Read the Official Description

علاقه مند به درک اینکه چگونه یادگیری و دانش در قدیمی ترین فرهنگ های زندگی در جهان به اشتراک گذاشته می شود؟

لیسانس دانش بومی، با در نظر گرفتن تاریخ، سیستم های دانش، تعیین کننده های سلامت و رفاه و روش های زندگی در یک محیط فرهنگی متنوع و حمایتی، درک بیشتری از جهان بینی های بومی را ایجاد می کند.

درجه اهداف رشد را برای درک بین همه مردم، از طریق مسائل مربوط به آینده مشترک و ارزشمند است. دانش آموزان توانایی های نظری و عملی را در زمینه های مختلف از جمله پروتکل های فرهنگی و روش های بومی شناخت و وجود بومی ایجاد می کنند. شما یاد خواهید گرفت تا با جوامع ارتباط برقرار کنید و به نتایج بهتر محیط زیست، اجتماعی و اقتصادی دست یابید.

فارغ التحصیلان دارای طیف وسیعی از فرصت های شغلی از جمله در دولت، تجاری و یا شرکت های اجتماعی، در مدیریت زمین، گردشگری بومی، در بومی، خانواده و یا بهداشت محیط زیست است.

فرصت های شغلی

موقعیت در مدیریت پروژه و یا مدیریت با سازمان های بومی، دولتی و یا جامعه، به ویژه کسانی که با تمرکز بر مسائل بومی. بخش های شغلی معمول عبارتند از خدمات بهداشتی، کار دستمزد، رفاه اجتماعی، مدیریت زیست محیطی، آموزش و پرورش یا کسب و کار.

محدوده های اصلی مطالعه

مجلات عبارتند از:

  • جامعه و مدیریت زمین
  • مراقبت های بهداشتی بومی

در سال آخر تحصیل، دانش آموزان می توانند از رشته های متنوعی از رشته های دیگر از قبیل آموزش، قانون و عدالت، علوم محیطی و مهندسی، کسب و کار و گردشگری، هنر و علوم اجتماعی و بهداشت و علوم انسانی انتخاب کنند.

فارغ التحصیلان واجد شرایط کارشناسی دانش بومی می توانند درخواست کنند که یک ساله کارشناسی دانش بومی را با افتخار به عنوان Pathway برای دکتر فلسفه های بومی برگزار کنند.

روش های ارزیابی

روش های ارزیابی مورد استفاده در این دوره از واحد به واحد متفاوت است و با انواع نتایج یادگیری برای هر واحد ارتباط برقرار می کند. وظایف ارزیابی می تواند شامل مقالات، گزارش ها، سخنرانی ها، کار گروهی، مجلات، فعالیت های آنلاین و امتحانات باشد.

روش های تدریس

دانش آموزان در محوطه دانشگاه انواع روش های تدریس از جمله سخنرانی ها، آموزش ها، فعالیت های آنلاین و کلاس های مجازی ویدئویی و یا پادکست را تجربه می کنند. روش آموزش ممکن است از واحد به واحد متفاوت باشد.

گزینه آنلاین مطالعه ما بسیار تعاملی است و تلاش می کند تا همکاری و احساس جامعه را ارتقا بخشد. دانش آموزان ممکن است ترکیبی از سخنرانی های پادکست یا ویدئو، مواد مطالعه الکترونیکی، کارگاه ها، انجمن های گفتگو آنلاین و کلاس های مجازی را دریافت کنند. روش آموزش ممکن است از واحد به واحد متفاوت باشد.

Program taught in:
انگلیسی
Last updated March 2, 2018
این دوره Online
Start Date
مارس 4, 2019
Duration
3 - 6 
Part-time
Full-time
Price
25,200 AUD
Deadline
By locations
By date
Start Date
مارس 4, 2019
End Date
مارس 4, 2022
Application deadline

مارس 4, 2019

Location
Application deadline
End Date
مارس 4, 2022