Read the Official Description

آیا می خواهید در یک محیط بین المللی مطالعه کنید؟ آیا خوشحال خواهید بود که با جوانان در مدارس سراسر جهان کار کنید؟ اگر چنین باشد، تدریس در مدارس متوسطه بین المللی ممکن است برای شما مناسب باشد آموزش بین المللی آموزش معلمان برای مدارس متوسطه (ITESS) شما را برای یک کار معنی دار و برای حرفه ای پرماجرا در دنیای سریع در حال رشد مدارس بین المللی آماده می کند.

 • برنامه منحصر به فرد، چهار ساله به طور خاص در آموزش بین المللی است.
 • به یک معلم واجد شرایط و دنیوی احترام ببخشید، آماده کار در انواع مختلف مدارس بین المللی است.
 • چشم انداز فرصت های شغلی در یک زمینه به سرعت در حال گسترش است.
 • آموزش در مدارس بین المللی در هلند، اروپا و فراتر از آن.
 • یک ترم (نیم سال) تحصیل در یک شریک دانشگاه خارج از هلند.


این برنامه در سپتامبر 2018 با سه موضوع اصلی شروع می شود:

 • ریاضیات
 • مطالعات اجتماعی: تاریخچه
 • آلمانی

در سال های بعد، زمینه های بیشتر موضوع به برنامه اضافه می شود.


پس از اتمام این برنامه، برای تدریس در مدارس متوسطه و دو زبانه آماده خواهید شد. در این کار خلاق و معنی دار، شما با یادگیرندگان در گروه سنی بین 11 تا 16 سال کار خواهید کرد.
شما با همکاران خود در یک محیط بین المللی و بین فرهنگی همکاری می کنید. بسیاری از زبان آموزان شما دارای والدینی هستند که در چندین سال در یک کشور کار می کنند و سپس حرکت می کنند. کلاس های شما اغلب شامل زبان آموزان محلی می شود که می خواهند انگلیسی را ارتقا دهند و برای تحصیلات عالی بین المللی آماده شوند.
با مهارت های جدید حرفه ای شما، شما به یک معلم اعتماد به نفس برای انواع آموزگاران خواهید بود. با کمک شما، دانش موضوع مورد نیاز را بدست می آورند و به افراد مشتاق، اجتماعی و متعادل تبدیل می شوند.

بعد از فارغ التحصیلی، مشاغل باز می شود:
 • معلم در یک مدرسه متوسطه بین المللی.
 • هماهنگ کننده برنامه ها یا پروژه های مدرسه
 • رهبر مدرسه یا رهبر معاون مدرسه
 • (شغلی) مشاور.
 • معلم نیازهای ویژه آموزشی.
 • معلم در آموزش دو زبانه
دانش آموزان می توانند در برنامه های آموزش مداوم هلندی ثبت نام کنند تا مدارک تحصیلی هلندی را کسب کنند.


زندگی در گرونینگن

NHL Stenden دانش آموزان ITESS بین المللی را فرصتی برای اجاره مسکن در طول سال اول خود در Groningen ارائه می دهد.
لطفا برای اطلاعات بیشتر، به email itess@nhlstenden.com ارسال کنید.
همچنین برای اطلاعات عمومی در مورد اقامت دانشجویی دانشجویان بین المللی و هلندی به www.athomeingroningen.com مراجعه کنید.

الزامات علمی


برای پذیرش در یکی از برنامه های کارشناسی، شما باید شرایط خاصی را پذیرا شوید. دانشگاه علوم NHL Stenden زیر را به طور کلی بین المللی به رسمیت می شناسد:

 • دیپلم بین المللی مدرک کارشناسی (IB) یا دیپلم اروپایی مدرک لیسانس
 • دیپلم دبیرستان از یک موسسه معتبر
 • چهار سطح GCSE / GCE 'O' عبور (درجه نهایی A، B یا C) و دو سطح 'AS' عبور می کند. این شش پاس در ترکیب باید در موضوعات مختلف باشد.
 • مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد

علاوه بر این، برخی از برنامه های کارشناسی ما نیاز به شرایط اضافی ورودی. این را می توان در لیست دیپلم های قابل قبول یافت. اگر دیپلم شما در این لیست ذکر نشده باشد، لطفا با مرکز اطلاع رسانی و ثبت نام ما تماس بگیرید.


21

اگر شما 21 ساله هستید و می خواهید ثبت نام کنید، اما در حال حاضر شرایط پذیرش را برآورده نمی کنید، شما برای ثبت نام برای آزمون ورودی دعوت شده اید.

برای 21 آزمون، شما مجبور به پرداخت € 80.00 و این در طول ثبت نام شما پردازش می شود.

الزامات زبان


همه متقاضیان غیر EER مجبورند برای آزمون مهارت انگلیسی خود با درخواست خود را ارسال کنند. برای دانش آموزانی که تحصیلات مقدماتی خود را در یک کشور که زبان انگلیسی رسمی و آموزشی است، اجتناب کنید. الزامات زبان برای دانش آموزان EER همانند دانش آموزان هلندی است. اگر دیپلم شما در این لیست ذکر شده، آزمون اضافی زبان انگلیسی مورد نیاز نیست.

NHL Stenden دانشگاه علوم کاربردی سه نوع تست زبان رسمی را قبول می کند: آیلتس، TOEFL و گواهی مهارت کمبریج در زبان انگلیسی.

 • آکادمی آیلتس 6.0 (با حداقل 5.0 برای هر مهارت).
 • TOEFL 550 (مبتنی بر کاغذ)، 213 (مبتنی بر کامپیوتر) و 80 (مبتنی بر اینترنت). نتایج آزمون اصلی باید به طور مستقیم از سرویس تست آموزشی به Stenden ارسال شود. کد موسسه TOEFL برای NHL Stenden 9215 است.
 • نمره Cambridge ESOL FCE-C (169 یا بالاتر).

لطفا توجه داشته باشید: اگر شما سطح مناسب را نداشته باشید، ممکن است در دوره زبان آمادگی زبان انگلیسی ما ثبت نام کنید.

تاریخ شروع: فوریه یا سپتامبر 2019

مدت زمان: 4 سال. تمام وقت

شهریه:

شروع سپتامبر: دانش آموزان اتحادیه اروپا = € 2،083
دانش آموزان غیر اتحادیه اروپا = € 7،975

مهلت درخواست:

آغاز سپتامبر: متقاضیان اتحادیه اروپا: 15 آگوست
متقاضیان غیر اتحادیه اروپا: 31 مه

شروع فوریه: متقاضیان اتحادیه اروپا: 17 ژانویه
متقاضیان غیر اتحادیه اروپا: 1 نوامبر

مروری بر مطالعه


سال اول
شما کشف میکنید که به معنای نقش معلم در آموزش بینالمللی است. شما از هویت فرهنگی خود مطلع هستید و مهارت های بین فرهنگی را به دست آورید. شما از جنبه های اجتماعی یادگیری و تدریس در یک زمینه جهانی با استفاده از واحد های دوره شهروندی دموکراتیک و مطالعات آموزشی مواجه می شوید. شما دانش و مهارت های خود را در زمینه موضوع اصلی گسترش دهید و عمیق تر کنید. شما از کارهایی که در کارهای عملی یاد می دهید اعمال می کنید و با طراحی و توسعه فعالیت های آموزشی در زمینه موضوع خود، تجربه می کنید. در این سال، شما درک پیشرفته ای از زبان انگلیسی (C1) به دست خواهید آورد. علاوه بر این، شما در یک مدرسه بین المللی در تمرینات آموزشی زندگی خواهید کرد.

سال دوم
در ترم اول، شما برای نه هفته تمرین تدریس آماده می شوید. شما موضوع اصلی انتخاب خود را در مدرسه بین المللی در خارج از کشور تدریس خواهید کرد. تئوری و عمل تحقیق، نقطه دیگری از تمرکز در این سال است. در ترم دوم، شما با آموزگاران دانشجویی ورودی از دانشگاه های همکار در زمینه موضوع اصلی خود همکاری می کنید.

سال سوم
در ترم اول، شما برای 9 هفته دیگر تمرین تدریس آماده می شوید. این زمان در اطراف، تمرکز بر تمایز و pedagogics خواهد بود. شما بر اساس دیدگاه شخصی و حرفه ای تدریس این موضوع در آموزش بین المللی تحقیقاتی پیشرفته تر در مورد آموزش های دیجیتالی انجام می دهید. در ترم دوم، شما می توانید فرصتی برای تحصیل در خارج از کشور در یک دانشگاه شریک انتخاب کنید، برنامه ای برای تقویت مشخصات خود و قابلیت استخدام. به این ترتیب می توانید زمینه خود را گسترش دهید: دانش آموز ریاضی می تواند به عنوان مثال علوم را اضافه کند و یک دانش آموز تاریخچه می تواند جغرافیای اجتماعی را اضافه کند. شما همچنین می توانید در انکشاف یا رهبری آموزشی، که برنامه های ویژه ای در دانشگاه های شریک ارائه شده است، تخصص داشته باشید.

سال چهارم
شما مهارت های حرفه ای حرفه ای را در سطح لیسانس در تمرین تدریس و با استفاده از نمونه کارهای نهایی نشان می دهد. شما مهارت های زبان انگلیسی خود را حتی بیشتر (C2) توسعه می دهید و زمینه اصلی موضوع خود را دور می کنید. شما دانش فنی خود را در یک مقاله نهایی و در یک رویداد آموزشی جذاب نشان می دهید. شما توانایی تحصیلی خود را در یک پایان نامه کارشناسی مربوط به آموزش بین المللی ثابت می کنید.

تخصص ها


شما می توانید انتخاب کنید که در هر یک از موارد زیر تخصص داشته باشید.

ITESS ریاضیات
تقاضای زیادی برای معلمان ریاضی در مدارس بین المللی وجود دارد. آنها بسیار مورد نیاز برای کمک به جوانان مهارت های خود را از حل مسئله منطقی را توسعه می دهند. با پیشرفت های تکنولوژیکی در حال انجام، ما در آینده برای بسیاری از دانشمندان و ریاضیدانان نیاز خواهیم داشت و شما می توانید برای کمک به آنها آموزش دهید. به عنوان یک معلم ریاضی در یک مدرسه بین المللی، شما اغلب از ابزارهای چند رسانه ای برای آوردن دنیای ریاضیات به کلاس خود استفاده می کنید. ITESS به شما کمک می کند که یک ریاضیدان خوب، یک معلم خوب و یک منبع الهام بخش برای دانش آموزان خود باشید.

تاریخچه ITESS
هنگام مطالعه تاریخ در ITESS، شما در راه رسیدن به جوانان از تاثیر تاریخ در جهان اطراف آنها هستید. با بسیاری از موضوعات مانند تاریخ باستانی، تاریخ جهان، جنگ و صلح، و تحقیقات و روش های تاریخی آشنا شوید. شما پیوندهای جغرافیای اجتماعی و دیگر مطالعات اجتماعی را نیز خواهید یافت. آموزگاری از تاریخ تدریس کاملا تحت پوشش قرار خواهد گرفت. تدریس شما یک درک یادگیرنده را در مورد آنچه که جوامع، گذشته و حال را در بر می گیرد، افزایش می دهد. این امر آنها را قادر می سازد تا به طور اساسی در مورد افسانه های تاریخی ایجاد شده فکر کنند.

ITESS آلمانی
بسیاری از مدارس بین المللی به کارشناسان در زبان آلمانی نیاز دارند. برای جوانانی که در یک محیط بین المللی رشد می کنند، این مزیت است که بتواند زبان های مختلف صحبت کند. به عنوان یک معلم آینده، شما با چالش تبدیل شدن زبان آموزان در سراسر جهان به اهمیت و جذابیت زبان و فرهنگ آلمانی مواجه خواهید شد. شما راه های جذابی برای کمک به جوانان مهارت های زبان خود را کشف خواهید کرد.
Program taught in:
انگلیسی

See 10 more programs offered by NHL Stenden University of Applied Sciences »

Last updated December 1, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,078 EUR
دانشجویان اتحادیه اروپا € 2،078. دانش آموزان غیر اتحادیه اروپا € 7،975
Deadline
درخواست اطلاعات
Application deadline for Non-EU: 31 May. Application deadline for EU: 15 August
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
سپتامبر 1, 2022
Application deadline
درخواست اطلاعات
Application deadline for Non-EU: 31 May. Application deadline for EU: 15 August

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
درخواست اطلاعات
Application deadline for Non-EU: 31 May. Application deadline for EU: 15 August
End Date
سپتامبر 1, 2022