لیسانس بازرگانی

Flinders University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس بازرگانی

Flinders University

کد CRICOS: 002627D

لیسانس بازرگانی آمادگی آموزشی گسترده و انعطاف پذیر را برای طیف وسیعی از حرفه های مرتبط با کسب و کار در شرکت های خصوصی و دولتی فراهم می کند. این دانش آموزان فرصت را برای کسب دانش حرفه ای در کارکردهای کلیدی کسب و کار فراهم می کند و زمینه های قابل توجهی برای مطالعات فراتر از کسب و کار برای گسترش کلی تجربه آموزشی است.

لیسانس بازرگانی تخصص در حسابداری، حسابداری / امور مالی، اقتصاد کسب و کار، امور مالی و امور مالی / اقتصاد را ارائه می دهد. هر یک از این تخصص ها همچنین می تواند به عنوان یک جریان پیشرفته رهبری برای متقاضیانی که شرایط ورود به سیستم اضافی را دارند مطرح شود.

تجربه صنعت: با توجه به تأییدیه لازم، دانش آموزان فرصت دارند تا در زمینه های صنعتی و / یا پروژه (آموزش مجتمع کار) شرکت کنند.

رهبری پیشرفته: لیسانس بازرگانی (رهبری پیشرفته) برای دانشآموزان پیشرفته طراحی شده است که توانایی بالقوه برای دستیابی به مهارتهای رهبری و تجربه کار مربوطه را برای ایجاد ارزش متمایز برای کارفرمایان طراحی می کنند. این شامل تخصیص صنعت تضمین شده، موضوع پژوهشی / پروژه، کنفرانس دانشجویی و مشاوره فردی است.

برنامه تحصیلی

موضوعات اصلی اصلی سال ممکن است شامل موارد زیر باشد:

اصول حسابداری • فرایندهای حسابداری مالی • اقتصاد مقدماتی مقدماتی • مبانی مالی • بازارهای مالی • مدیریت، افراد و سازمان ها • قانون کسب و کار

علاوه بر موضوعات اصلی، دانش آموزان دارای طیف وسیعی از موضوعات دیگری هستند که می توانید از آن انتخاب کنید که به وسیله ی یک تحقیق جامعتر در زمینه تجارت در Pathway پیروی کنید یا موضوعاتی را در یک نظریه مرتبط با تجارت مورد علاقه خاص (به عنوان مثال حسابداری، مالی یا اقتصاد کسب و کار) .

نتایج شغلی

لیسانس بازرگانی دانش آموزان را با دانش، درک، مهارت و نگرش صحیح برای تسهیل حرفه ای در حوزه های مربوط به کسب و کار فراهم می کند. این شامل بخش های عمومی، خصوصی و غیر سودمند در سطح محلی، ملی و بین المللی است.

مطالعه بیشتر

با توجه به عملکرد تحصیلی، دانشجویان می توانند از طریق برنامه های بازرگانی (افتخارات) یا برنامه های بازرگانی کارشناسی ارشد برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کسب و کار و دانش خود، از جمله استاد کارشناسی، مدیریت کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد حسابداری و کارشناسی ارشد حسابداری و دارایی، مالیه، سرمایه گذاری؛ یا تحقیق را از طریق برنامه افتخار انجام دهید.

آمار سریع

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی May 30, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
26,100 AUD
دانش آموزان بین المللی: 2018: $ 26،100 2019: $ 29،200 / دانش آموزان داخلی: 2018: $ 7،127
Locations
استرالیا - Adelaide, South Australia
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژانویه 2019
استرالیا - Adelaide, South Australia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات