسانس و دیپلم، و همچنین یک مکمل دیپلم به زبان انگلیسی و یک رونوشت رکوردها، که آنها را به عنوان دانشگاهیان با مدرک لیسانس شناسایی می کنند، دریافت می کنند.

زمینه های اصلی پژوهش

روزنامهنگاری

دوره های تخصصی در دوره کارشناسی در اقتصاد رسانه

1. طراحی رسانه:

دانش آموزان می دانند که طراحی رسانه ای به عنوان بخشی از طراحی رسانه ای است. آنها با در اختیار داشتن مهارت های هنری و فنی و مدیریت فرایندهای طراحی و تولید در هر دو منطقه، دانش را در معماری ارتباطات رسانه ای بدست می آورند. به عنوان یک ابزار کار اصلی، شما در مورد کامپیوتر / لپ تاپ با گرافیک، طرح بندی، تصویر، تصویر متحرک و نرم افزار ویرایش صدا یاد خواهید گرفت. با تمرکز خود بر روی ژانرهای رسانه ای چاپ و اینترنت، آنها نیز به مهارت های سخت افزار و نرم افزار به عنوان مهارت های طراحی زیبایی شناسی و طراحی مناسب می باشند. در یک محصول چاپی، کاربرد دانش و مهارت های به دست آمده را نشان می دهد.

2. اشکال روزنامه نگاری ارائه:

دانش آموزان می دانند که تعریف، عملکرد و تعریف شکل های روزنامه نگاری ارائه متغیرهای ثابت نیستند، بلکه به بسیاری از چیزها بستگی دارد: وضعیت هنر، امکانات رسانه ای که پیام را در اختیار شما قرار می دهد، و نه حداقل از شرایط تاریخی، اجتماعی و سیاسی ، شما می دانید که این وابستگی ها را درک می کنید و آنها را به طرز انعکاسی به کار می برید آنها می توانند بین اشکال گزارشگری، افکار و تصورات فانتزی و ایجاد یک رویداد روزنامه نگاری به صورت مستقل در قالب ارائه ارائه دهند. در ارتباط نزدیک با ماژول های "طراحی رسانه ای" و "روزنامه نگاری ویژه"، آنها یک متن روزنامه نگاری ایجاد می کنند که نشان دهنده عملکرد آنها پس از وقوع این رویداد است.

3. روزنامه نگاری ویژه:

با تمرکز خود بر روی ژانرهای رسانه ای Print & Online، دانش آموزان از وضعیت فعلی روزنامه نگاری زبانی سخن می گویند. آنها یک درک اولیه از زبان آلمانی و معیارهای علمی خود را، که از نحوی به شکل مورفولوژیکی و رسم به جنبه های سبک است، توسعه می دهند. از سوی دیگر، آنها از اصطلاحات روزنامه نگاری خاص ("نویسنده"، "متن رسانه"، "میان متن" و غیره) و از سوی دیگر مهمترین پدیده های زبانی در رسانه های روزمره آلمانی زبان هستند. شما می توانید این پدیده ها را با استفاده از مواد (به صورت خوراکی و نوشته ای، انواع متن های رسانه ای، زبان استاندارد و گویش ها و غیره) توصیف کنید. آنها همچنین می توانند زبان را به سیستم های علامت گذاری دیگر، به ویژه تصاویر و گرافیک، مرتبط سازند، و اصول اساسی ابرمتن را می دانند.

جامعه شناسی رسانه

دوره های تخصصی در دوره کارشناسی در اقتصاد رسانه

1. اخلاق رسانه ها:

بحث های بحث برانگیز در مورد وظایف یک اخلاق رسانه ای در عصر دیجیتال، مسائل اخلاقی رابطه "فردی - رسانه ای - جامعه" و نیز آگاهی از ویژگی های اساسی رسانه ها است.

بر اساس بینش فزاینده ای از مسائل اخلاقی رسانه ها و بحث گسترده آنها، بحث های روش شناختی در مورد مبانی، وظایف و روش های قضاوت اخلاقی صورت گرفته است. هدف این رویداد، شناسایی ارتباط رسانه، اخلاق و واقعیت در زندگی روزمره است، با در نظر گرفتن تجربیات خاص دانش آموزان، به طوری که مساله مدیریت مسئولیت پذیری محصولات رسانه ای تحت شرایط واقع بینانه (»اخلاق رسانه ای به عنوان اخلاق کاربردی: Zur سازمان فرآیندهای تصمیم گیری اخلاقی "). هدف یادگیری این رویداد، پیاده سازی گفتمان ارزش در رسانه ها به خود تصویری از عمل حرفه ای مدیران رسانه های آینده است.

2. رسانه ها و ارتباطات شرکتی:

اصول اولیه در زمینه های رسانه ها و نظریه ارتباطات، ارتباطات بصری، اشکال ارتباط و تعامل با رسانه های جدید، ارتباط متخصصین؛ ارتباطات شرکتی - بر اساس روانشناسی اجتماعی، روانشناسی رسانه و جامعه شناسی و تاریخ رسانه.

توسعه مهارت های ارتباطی از طریق سخنرانی ها، دوره های ارائه و مدرن و تعمیق مهارت های لفاظی در تمرینات عملی (نقش های مختلف): در استراتژی های بازاریابی، در مورد تولید متنی مخصوص، در تولید فنی متن متنی و طراحی وب.

در حوزه ارتباطات شرکتی، درک و دانش در زمینه هایی از جمله: گرایش مشتری؛ بازاریابی؛ همکاری با کسب و کار محلی یا منطقه ای؛ ارتباطات کیفیت مکان؛ هویت شرکت و تصویر شرکت؛ طراحی آگاهانه از فرهنگ سازمانی؛ ارتباطات کارمند؛ واسطه ی ارتباطی CIP از تمام عوامل تولید و بازاریابی؛ مربی شخصی مدیران؛ تمرین بازخورد و تکنیک های مکالمه

3. جامعه شناسی ویژه رسانه ها:

شناخت و درک ساختارهای بسیار بازتابنده رسانه ها و مراجعه به مراکز اجتماعی، توسعه ابزارهای تجزیه و تحلیل فرایندهای جامعه شناختی و توسعه مهارت ها در مدیریت امکانات و رهبری تیم ها.

صنعت رسانه

دوره های تخصصی در دوره کارشناسی در اقتصاد رسانه

1. تولید محصولات رسانه ای و رسانه ای:

  • بررسی رسانه های
  • تایپوگرافی محصولات رسانه ای
  • رسانه در بازار اطلاعات

2. فرآیندهای رسانه ای، تولید و استراتژی:

  • محتویات و وظایف مدیریت رسانه
  • تولید رسانه: مدیریت رسانه به عنوان سرمقاله و مدیریت تولید
  • استراتژی های رسانه ای

3. مدیریت استراتژیک و بین المللی رسانه ها:

  • اصطلاحات پایه اصطلاحات و اصول مدیریت رسانه استراتژیک
  • مدیریت استراتژیک در شرکت های رسانه ای
  • اقتصاد بین المللی رسانه

دانش آموزان یک مرور کلی و عمیق از تمام طیف های صنعت رسانه در آلمان و در زمینه جهان جهانی مبتنی بر چند رسانه ای دارند. آنها می توانند مهارت های مدیریت بازاریابی رسانه ای و رسانه ای را از یک محصول، تولید، منابع، مدیریت، و دیدگاه تجاری به کار گیرند، زیرا آنها درک اولیه ای از اقدام رسانه ای خاص و تفکر در هر دو حالت اقتصادی و اجتماعی دارند.

آنها از همان فرایندهای تولید رسانه ای به همان اندازه کارآمد هستند که می توانند راهکارهای مربوط به رسانه ها را فرموله و اجرا کنند. دانش آموزان همچنین مدیریت استراتژیک و بین المللی برای محصولات رسانه ای و رسانه ها را یاد می گیرند. مفاهیم بازاریابی و مدیریت برای شرکت های رسانه ای فعال و حرفه ای رسانه ای در حال توسعه هستند.

به عنوان بخشی از فرآیندهای رسانه ای، دانشجویان نیز در همکاری با بازارهای بین المللی به طور ویژه در چاپ و آنلاین به دست می آیند و همیشه با آگاهی از اشکال جدید ارتباطات در بازار رسانه ها، تکنولوژی پیشرفت می کنند. در اینجا شما در مورد استفاده از عناصر جدید سیاست ارتباطی و همچنین طیف کاملی از فناوری Web 2.0 یاد خواهید گرفت. شما می توانید مفاهیم بازاریابی رسانه های اجتماعی را از طریق توییتر، xing، فیس بوک، لوله و دیگران ایجاد کنید.

Program taught in:
آلمانی
Diploma University of Applied Sciences

See 11 more programs offered by Diploma University of Applied Sciences »

Last updated June 14, 2018
این دوره Online, Campus based
Start Date
آپریل 2019
اکتبر 2019
Duration
6 - 7 
پاره وقت
تمام وقت
Price
227 EUR
آموزش دور: € 227،00 / month
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
آپریل 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
آپریل 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

آپریل 2019

اکتبر 2019