لیسانس دانش بومی

Southern Cross University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس دانش بومی

Southern Cross University

علاقه مند به درک اینکه چگونه یادگیری و دانش در قدیمی ترین فرهنگ های زندگی در جهان به اشتراک گذاشته می شود؟

لیسانس دانش بومی، با در نظر گرفتن تاریخ، سیستم های دانش، تعیین کننده های سلامت و رفاه و روش های زندگی در یک محیط فرهنگی متنوع و حمایتی، درک بیشتری از جهان بینی های بومی را ایجاد می کند.

درجه اهداف رشد را برای درک بین همه مردم، از طریق مسائل مربوط به آینده مشترک و ارزشمند است. دانش آموزان توانایی های نظری و عملی را در زمینه های مختلف از جمله پروتکل های فرهنگی و روش های بومی شناخت و وجود بومی ایجاد می کنند. شما یاد خواهید گرفت تا با جوامع ارتباط برقرار کنید و به نتایج بهتر محیط زیست، اجتماعی و اقتصادی دست یابید.

فارغ التحصیلان دارای طیف وسیعی از فرصت های شغلی از جمله در دولت، تجاری و یا شرکت های اجتماعی، در مدیریت زمین، گردشگری بومی، در بومی، خانواده و یا بهداشت محیط زیست است.

فرصت های شغلی

موقعیت در مدیریت پروژه و یا مدیریت با سازمان های بومی، دولتی و یا جامعه، به ویژه کسانی که با تمرکز بر مسائل بومی. بخش های شغلی معمول عبارتند از خدمات بهداشتی، کار دستمزد، رفاه اجتماعی، مدیریت زیست محیطی، آموزش و پرورش یا کسب و کار.

محدوده های اصلی مطالعه

مجلات عبارتند از:

  • جامعه و مدیریت زمین
  • مراقبت های بهداشتی بومی

در سال آخر تحصیل، دانش آموزان می توانند از رشته های متنوعی از رشته های دیگر از قبیل آموزش، قانون و عدالت، علوم محیطی و مهندسی، کسب و کار و گردشگری، هنر و علوم اجتماعی و بهداشت و علوم انسانی انتخاب کنند.

فارغ التحصیلان واجد شرایط کارشناسی دانش بومی می توانند درخواست کنند که یک ساله کارشناسی دانش بومی را با افتخار به عنوان Pathway برای دکتر فلسفه های بومی برگزار کنند.

روش های ارزیابی

روش های ارزیابی مورد استفاده در این دوره از واحد به واحد متفاوت است و با انواع نتایج یادگیری برای هر واحد ارتباط برقرار می کند. وظایف ارزیابی می تواند شامل مقالات، گزارش ها، سخنرانی ها، کار گروهی، مجلات، فعالیت های آنلاین و امتحانات باشد.

روش های تدریس

دانش آموزان در محوطه دانشگاه انواع روش های تدریس از جمله سخنرانی ها، آموزش ها، فعالیت های آنلاین و کلاس های مجازی ویدئویی و یا پادکست را تجربه می کنند. روش آموزش ممکن است از واحد به واحد متفاوت باشد.

گزینه آنلاین مطالعه ما بسیار تعاملی است و تلاش می کند تا همکاری و احساس جامعه را ارتقا بخشد. دانش آموزان ممکن است ترکیبی از سخنرانی های پادکست یا ویدئو، مواد مطالعه الکترونیکی، کارگاه ها، انجمن های گفتگو آنلاین و کلاس های مجازی را دریافت کنند. روش آموزش ممکن است از واحد به واحد متفاوت باشد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی March 2, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره
Online
واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
مارس 4, 2019
Duration
مدت زمان
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
25,200 AUD
Information
Deadline
ژانویه 20, 2019
Locations
استرالیا - Lismore, New South Wales
تاریخ شروع : مارس 4, 2019
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 20, 2019
تاریخ پایان مارس 4, 2022
Dates
مارس 4, 2019
استرالیا - Lismore, New South Wales
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 20, 2019
تاریخ پایان مارس 4, 2022