Read the Official Description

لیسانس برق - مهندسی الکترونیک

به بخش مهندسی برق الکترونیک Kadir Has University خوش آمدید.

برق - مهندسی الکترونیک یک میدان پویا و هیجان انگیز است که فرصت های شغلی عالی را در تمام بخش های جامعه فراهم می کند و یکی از بزرگترین صنایع تولیدی در جهان است. پیشرفت های مهندسی برق - الکترونیک بعضی از عوامل اصلی در تغییر شکل جامعه مدرن ما در تمام ابعاد شامل سلامت، کسب و کار، آموزش و سرگرمی می باشد. برق - مهندسان الکترونیک طراحی و پیاده سازی طیف گسترده ای از سیستم های مانند شبکه های مخابراتی، تراشه های سریع تر رایانه، تجهیزات پزشکی، ابزار دقیق صنعتی، کنترل، میکروفون، امنیت شبکه کامپیوتر، پردازش تصویر و سیگنال است.

گروه مهندسی برق - الکترونیک دانشگاه Kadir Has University دانش آموزان خود را با عالی برنامه های تحصیلات تکمیلی و فارغ التحصیلی ارائه می دهد که منجر به لیسانس علوم (BS)، کارشناسی ارشد (MS) و دکترای فلسفه (Ph.D.) در الکترونیک مهندسی برای آماده سازی آنها برای حرفه های حرفه ای حرفه ای در عرصه های ملی و بین المللی، و همچنین برای مدارس عالی فارغ التحصیل. مأموریت تحقیق ما این است که آموزش و تحقیق در سطح جهانی را در بلوک های کلیدی سیستم های مخابراتی فناوری اطلاعات، تکنیک های پیشرفته پردازش سیگنال برای ارتباطات بی سیم و شبکه، مهندسی مایکروویو، کنترل و شبکه های عصبی انجام دهیم.

یکی از اهداف اصلی بخش الکترونیک در Kadir Has University به عنوان بخش اصلی در منطقه شناخته شده است. اعضای هیات علمی ما مربیان اختصاصی هستند که برای دانش آموزان راهنمایی می کنند. این بخش دریافت کننده تعدادی از پروژه های مجدد از برنامه های بسیار معتبر و انتخابی ملی و همچنین برنامه های تحقیقاتی بین المللی است که همکاری با دانشجویان فارغ التحصیل و دانشجویان کارشناسی

برنامه کارشناسی در بخش مهندسی برق - الکترونیک شامل چهار سال است که سال اول ابتدایی به طور عمده به علوم پایه و علوم انسانی اختصاص یافته است تا زمینه ای برای آموزش مهندسی در آینده فراهم شود. سال دوم طراحی شده است تا دانش آموزان را به مهندسی الکترونیک معرفی کند و همچنان ساختمان پس زمینه را ادامه دهد. سال سوم، زمینه های اساسی مهندسی الکترونیک را به دانشجویان معرفی می کند و مفاهیم مهندسی پایه را بیان می کند. در طول سال گذشته، دانش آموزان می توانند بین برخی از زمینه های تخصصی انتخاب کنند؛ یعنی مخابرات و پردازش سیگنال، سیستم های کنترل، الکترونیک. دانشجویان ارشد انتظار می رود که دوره های مورد نیاز و انتخابی را از انتخاب تخصصی خود انتخاب کنند تا عمق و وسعت دانش را ایجاد کنند. برنامه کارشناسی ما همچنین بر تجارب صنعتی تأکید دارد، به این ترتیب انتظار می رود که تمام دانش آموزان 40 روز تمرین عملی در این صنعت انجام دهند. این آموزش در نظر گرفته شده است تا آگاهی دانش دنیای صنعتی را در اختیار دانش آموزان قرار دهد. علاوه بر این، برای آن دسته از دانش آموزانی که به علوم پایه بیشتر هستند، دو برنامه اصلی با سایر برنامه های مرتبط ارائه می شود.

در این وب سایت یو، اطلاعات عمومی مورد علاقه دانشجویان آینده را پیدا خواهید کرد. اگر سوالی دارید، لطفا دریابید که با ما تماس بگیرید و ما مطمئنا نظرات شما را می پذیریم.

پروفسور دکتر اردل Panayırcı

رئیس بخش برق - الکترونیک

جایزه صلاحیت / سطح صلاحیت

متقاضیان باید نمرات مورد نیاز از گذار به آزمون تحصیلات عالی (YGS)، آزمون اولویت چرخه (LYS / MF 4) و آزمون مستقیم انتقال (DGS) را بدست آورند. محل های تعیین شده توسط مرکز سنجش، انتخاب و استخدام (ÖSYM) سازماندهی می شوند. دانشجویان بین المللی درخواست برنامه باید از معیارهای پذیرش تعیین شده توسط KHAS پیروی کنند. دانش آموزان می توانند به پیروی از قوانین KHAS بر اساس انتقال افقی به برنامه منتقل شوند.

شرایط پذیرش

دانش آموزان ممکن است از بعضی از دوره هایی که در برنامه قبلی پیروی کرده اند، معاف شوند، در صورتی که براساس تصمیمات مربوط به مقررات KHAS از KHAS به حساب نمی آیند. دوره های انجام شده توسط دانشجویانی که با "تست انتقال مستقیم" (DGS) از یک برنامه دکترا دریافت می شود نیز بر اساس مقررات KHAS مورد ارزیابی قرار می گیرند.

شناخت آموزش قبلی

دانش آموزان ملزم هستند که تمام دوره های برنامه درسی که توسط مجلس سنا پذیرفته شده (240 ECTS اعتبار) به طور موفقیت آمیز تکمیل شوند و حداقل میانگین نمره تجمعی (GPA) 2.00 / 4.00 را داشته باشند. علاوه بر این، هر دانش آموز باید 40 روز کارآموزی اجباری را تکمیل کند.

شرایط فارغ التحصیلی

این برنامه بر روی فناوری های ارتباطات راه دور در آموزش و پژوهش تمرکز دارد. هدف آن آموزش مهندسان که نامزد ترجیحی شغلی در بخش های صنعتی و علمی هستند. این برنامه با موفقیت به انجام فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی در سطح جهانی در زمینه هایی مانند فن آوری های اطلاعاتی، ارتباطات بی سیم، سیستم های مایکروویو، کنترل، شبکه های عصبی و پردازش سیگنال پیشرفته ادامه می دهد.

تعریف برنامه

فارغ التحصیلان در شرکت های مخابراتی مختلف، تلویزیون رادیو و شرکت های مرتبط با اینترنت و در بخش مالی مشغول به کار هستند. آنها در واحدهای تولید، اتوماسیون و بازاریابی استخدام می شوند.

نتایج برنامه

1- امکان استفاده از اصول ریاضی، علم و مهندسی به مدل سازی و حل مسائل مهندسی الکترونیک

2- توانایی تعریف و حل مشکلات مهندسی در طراحی، توسعه، تولید و آزمایش سیستم های الکترونیکی با استفاده از روش های تحلیل مناسب و مدل سازی

3- قابلیت استفاده از تکنیک های مدرن در تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم های الکترونیکی / محصولات، در نظر گرفتن شرایط، کیفیت، شرایط اخلاقی و محیطی

4- توانایی استفاده از فناوری اطلاعات، تجهیزات مهندسی الکترونیک و نرم افزار به طور موثر

5- توانایی طراحی و انجام آزمایشات و همچنین جمع آوری، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها در بررسی مشکلات مهندسی

6- توانایی به طور موثر در کار گروهی در هنگام حل مسائل مهندسی مشارکت می کند

7- توانایی برقراری ارتباط هم به صورت خوراکی و هم به صورت نوشته شده به زبان ترکی و همچنین به زبان انگلیسی

8- توانایی پیروی از نوآوری های تکنولوژیک به منظور انطباق خود با شرایط و تعهد در یادگیری درازمدت

9 - درک مسئولیت های حرفه ای و اخلاقی

10- آشنایی با مدیریت پروژه و برنامه های کاربردی صنعتی؛ درک کارآفرینی، نوآوری و توسعه پایدار

11 - آشنا با مسائل معاصر و درک اثرات اجتماعی مهندسی در سطح ملی و جهانی

مشخصات حرفه ای فارغ التحصیلان

پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه کارشناسی، نامزدها می توانند برنامه های فارغ التحصیل بر اساس GPA و معیار های پذیرش برنامه های کارشناسی ارشد خود را ادامه دهند.

پرسشنامه ارزیابی

بورس اوراق بهادار (آمریکای شمالی، اروپا و آسیا)، دو دیپلم (ایالت مونتانا U.، Purdue U. در ایندیاناپولیس، Rollins) و ERASMUS (با 13 دانشگاه در 9 کشور).

همکاری بین المللی

بورس اوراق بهادار (آمریکای شمالی، اروپا و آسیا)، دو دیپلم (ایالت مونتانا U.، Purdue U. در ایندیاناپولیس، رولینز) ERASMUS (با 13 دانشگاه در 9 کشور).

Program taught in:
انگلیسی
Last updated May 17, 2018
این دوره
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Full-time
Price
12,000 USD
Deadline
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
آگوست 31, 2022
Application deadline

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date
آگوست 31, 2022