Read the Official Description

در باره

 • شما از زندگی حرفه ای بین المللی در ارتباطات و رسانه ها رویا هستید
 • پیدا کردن بینش مناسب، داستان ساخت و ارائه مانند یک حرفه ای؟ بله لطفا.
 • شما یک بازیکن تیم هستید که دوست دارد موقعیت های برنده را برای تمام سهامداران ایجاد کند.
 • سرانجام تمرکز شما را تشدید می کند و دیگران به سرعت به شما اعتماد می کنند.
 • شما می دانید چه چیزی #igers هستند رسانه های اجتماعی زمین بازی شماست.
 • ما شما را آموزش می دهیم که یک قهرمان ارتباطات آینده ساز باشد. با کلاس های کارشناس، تیم های چابک و بیشتر.
 • آیا می خواهید یک مدیر ارتباطات بین المللی شود؟ و آیا شما دارای مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی، ارتباطات یا روزنامه نگاری هستید؟ دوره جدید یک ساله ما را در ارتباطات بین المللی بگذرانید

چه انتظار داره

جدید در سال 2018 این است که ما از سال اول شروع به زبان انگلیسی می کنیم. بنابراین شما بلافاصله تجربه بین المللی کامل را دریافت خواهید کرد.

سال اول به عنوان یک مقدمه کلی برای جهان ارتباط برقرار می کند. شما مهارت های زبان انگلیسی مربوط به متخصصان ارتباطات را توسعه خواهید داد. شما در پروژه های واقعی برای مشتریان واقعی کار می کنید و از کارشناسان در زمینه خود به دنبال استادکلاس ها می روند. از بینش به استراتژی در ارتباطات بین المللی، طراحی و روند. شما به آن می گویید!

در سال های اول، دوم و سوم شما و همکارانتان فرصتی برای رفتن به خارج از کشور خواهید داشت. در سال سوم حتی برای یک کارآموزی 15 هفته ای. لندن؟ نیویورک؟ شانگهای؟ ambition نام شماست پس از 3 سال، شما تمام مهارت ها و دانش لازم را برای شروع کار در ارتباطات بین المللی تسلط خواهید یافت.

کارآموزی XL

تمرین کامل می شود! شما می توانید Internship XL را انتخاب کنید، 15 هفته تجربه یک بار در طول زندگی در خارج از کشور. یا شما برای یک کارآموزی در یک شرکت یا سازمان بین المللی در بلژیک انتخاب می کنید.

بیشتر دوره های کارآموزی بین فوریه و ژوئن اجرا می شود. و سپس مدرسه تابستانی وجود دارد. در طول تابستان این عرق اضافی پیدا کنید و تجربه خود را افزایش دهید.

مربیگری شخصی

مربیگری شخصی مهم است. Lieven، مربی دانشجویان ما، آماده تمام سوالات شماست. علاوه بر مشاوره تحصیلی، برنامه تحصیلی شخصی شما، به عنوان مسائل شخصی، Lieven زمان خود را برای کمک به شما خواهد برد.

برو بین المللی

 • فاز اول
  شما فرصتی برای شرکت در کنفرانس ها، نمایشگاه ها و پروژه های ارتباطی می گیرید.
 • مرحله دوم
  شما حداقل یک ترم در یک کالج شریک اروپایی خود تحصیل می کنید.
 • مرحله سوم
  یک کارآموزی را در خارج از کشور انجام می دهید. قاره خود را خودتان انتخاب کنید: اروپا، آسیا، امریکا، آفریقا و اقیانوسیه. در بلژیک، فرصت های زیادی در شرکت ها و سازمان های بین المللی وجود دارد.

آماده برای کار؟

با تشکر از استادانه های ما، پروژه های واقعی و کارآموزی ما، شما به سرعت یک شبکه حرفه ای را ایجاد خواهید کرد.

شما در آخرین روند ها و بینش های خود را به دست می آورید تا بتوانید آینده خود را حفظ کنید. آماده برای شغل!

کدام شغل در انتظار شماست؟

خوب، بیایید از دانش آموزان سابق خود بپرسیم. اینها برخی از مشاغل آنها در حال حاضر (نتایج حاصل از نظر سنجی فارغ التحصیلان ما): PR-اجرایی، حساب کمپانی، مدیر پروژه، مشاور تجاری، مشاور، copywriter، محتوا نینجا، برنامه ریز دیجیتال، مدیر تجارت الکترونیکی، سازنده مفهوم، خلاق بصری.

همچنین مدیر ارتباطات بین المللی، برنامه ریز رسانه، برنامه ریز استراتژیک، دستیار تحقیق، نماینده فروش، مدیر رسانه های اجتماعی ... و بدیهی است که شما می توانید این لیست را خودتان را کامل کنید.

Program taught in:
انگلیسی
Thomas More University of Applied Sciences

See 4 more programs offered by Thomas More University of Applied Sciences »

Last updated October 2, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019