ما یک جامعه مشترک هستیم که در آن دانش آموزان و استادان یکدیگر را به لحاظ ذهنی و خلاقانه به یکدیگر متقاعد می کنند.

دانش آموزان انگلیسی در امید رفتن به عمق ادبیات هر نوع و یاد بگیرند که چگونه برای بهبود نوشتن خود را با اساتید صنایع دستی. از طریق ترکیب، نوشتن خلاق و کلاس های ادبیات، دانش آموزان ما در زمینه تحصیلات خود هنری تر و آگاهی بیشتری در خلاقیت شان دارند.

کلاس های کوچک و همکاری یک در یک محیطی را ایجاد می کند که هم خواستار و هم تشویق کننده است. ما طیف گسترده ای از دوره های منحصر به فردی را که توسط استادان آموزش می بینیم که دوست دارند کارهایشان را انجام می دهند و لذت بردن از دانش آموزان خود را به طرق عقلانی، معنوی و اجتماعی به ارمغان می آورند. بخشي از بخش ما بسيار بيشتر از زمان صرف شده در کلاس درس و کارهاي فردي است.

این بخش اختصاص داده شده به ارائه دانش آموزان فرصت های فراوانی برای یادگیری و تعامل با آنها را فراهم می کند. از فعالیت های دانشگاه و سخنرانان مهمان برای فرصت های داوطلبانه، به شدت پس از کارگاه های آموزشی و همکاری دانش آموزان، دانش آموزان انگلیسی در Hope به طور فعال خود را در کسب تجربه عملی و خاطرات فراموش نشدنی درگیر می کنند. هر تجربه دانشجویی در این برنامه متمایز است، به منافع و آرزوهایش متصل است. ما با هم کار می کنیم و از یکدیگر حمایت می کنیم.

برنامه های تحصیلی

سه رشته مجزا از زبان انگلیسی به دانش آموزان اجازه می دهد تا مطالعات خود را بر ادبیات، نوشتن خلاقانه و یا آماده سازی برای تحصیلات متوسطه تمرکز کنند.

جفت اصلی انگلیسی به خوبی با هر تعداد زمینه های دیگر مطالعه می شود. توانایی برقراری ارتباط واضح از طریق کلمه نوشته شده برای همه حرفه ها و حرفه ها ضروری است.

Majors

 • انگلیسی با تأکید بر ادبیات
 • انگلیسی با تاکید بر نوشتن خلاق
 • انگلیسی برای تحصیلات متوسطه
 • مهاجران
 • انگلیسی
 • نوشتن
 • انگلیسی برای تحصیلات متوسطه

چرا زبان انگلیسی را مطالعه کنی؟

ادبیات خوانندگان را قادر می سازد داستان ها، احساسات و تجربیات دیگران را به صورت تصادفی وارد و به اشتراک بگذارند. با زیبایی و قدرت، موقعیت و مسائل روزمره انسان - مسائل هویت، هدف، رابطه و معنا، ارائه می شود.

مطالعه نوشتن خلاق، دانش آموزان را قادر می سازد تا نوشتن را به عنوان یک فرآیند دیدن و بازبینی جهان مشاهده کنند. این کمک می کند تا آنها یاد بگیرند ارزش های خود را بیان کنند و داستان های خود را بیان کنند، به زندگی خود بازتاب دهند و باور کنند که چیزی برای استفاده در کلمات استفاده می کنند.

برنامه درسی ما به دنبال تطبیق با نیازهای همه دانش آموزان است که به دنبال اهداف وسیع آموزش لیبرال هستند - نه فقط دوره های تخصصی برای رشته های انگلیسی. دانش آموزانی که ادبیات و نوشتن را مطالعه می کنند در توانایی های خود برای خواندن، تفکر و بیان خود منطقی، انسجام و تصویری رشد می کنند.

دوره های آموزشی

ما طیف گسترده ای از کلاس های منحصر به فرد را که توسط استادانی که دوست دارند کارهایشان را انجام می دهند و لذت بردن از دانش آموزان خود را از نظر فکری، معنوی و اجتماعی به ارمغان می آورند، ارائه می دهیم.

دانش آموزان در مقیاس قابل توجهی در ترتیب واژگان انگلیسی خود دارند. با این حال، به یاد داشته باشید چند اصول کلی که به شما کمک می کند تا بیشتر از آموزش خود را در امید:

 • نگاهی به ENGL 248 و / یا 253 در اسرع وقت. این دوره های پایه در برنامه درسی ما است.
 • انگلیسی 113 یا معادل آن یک پیش شرط برای تمام دوره های نوشتن دیگر است.
 • دانش آموزان با توجه به یک رشته انگلیسی باید قبل از آغاز کلاس های انگلیسی سطح بالا برای کمک به تصمیم گیری در مورد انتخاب مناسب ترین دوره، با رئیس گروه یا یکی دیگر از اعضای هیات علمی در بخش مشاوره کنند.
 • دانش آموزانی که برای شغل در تحصیلات ابتدایی و دبیرستان آماده می شوند باید از وزارت آموزش و پرورش برای تفسیر مفصلی از نیازهای اساسی برای گواهینامه معلم مشورت کنند.

پس از فارغ التحصیلی

دانش آموزان ما برای ساختن شغل در انتشار و بازاریابی، کسب درجه های پیشرفته در تعدادی از زمینه ها و به عنوان معلمان و مربیان در سراسر کشور خدمت می کنند.

فرصت ها برای رشته های انگلیسی بی حد و حصر است. دانش آموزان مهارت های تفکر انتقادی و مهارت حل مسائل را از طریق برنامه درجه خود را به عنوان پایه ای برای موفقیت در هر بازار کار خدمت می کنند. بستن خواندن، نوشتن دقیق و توانایی گوش دادن به فارغ التحصیلان سرب به حرفه های رضایت بخش و عالی برنامه های فارغ التحصیل.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 17 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hope College »

آخرین به روز رسانی July 2, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
34,990 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date