دوره دوره کارشناسی ما یک پایه محکم در موضوعات اصلی است، همراه با یک منطقه تخصصي مربوط به چالش های مهندسی نوظهور. این برنامه برای استفاده از فناوری پیشرفته آموزش از دانشگاه های همکار ایالات متحده ساخته شده است.

Codeathon2018.jpg

مهندسی برق و الکترونیک در Bach Khoa University HCMUT- Bach Khoa University دانشآموزان را با دانش مدرن، مهارتهای حرفه ای و مهارت استفاده از اطلاعات

به طور خاص، این برنامه دانش آموزان را با دانش مدرن، مهارت های حرفه ای و توانایی استفاده صحیح از دانش آموختگی تجهیز می کند

مهارت های نرم افزاری مانند کار گروهی، ارتباطات، شناسایی

فرصت شغلی

پس از فارغ التحصیلی برق

 • طراحی و ساخت نرم افزار، سخت افزار برای تجهیزات کنترل اتوماتیک مانند دستگاه کنترل در خودرو، تجهیزات الکترونیکی، تجهیزات خواندن بارکد، روبات های صنعتی، زنجیره های صنعتی.
 • مدیریت و ساخت راهکارهای امنیتی برای سیستم کامپیوتری و شبکه کامپیوتری.
 • کار برای شرکت های نرم افزاری برون سپاری در بازارهای ایالات متحده آمریکا، ژاپن و اروپا.
 • مشاوره، ارزیابی و توسعه پروژه های فناوری اطلاعات و راه حل ها.

فرصت برای انتقال به دانشگاه های همکار ما

دانش آموزان دارای 2 گزینه هستند:

 • گزینه 1: دانش آموزانی که از این برنامه استفاده می کنند 04 سال تحصیل در Bach Khoa University HCMUT- Bach Khoa University را صرف خواهند Bach Khoa University . دانش آموزان از این برنامه فارغ التحصیل می شوند، مدرک کارشناسی مهندسی برق و الکترونیک توسط HCMUT- Bach Khoa University
  • سه سال اول: این برنامه کاملا شبیه به برنامه در UIUC است. دانش آموزان بر یادگیری دانش پایه بین رشته ای تمرکز خواهند کرد.
  • سال گذشته: دانش آموزان یکی از سه غلظت عمده برای مطالعه را انتخاب خواهند کرد، از جمله سیستم قدرت و انرژی، سیستم ارتباطی و مهندسی کنترل.
 • گزینه 2: پس از اتمام دوره 02 ساله در Bach Khoa University HCMUT- Bach Khoa University ، دانشجویانی که دارای تحصیلات تکمیلی مالی و تحصیلی هستند ممکن است در سال های آینده به دانشگاه های شریک خارجی ما انتقال دهند تا تحصیلات خود را برای مدرک کارشناسی تکمیل کنند. مدرک کارشناسی رسمی توسط دانشگاه های همکار ما در استرالیا و ایالات متحده آمریکا اعطا می شود: دانشگاه کوئینزلند استرالیا، دانشگاه ایلینوی در Urbana Champaign (ایالات متحده آمریکا)، دانشگاه کاتولیک آمریکا (ایالات متحده آمریکا)، دانشگاه راتگرز (ایالات متحده آمریکا)، دانشگاه Macquarie استرالیا). مزیت این گزینه این است که دانشجویان می توانند در حدود 50٪ کل هزینه (هزینه تحصیل و هزینه زندگی) صرفه جویی در مقایسه با مطالعه در 4 سال کامل در استرالیا و ایالات متحده آمریکا برای دریافت مدرک لیسانس که توسط دانشگاه های همکار ما اعطا شده است.

ساختار برنامه درسی

 • زبان مطالعه: انگلیسی
 • دوره آموزشی: 04 ساله در Bach Khoa University HCMUT- Bach Khoa University
 • پردیس: HCMUT- Bach Khoa University

فهرست دوره ها

محاسبه چند متغیر

لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا از HCMUT- وب سایت Bach Khoa University Khachat Khacha بازدید کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Ho Chi Minh City University of Technology

مشاهده 13 برنامه دیگر ارائه شده توسط Ho Chi Minh City University of Technology »

آخرین به روز رسانی November 3, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019