توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی بازرگانی یک برنامه سه ساله شامل بیست و چهار دوره که هشت دوره در سطح 100 می باشد، هشت دوره در سطح 200 و هشت دوره در سطح 300 از جمله دو سطح 100 و دو سطح 200 می دوره های دانشگاه.

رشته های مجاز به عنوان عمده برای کارشناسی بازرگانی در رشته 2017:

  • حسابداری
  • مدیریت تجارت بین الملل
  • مدیریت منابع انسانی
  • مدیریت گردشگری
  • بانکداری
  • اقتصاد
  • مدیریت، گردشگری
Commerce_pexels-عکس-265087

حسابداری

ارائه شده توسط دانشکده حسابداری و امور مالی (SOAF) است که بزرگترین از هفت مدرسه در دانشکده کسب و کار و اقتصاد. اهداف اصلی این مدرسه شامل ارائه دوره های در حسابداری و امور مالی که در دسترس و به همه دانش آموزان در منطقه هستند، با بالاترین کیفیت تدریس، یادگیری و خدمات پشتیبانی. و به شرکت در تحقیقات است که سهم مهمی در نظم و انضباط حسابداری و پیامدهای سیاست مرتبط است.

حسابداری، تحت لیسانس برنامه بازرگانی توسط معتبر موسسه فیجی حسابداران (FIA) و اخیرا CPA استرالیا.

آرم

شرایط پذیرش:


به به یک عمده حسابداری از یک معاینه فرم سنا به رسمیت شناخته شده 7 یا معادل آن اعتراف کرد، یک فرد باید ریاضیات در که گذشت معاینه.
دانش آموزان انجام یک عمده در حسابداری از UU100 معاف خواهد شد، اما جزء سواد اطلاعاتی (UU100A) انجام دهد. دانشکده مدیریت و مدیریت دولتی پیشرو در ارائه آموزش با کیفیت بالا مدیریت، برنامه های آموزشی، پژوهشی و مشاوره در فیجی است، منطقه جنوبی اقیانوس آرام و فراتر از آن منطقه است. این مدرسه دارای بیش از 3500 در حال حاضر دانش آموزان ثبت نام در مقطع کارشناسی و دوره های کارشناسی ارشد.
مدرسه ارائه می دهد به طور عمده سه جریان از برنامه های آموزش و پرورش و آموزش در مناطق موضوع:

  • مدیریت و مدیریت دولتی
  • مدیریت منابع انسانی و روابط استخدام
  • بین المللی کسب و کار و بازاریابی

علاوه بر برنامه های مقطع کارشناسی، دانشکده ارائه می دهد برنامه فوق لیسانس از جمله برنامه های دکترا (PhD) توسط تحقیقات استاد و.

ما یک تیم قوی و پویا از دانشگاهیان که برای کمک به دانش آموزان ما را در جهان به مکانی بهتر و تبدیل شدن به رهبران آینده در زمینه های انتخابی خود متعهد است. فارغ التحصیلان ما هر دو در بخش خصوصی و دولتی در منطقه سرآمد است. برخی از آنها گرفته اند تا موقعیت های مهم در سازمان های بین المللی مانند برنامه توسعه ملل متحد (UNDP)، ​​آژانس همکاری بین المللی ژاپن (جایکا)، و صندوق توسعه سازمان ملل متحد برای زنان (UNIFEM).

ما به سمت برتری در پژوهش است که توسط انتشارات کارکنان ما در برخی از مجلات بین المللی بسیار رتبه مشهود آرزوی. مدرسه ما نیز نقش کلیدی در مشاوره به دولت محلی و کسب و کار از طریق مشاوره و پژوهش پروژه های مختلف مانند استرالیا کمک بودجه جزیره اقیانوس آرام کشورهای مدیریت عمومی (PICPA) طرح و ابتکار توسعه و تحقیقات کشاورزی و اقیانوس آرام (PARDI). علاوه بر این، مدرسه فراتر از منطقه رسیده، به طور فعال همکاری با همتایان بین المللی از ایالات متحده آمریکا و استرالیا، به عنوان مثال، در پروژه های تحقیقاتی که مسائل و نیازهای محلی است.

بانکداری

بانکداری به عنوان بخشی از 3 سال لیسانس بازرگانی برنامه فراهم می کند دانش آموزان با فرصت برای یادگیری موضوعات مهم از قبیل مقدمه موسسات مالی و بازاریابی، مدیریت بانکداری، قانون بانکداری، بانکداری و مدیریت پیشرفته در سطح کارشناسی.

اقتصاد

بسیاری از طرح های جدید هیجان انگیز و فرصت هایی که دانشکده اقتصاد ارائه می دهد به دانش آموزان وجود دارد - عضویت به اقتصاد جامعه دانشجویی؛ حالت مخلوط از دروس رسمی آمار برنامه؛ این فرصت را به دانش آموزان فارغ التحصیل در عمده اقتصاد از طریق فاصله و حالت انعطاف پذیر از مطالعه؛ مشارکت در به روز رسانی اقتصاد و مباحثات سیاست عمومی؛ و تدریس، یادگیری و تحقیق محیط هیجان انگیز است.
است یک رکورد عالی از قرار دادن دانش آموزان فارغ التحصیل در بسیار رقابتی اقیانوس آرام و بین المللی دهانه حرفه ای در بخش های دولتی و خصوصی وجود دارد.

داشتن مدرک در اقتصاد یک مدرک انعطاف پذیر است که می تواند درب به انواع زیادی از مشاغل هیجان انگیز و به خوبی پرداخت باز است. فارغ التحصیلان ما را می توان در سراسر اقیانوس آرام در سال های مختلف وزارتخانه پیدا شده است، بانک های فدرال رزرو، تجاری و توسعه بانک ها، و در طیف گسترده ای از سازمان های منطقه ای و بین المللی مانند سازمان ملل متحد، کمیسیون اقیانوس آرام جنوبی، جنوب اقیانوس آرام انجمن دبیرخانه، برنامه محیط زیست منطقه جنوبی اقیانوس آرام و USP است. فارغ التحصیلان ما نیز به خوبی در بخش های دولتی و خصوصی در سراسر جهان قرار داده است.

مدیریت گردشگری

دانش آموزان این فرصت را به مورد مدیریت صنعت گردشگری مانند مسائل کلیدی و روند در صنعت یاد بگیرند، و توسعه مهارت های استراتژیک و چشم انداز برای رسیدگی به چالش در محل کار در سراسر این صنایع در سراسر جهان است. مدیریت گردشگری بنابراین به عنوان یک رشته اصلی در یک برنامه بدون Bcom عمده دو به عنوان یک جزئی ارائه شده، و. روش دیگر، لیسانس بازرگانی در گردشگری و مدیریت هتلداری برنامه درجه تجویز ترکیب جهانگردی و مدیریت مهمان نوازی است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 20 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of the South Pacific USP »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
فوریه 2020
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019, فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019, فوریه 2020