توضیحات رسمی را مطالعه کنید

من واقعا در گودوین لذت بردن از کلاس های مدیریت و رهبری شتاب. من می توانم سریعتر از در دیگر مدارس به پایان برساند و مدرک من در یک مقدار کوتاه از زمان.

- شر BATEN، مدیریت و رهبری دانشجویی

همه مدیران و رهبران بزرگ به رسمیت می شناسد که آنها را ببینید. احتمال وجود آنها که متولد نشده؛ آنها به دست شده و توسعه یافته در طول زمان. ما درجه لیسانس در رشته مدیریت و رهبری شما یاد می دهد چه شما نیاز به دانستن برای پیشبرد در سازمان فعلی خود و یا به پای خود را در درب که شرکت با شما همیشه می خواستم به کار می کنند.

برنامه مدیریت و رهبری ما

با مدیریت و آموزش رهبری، به شما خواهد آموخت به مدیریت نوآوری، تغییر، و توسعه استعداد. همچنین شما می خواهد تجربه در علم مهارت های فردی تبدیل - ارتباطات موثر سنگ بنای تمام روابط موفق است. یادگیری مهارت های است که کارفرمایان به دنبال، از جمله:

 • ارتباطات
 • توسعه کارکنان
 • اصول اخلاق
 • تسهیل تغییر
 • رهبری
 • مشاوره
 • نظارت
 • کار دسته جمعی

زندگی شما را آسان تر

شما می توانید کامل خود را مدیریت و رهبری درجه به سرعت بدون به خطر انداختن آموزش با کیفیت. تمام کلاس های هسته ای خود را در 7 1/2 فرمت های هفته ارائه شده، بنابراین شما می توانید دو برابر مقدار ترم انجام شده در همان مقدار از زمان آن را به شما را برای تکمیل یک کلاس در برخی از کالج ها دیگر دریافت کنید. برای راحتی شما، مدیریت و رهبری درجه ما این است که در فرمت های ترکیبی و آنلاین ارائه می گردد. افسران پذیرش ما می تواند شما را در بهترین راه توصیه به درخواست اعتبار انتقال، آموزش قبل و کار و تجربه نظامی به سمت درجه خود را. برنامه ما، با شما در ذهن طراحی شده است، شما قرار می دهد در راه خود را به فارغ التحصیلی زودتر از شما تصور می کرد.

دانش آموزان ما

کار شغل تمام یا پاره وقت و مراقبت از خانواده خود، بسیاری از دانش آموزان ما باید زندگی بسیار شلوغ است. ما آن را دریافت - به همین دلیل ارائه و ترم راحت برنامه ما اجازه می دهد شما را به تعادل مطالعات خود را با زندگی در خارج از کلاس درس. این که آیا شما یک دانش آموز اتمام درجه هستند. یک کسب و کار حرفه ای کار به منظور افزایش مهارت های خود را. و یا یک دانش آموز جدید به دنبال یک آموزش حرفه ای متمرکز شده است، مدرک لیسانس ما در مدیریت و رهبری برای شما مناسب است.

فرصت بورس تحصیلی

دانش آموزان در نظر گرفتن سه یا چند کلاس در هر ترم که حفظ معدل حداقل 3.0 واجد شرایط برای دریافت کمک هزینه تحصیلی از 40٪ تخفیف شهریه خود هستند.

نتایج برنامه

علاوه بر نتایج برنامه کلی بیان شده توسط وزارت آموزش و پرورش عمومی، شرکت کنندگان که با موفقیت کامل از تمام مدیریت و برنامه رهبری مورد نیاز قادر خواهید بود به:

 • تجزیه و تحلیل تغییر سازمانی موثر
 • ادغام اجزای ارتباطات سازمانی موفق در سراسر دیدگاه چند فرهنگی
 • ارزیابی رفتار کارگر و ارزیابی سیستم های مدیریت عملکرد
 • ترکیب و حمایت از مهارت های تیم سازی
 • ارزیابی توسعه رهبری سازمانی موثر
 • ارزیابی و تولید سازمانی تصمیم گیری اخلاقی

پذیرش مورد نیاز / دانش آموزان درجه تکمیل

همه شرایط پذیرش عمومی برای کالج گودوین باید برآورده شود. از آنجا که این برنامه همچنین به عنوان یک برنامه اتمام درجه عمل می کند، تمام دوره های قبلی خارج گرفته از کالج گودوین باید برای بررسی برنامه در زمان نرم افزار و قبل از پذیرش به برنامه برای ارزیابی دانش آموزان وضعیت علمی کلی ارائه شود. رونوشت از سایر موسسات بعد از دخول ارسال ممکن است پذیرفته شود.

دانش آموزان اتمام درجه ممکن است در 90 اعتبار به شرطی که آنها از نهادهای معتبر آموزش عالی به دست آورده شد انتقال. همه اعتبارات انتقال ممکن است قابل اجرا به درجه؛ تنها اعتبارات درآمد یک درجه "C" یا بالاتر پذیرفته می شود. امتحانات CLEP مربوطه، دیگر آزمون های استاندارد به رسمیت شناخته شده برای اعتبار دانشگاه و CBEs در هر زمان در طول دوره مطالعه قابل قبول است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Goodwin College »

این دوره Campus based
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
6 - 9 
تمام وقت
Price
39,488 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است