لیسانس در آموزش و پرورش

Hope College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس در آموزش و پرورش

Hope College

اگر تصمیم به تبدیل شدن به یک معلم داشته باشید، احتمالا احساس می کنید که خواست شما برای کمک به ایجاد تفاوت است. بخش ما به شما کمک می کند تا این رویاها را با برنامه صدور گواهینامه ما به واقعیت تبدیل کنید.

وزارت آموزش و پرورش یک برنامه صدور گواهینامه حرفه ای در سطح ملی است که به این معنی است که شما آماده تحصیل در حرفه خود خواهید بود. از طریق سه سطح برنامه آموزش معلم ما، شما تجربه کلاس درس با ارزش، از جمله آموزش دانش آموزان و کسب گواهینامه برای آموزش در کلاس های ابتدایی یا متوسطه خواهید داشت. اکثر دانش آموزان در 4 سال تحصیل می کنند

برنامه های تحصیلی

مدرک و گواهینامه خود را برای تدریس در سطح ابتدایی یا متوسطه کسب کنید.

برای تکمیل الزامات برای فارغ التحصیلی و صدور گواهینامه، تمامی دانشجویانی که در یک حرفه حرفه ای آموزش می گذرانند، باید دوره تربیت معلم آموزش و پرورش و یکی از اصلی و جزئی را در یک رشته تحصیلی مورد تایید تکمیل کنند.

دوره های آموزشی

هر دوره ای که از طریق بخش آموزش ارائه می شود شامل تجربه در زمینه است. ما معتقدیم که یادگیری در داخل و خارج از کلاس درس بهترین معلمان آینده را آماده می کند.

دوره هایی که در وزارت آموزش و پرورش می گیرید بستگی به مسیر و تخصص شما دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که هر برنامه شامل می شود، صفحه برنامه های دوره های آموزشی را ببینید.

هر دوره شامل یک تجربه بالینی به عنوان بخشی از برنامه درسی است. از اولین درس خود را به عنوان یک تازه وارد از طریق دوره های نهایی سال تحصیلی و آموزش دانش آموزان، شما تجربه واقعی کلاس درس. این بدان معنی است که شما می توانید در کلاس درس وارد شوید و یاد بگیرید که چه نوع معلمی را که میخواهید - و از تایید اینکه میخواهید یک معلم باشید - از روز اول.

پس از فارغ التحصیلی

برنامه صدور گواهینامه ما دارای مجوز ملی است، که به این معنی است که شما برای صدور گواهینامه در کشورهای دیگر، فرصت های شغلی خود را باز می کنید.

ما برنامه اعتبار ملی ما را جدی می گیریم - و همچنین شورای اعتباربخشی آمادگی آموزشی (CAEP)، که به طور کامل به رسمیت شناخته شده 7 ساله برای همه دانش آموزان امید داده است. این به این معنی است که شما حمایت و شناخت CAEP را برای کارفرمایان آینده در میشیگان و ایالات دیگر دارید.

شغل

به عنوان یک فارغ التحصیل آموزش و پرورش از Hope College ، شما مجهز هستید برای تبدیل شدن به یک معلم در مدارس ابتدایی یا دبیرستان. دانشجویان ما موقعیت های تدریس در سراسر کشور و جهان را پیدا کرده اند - 24 کشور و 14 کشور دقیقا.

همه کالج های اصلی و نوجوانان به کالس درس نمی روند. فارغ التحصیلان برنامه ما داوطلبان سپاه صلح، مشاوران، هماهنگ کننده های برنامه درسی و سرپرستان، مدیران در سیستم های مدرسه و استادان کالج هستند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 2, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
آمریکا - Holland, Michigan
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Holland, Michigan
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات