Read the Official Description

شرح دوره

بازاریابی بین المللی یک دوره 4 ساله کارشناسی است. این شما را آماده می کند تا به نیازهای مشتریان در محیط بین المللی پاسخ دهد و از طریق ارائه موضوعاتی نظیر تحقیقات بازار، قوانین بازاریابی، رفتار مصرف کننده و بازاریابی الکترونیکی. شما همچنین شرکت خود را در یک پروژه به نام مینی شرکت خواهید یافت. در این پروژه شما در یک موقعیت واقعی در یک شرکت واقعی کار خواهید کرد. یک بازاریاب خوب یک شبکه بزرگ است. به همین دلیل شما در طول دوره، اعضای گروه زیادی را انجام می دهید. در نهایت، در مورد ویژگی های شماست، بنابراین شما به صورت جداگانه در آزمون ها تست خواهید شد. به عنوان یک دانشجوی بازاریابی بین المللی، شما به تدریج به کارشناس بازاریابی با تجربه در کار در یک محیط بین المللی تبدیل خواهید شد. برنامه تحصیلی شامل دو دوره کارآموزی است که می توانید در هلند و یا خارج از کشور انجام دهید. شما تجربه دانشگاهی بیشتری در محوطه دانشگاه خواهید یافت که در آن شما دانشجویان زیادی از بیش از 50 کشور را دیدید!

مربی تحصیلی

توسعه شخصی شما برای ما مهم است. به همین دلیل است که هر دانش آموز دارای مدیر حرفه ای تحصیلی خود است. با هم شما در مورد نتایج مطالعه و هر مشکلی که ممکن است با آن مواجه شوید، چه در مورد شخصی یا مرتبط با تحصیل صحبت می کنید. در طی دوره کارآموزی و دوره تحصیلات تکمیلی، توسط یک استاد راهنما هدایت خواهد شد. او می تواند به شما در انجام وظایف خود، وظایف و یا پایان نامه شما کمک کند.

ما عمدا انتخاب کردیم که در کلاس های کوچک به جای سالن های سخنرانی های بزرگ به همان اندازه آموزش بدهیم، زیرا می خواهیم شخصیت شما را بشناسیم. استادان ما و مدیران حرفه ای مطالعه می خواهند به ویژه از شما حمایت کنند که بهترین آنها در طول زمان خود در Fontys باشد.

کارآموزی

در سال سوم و چهارم، شما یک کارآموزی خواهید کرد. شما می توانید این شرکت را خودتان انتخاب کنید، اما ما همچنین لیستی از شرکت هایی را که با آن کار می کنیم ارائه می دهیم. کارآموزی در هلند و یا خارج از کشور انجام می شود. انتخاب با شما است.

در هر دو کارآموزی، در یک شرکت مشکلی را حل خواهد کرد. شما تجربه می کنید که چه چیزی در یک موقعیت در سطح کارشناسی کار می کند. در ضمن، شما شبکه حرفه ای خود را ایجاد می کنید. به ندرت یک کارآموزی منجر به شغل می شود. در طی هر دوره کارآموزی، شما توسط یک مدرس پشتیبانی می شود. شما در Fontys با پایان نامه کارشناسی خود مطالعه خود را پایان خواهید داد.

شرکت های کارآموزی متعددی وجود دارد که دانشجویان بازاریابی بین المللی آن کار کرده اند: Philips، Vodafone، BMW، Tesla، KPN، Océ Canon، T-Mobile و بسیاری دیگر. این ها برخی از شناخته شده ترین آنها است. بسیاری از دانشجویان کارآموزی خود را در شرکت های کوچک و متوسط ​​انجام داده اند.

چگونه آماده شویم

تحصیل در خارج از کشور یک قدم بزرگ است. برای بسیاری از دانش آموزان، این اولین بار است که آنها خودشان زندگی می کنند. ناگهان شما باید برای خودتان طبخ غذا بخرید، مواد غذایی بخرید، حساب بانکی باز کنید ... علاوه بر این، شما همواره باید به زبان انگلیسی صحبت کنید. به همین دلیل، بسیار مهم است که شما آماده باشید هنگام شروع به Fontys. هر دانش آموز نیاز به داشتن حداقل سطح زبان انگلیسی حداقل IELTS 6.0 یا TOEFL 550 دارد، اما برای درک کامل ادبیات و تئوری در کلاس، توصیه می شود مهارت های انگلیسی خود را آموزش دهید. چندین دوره آماده سازی برای تقویت سطح زبان انگلیسی شما وجود دارد.

با ذهنیت و انگیزه تحصیلی مناسب، ما معتقدیم که هر دانش آموزی که از Fontys شروع می شود، می تواند فارغ التحصیل شود.

چشم انداز حرفه ای

امروزه کسب و کارها بدون بازاریابی قوی نمیتوانند زنده بمانند. از طریق کمپین های بازاریابی هوشمندانه و خلاق، شرکت ها با گروه های هدف خود ارتباط برقرار می کنند. به عنوان یک بازاریاب همه کاره، شما می توانید در تقریبا هر شرکت کار کنید.

منطقه بازاریابی بسیار وسیع است، که نشان دهنده توزیع وظایف بازاریابان است. مدیر هنری، مدیر رسانه های اجتماعی، مدیر فروش یا محقق بازار، اینها همه نمونه هایی از مشاغل در زمینه بازاریابی هستند. یک چیز قطعی است؛ به عنوان یک فارغ التحصیل بین المللی بازاریابی، شما یک پایگاه جامع برای کار به عنوان یک بازاریاب در هر شرکت دارید. شما می توانید گروه های هدف را تجزیه و تحلیل کنید و آموختید که چگونه مفاهیم بازاریابی و ارتباطات را توسعه دهید. شما حرفه ای در نوشتن برنامه های بازاریابی و در تجزیه و تحلیل شرکت ها هستید.

با دو دوره کارآموزی که به پایان رسانده اید، تجربه خود را در شرکت مینی شرکت خود و دانش خود را از شرکت های بین المللی، دارایی ارزشمندی برای شرکت های سراسر جهان می باشد.

البته، شما می توانید شرکت خود را نیز راه اندازی و به عنوان یک کارآفرین کسب و کار در راه اندازی به عنوان یک مدیر کل کار می کنند.

شرایط پذیرش

به عنوان یک دانشآموختۀ کارشناسی آینده نگر شما باید یک دیپلم از تحصیلات عالی متوسطه داشته باشید که معادل استاندارد هلند است. برای پذیرش Fontys University of Applied Sciences دانش آموزان باید از طریق دیپلم دیپلم متوسطه / دیپلم با نتایج خوب با تحصیلات عالی واجد شرایط تحصیلات عالی باشند. این یعنی:

  • برای دانشجویان هلندی: دیپلم VWO-، HAVO- یا MBO
  • برای دانش آموزان آلمانی: Fachabitur یا Abitur (Fachhochschulreife یا Allgemeine Hochschulreife)
  • برای دانش آموزان سایر ملیت ها: دیپلم ارشد دبیرستان / GCE یا معادل آن، مانند GCSE انگلیس A یا GCSE نمرات A، B یا C، مدرک بین المللی، مدرک لیسانس فرانسه یا دبیرستان آمریکایی (جریان بالا یا به علاوه 1 سال دانشکده)

علاوه بر دیپلم شما، لطفا در صورت موجود بودن مدارک تحصیلی اضافی (به خصوص در زمینه ریاضیات و اقتصاد) ارائه دهید. مانند دوره های دیگر، کارگاه ها، پروژه ها، شرکت در مسابقات.

این برنامه همچنین در دسترس آلمانی است.

مصرف فوریه فقط برای جریان آلمان قابل استفاده است. جریان انگلیسی فقط در ماه سپتامبر آغاز می شود. جریان آلمان در سپتامبر و فوریه آغاز می شود.

Program taught in:
انگلیسی
آلمانی
Fontys University of Applied Sciences

See 17 more programs offered by Fontys University of Applied Sciences »

Last updated January 24, 2019
این دوره Campus based
Start Date
فوریه 2019
سپتامبر 2019
Duration
48 
تمام وقت
Price
7,500 EUR
دانش آموختگان EEA: € 2.060 دانشجویان غیر اروپایی: € 7.500
By locations
By date
Start Date
فوریه 2019
End Date
ژانویه 31, 2023
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
آگوست 31, 2023
Application deadline

فوریه 2019

Location
Application deadline
End Date
ژانویه 31, 2023

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date
آگوست 31, 2023