توضیحات رسمی را مطالعه کنید

امروز، داشتن متخصص در اقتصاد محلی شما کافی نیست. همه کشورها و شرکت ها نیازمند نیاز به حرفه ای های تجاری و ارتباطی هستند که چالش های اصلی و مسائل روابط اقتصادی بین المللی را درک می کنند و می توانند به سرعت به بهره برداری از فرصت های نوظهور حرکت کنند.


اگر می خواهید در این زمینه وارد شوید، برنامه اقتصاد جهانی تجارت متروپولیتن همه چیزهایی را برای شما فراهم می آورد تا مهارت های لازم را بدست آورید: دانش امن در زمینه امور اقتصادی و تجاری، فرمان صحیح زبان دوم برای اهداف حرفه ای، از طریق عملی و تجربه کار. مشارکت گسترده ما با شرکت های چند ملیتی به شما فرصت می دهد تا تجربه دست اول را در جهان کسب و کار بین المللی به دست آورید. دانش آموزان فارغ التحصیل مکتب را به عنوان کارشناسان کسب و کار آموزش دیده با مدرک حرفه ای حداقل دو زبان خارجی، آماده برای دستیابی به موفقیت و نتایج فوری در صحنه بین المللی کسب می کنند.
در جریان اقتصاد بینالملل به ما بپیوندید

این برنامه برای افرادی طراحی شده است که:

اگر شما به خوبی مطلع هستید و علاقه ای به دنیای کسب و کار بین المللی، سیاست و رسانه ها دارید، اگر به دنبال یافتن کارهای آینده خود در محیط بین المللی هستید و اگر شما در معرض فرهنگ های خارجی قرار بگیرید. دانش آموزان آینده نیز باید قادر به استفاده از دو زبان خارجی برای اکثر نیازهای شخصی باشند و انتظار می رود مهارت های زبان خود را به عنوان یک دارایی مهم برای حرفه های آینده و کارکنان خود تبدیل کنند.

SUBJECTS اصلی:

اقتصاد بین المللی؛ مطالعات ادغام اتحادیه اروپا؛ امور مالی بین المللی؛ معاملات تجاری بین المللی؛ رفتار سازمانی؛ آموزش توسعه مهارت های ارائه؛ پروتکل بین المللی و اخلاق؛ استراتژی های بازاریابی بین المللی و رقابت پذیری؛ سیاست های اتحادیه اروپا؛ جهانی سازی و اقتصاد منطقه ای؛ سازمان های اقتصادی بین المللی؛ قانون بین المللی

تخصصی *:

  • مدیریت سازمان
  • مدیریت تجاری جهانی

* تخصص فقط در صورتی آغاز می شود که حداقل 15 دانش آموز مایل به پیوستن به تخصص باشند.

آیا شما علاقه مند به گرفتن 2 درجه است؟ فقط 3.5 سال است که می توانید یک مدرک بین المللی کسب و کار کسب و کار از متروپولیتن و همچنین کسب و کار بین المللی کسب و کار درجه از دانشگاه کowentry.

دستاوردهای ما:

یک تیم 4 نفره از برنامه بازرگانی بین المللی کسب و کار ما موفق به کسب مدال برنامۀ شبیه سازی اروپا در اروپا شده است و تمام اعضای تیم به طور جداگانه در مسابقات نهایی مسابقات قهرمانی در اشتوتگارت جایگاه برنده جایزه را کسب کرده اند.

بورس تحصیلی Metropolitan-TATA:

یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه دهنده خدمات فناوری TATA Consultancy Services در همکاری استراتژیک طولانی مدت با Metropolitan، بورس تحصیلی TATA را برای دانشجویان ثبت شده در این برنامه ارائه می دهد. کمک هزینه تحصیلی کامل یک ترم را پرداخت می کند.

چشم انداز شغلی:

  • کارشناس اقتصادی بین المللی در شرکت ها و شرکت های ملی یا چند ملیتی
  • متخصص ارتباطات در سازمان های بین المللی
  • متخصص در بخش دولتی
  • روزنامه نگار مسائل اقتصادی را پوشش می دهد

واجد شرایط بودن در گواهینامه درجه:

اکونومیست در تجارت بین الملل

گواهی CIMA در METU :

METU اولین گام CIMA (موسسه حسابداران مدرک معتبر) را به تمام کسب و کار انگلیسی آموزش می دهد

دانش آموزان ماژول مطالعه خواهند کرد:

BA1 مبانی اقتصاد کسب و کار

BA2 اصول مدیریت حسابداری

BA3 اصول حسابداری مالی

BA4 اصول اخلاق، حاکمیت شرکتی و قانون کسب و کار

رئیس برنامه:

Miklós Vásáry Ph.D.، habil، دانشیار

"وقتی می دانستم که می خواهم تحصیلاتم را در بوداپست ادامه دهم، من به دنبال یک دانشگاه بودم که می توانست با آموزش عالی به من ارائه دهد. پس از جستجوی من، من وب سایت دانشگاه متروپولیتن (و سپس BKF) را پیدا کردم، و من واقعا انتخاب برنامه ها و برنامه های آنها را دوست داشتم. من در برنامه اقتصاد بین الملل تجارت ثبت نام کرده ام و خوشحالم که می گویم این برنامه به طور کامل انتظارات من را برآورده می کند. زندگی دانشجویی عالی است، برای من، رویداد به یاد ماندنی ترین باید آخر هفته خوشامدگویی باشد، من بسیار سرگرم کننده بودم. من بیشتر دوستانم را در آنجا ملاقات کردم و هنوز در مورد آن روزها صحبت می کنیم. اگر می خواهم یک لحظه به یاد ماندنی که در متروپولیتن اتفاق افتاد به یاد بیاورم، به شما می گویم همه چیزهایی که در مناظره های خوش آمدی برای من اتفاق افتاده است. اما اگر کاملا صادق باشم، هر روز لحظه ای به یاد ماندنی دارد. فرصتی برای یادگیری مفاهیم جدید، شناختن افراد و ایجاد ارتباط قوی با دوستان، یکی از آن چیزهایی است که روز من را منحصر به فرد می کند. "

دینا سارا کواچ، دانشجوی کارشناسی ارشد اقتصاد بین المللی ما از کانادا

"گواهی تجارت بین المللی کسب و کار کارشناسی برنامه BAU نشان می دهد دانش به طور گسترده همه کاره. فارغ التحصیلان ما قادر به انجام وظیفه در موقعیت های متنوع در صنعت تجارت داخلی و یا بین المللی هستند و یا حتی شروع به کار در زمینه های مدنی و در زمینه دیپلماسی اقتصادی می کنند. از نظر فرصت های تحصیلات عالی، فارغ التحصیلان این برنامه می توانند در عرصه کسب و کار، ارتباطات و علوم اجتماعی موفق شوند. "

László Vass Ph.D.، habil، CSc، استاد، رتور

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 11 برنامه دیگر ارائه شده توسط Budapest Metropolitan University »

آخرین به روز رسانی February 11, 2019
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
فوریه 2020
Duration
تمام وقت
Price
2,375 EUR
در هر ترم، برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا؛ 1750 یورو / ترم برای دانشجویان اتحادیه اروپا
Deadline
ژوئن 30, 2019
for Non-EU students; 01.08.2019 for EU students
درخواست اطلاعات
for Non-EU students; 15.01.2019 for EU students
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2019
for Non-EU students; 01.08.2019 for EU students
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
for Non-EU students; 15.01.2019 for EU students

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 30, 2019
for Non-EU students; 01.08.2019 for EU students
End Date

فوریه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
for Non-EU students; 15.01.2019 for EU students
End Date

Welcome to Budapest Metropolitan University