توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بازاریابی در هر جنبه ای از زندگی ضروری است - ما برندهایی هستیم که بر تصمیمات ما تأثیر می گذارند و در شرایط خاص ما می توانیم موفق شویم، اگر یاد بگیریم که چگونه نام تجاری شخصی خود را به فروش برسانیم.
تجارت و بازاریابی کسب و کار بنگاه اقتصادی و دانش اقتصادی را ارائه می دهد که طیف گسترده ای از مسیرهای بالقوه حرفه ای و آموزش های بیشتر را ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند مهارت های خود را در حین تمرین های عملی در گروه ها با هدایت متخصصان شناخته شده صنعت از طریق وظایف ارائه شده توسط شرکت های پیشرو توسعه دهند. مناطق بازاریابی، PR، تبلیغات و ارتباطات، بزرگراه های باز برای فارغ التحصیلان ما هستند

این برنامه برای افرادی طراحی شده است که:

مهارتهای ارتباطی کلامی و کتبی قوی داشته باشید، شما با دقت و توجه به آنچه که در دنیای کسب و کار اتفاق می افتد، مشتاقانه ملاحظه می کنید و علاقه مند به مفهوم و عملکرد تجارت و بازاریابی می باشید.

SUBJECTS اصلی:

اصول بازاریابی، اقتصاد بازرگانی، بازرگانی و تجارت، مدیریت و سازمان، اقتصاد بین الملل، ارتباطات بازاریابی مجتمع، تحقیقات بازار، برنامه ریزی تبلیغاتی و رسانه ای، نظریه روابط عمومی عمومی، بازاریابی دیجیتال، معاملات تجاری بین المللی، مدیریت پروژه، مدیریت عملیات

تخصصی:

• بازاریابی اروپا
• مدیریت جهانی تجاری

تخصص فقط در صورتی آغاز می شود که حداقل 15 دانش آموز مایل به پیوستن به تخصص باشند.

آیا شما علاقه مند به گرفتن 2 درجه است؟ فقط 3.5 سال است که می توانید یک مدرک بازرگانی و بازاریابی از متروپولیتن و یک مدرک بین المللی کسب و کار از دانشگاه کowentry دریافت کنید.

چشم انداز شغلی:

• متخصص برای بخش های بازرگانی و بازاریابی شرکت های چند ملیتی و ملی
• متخصص برای تبلیغات و آژانس های PR
• مدیر کسب و کارهای راه اندازی
• مدیران و یا حرفه ای بازاریابی شرکت های کوچک و متوسط
• متخصص در بخش غیر انتفاعی

واجد شرایط بودن در گواهینامه درجه:

اقتصاددان در تجارت و بازاریابی

رئیس برنامه:

Árpád Papp-Váry، Ph.D.، habil، معاون دبیر دانشکده گردشگری و اقتصاد هلر فارکاس، رئیس موسسه بازاریابی، رئیس برنامه بازرگانی و بازاریابی، دانشیار، معاون رییس بازاریابی مجارستان اتحادیه

"کارفرمایان انتظار دارند ما فارغ التحصیلانی را که بتوانند به سرعت در حال انطباق هستند و دانش و مهارت مناسب برای برآورده ساختن چالش های مربوط به مشاغل خود را آموزش می دهند، آموزش دهند. کارکنان همچنین اهمیت مهارتهای زبان دوم و مهارتهای ارتباطی موثر برای کسانی که به دنبال یک حرفه تجاری هستند، اهمیت فراوانی دارند. بنابراین، ما تمرکز تیز بر روی هر دو مهارت را در برنامه خود را تقویت تجارت و دانش آموزان رسانه ها برای مطالعه بخشی از کلاس های حرفه ای خود را در یک زبان خارجی است. علاوه بر این، آنها همچنین می توانند دانش خود را در یک میزبان از دانشگاه های خارجی به دلیل شبکه ای گسترده از موسسات شریک متروپولیتن بهبود بخشد. در طول تحصیلات من همچنین سهم من از مواجهه با تجربیات یادگیری بین المللی در مؤسسات آموزش عالی خارجی را داشتم و بر این باورم که متروپولیتن هر چیزی را که دانشجویان نیاز دارند، به دست آوردن دانش و مهارت کسب و کار غنی در کنار تبدیل شدن به یک جامعه واقعا شگفت انگیز ".

Gábor Rekettye، مدرس ارشد

"اگر منافع شما محدود به دنیای دقیق اعداد و یا اقتصاد خود نیست، اما شما نیز احساس نیاز به پشت نماز را برای شناسایی و درک فرآیندهای عمیق اساسی احساس می کنید، من می توانم به طور کامل از برنامه بازاریابی و بازاریابی توصیه می کنم. علاوه بر تسلط بر ترفندهای برنامه ریزی بازاریابی، در Metropolitan شما همچنین خواهید آموخت که چگونه آن را در موثر ترین شیوه ارائه و ارائه دهید. "

Árpád Papp-Váry، Ph.D.، habil، معاون ریاست، دبیر دانشکده گردشگری و اقتصاد هلر فورکاس

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 11 برنامه دیگر ارائه شده توسط Budapest Metropolitan University »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
تمام وقت
Price
2,375 EUR
در هر ترم برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا؛ 1 700 € / ترم برای دانشجویان اتحادیه اروپا
Deadline
درخواست اطلاعات
for Non-EU students; 15.01.2019 for EU students
ژوئن 30, 2019
for Non-EU students; 01.08.2019 for EU students
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
for Non-EU students; 15.01.2019 for EU students
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2019
for Non-EU students; 01.08.2019 for EU students
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
for Non-EU students; 15.01.2019 for EU students
End Date

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2019
for Non-EU students; 01.08.2019 for EU students
End Date

Welcome to Budapest Metropolitan University