اقتصاد سنجی و تحقیقات عملیاتی در Groningen به شما در مورد مدل سازی اقتصادسنجی آموزش می دهد. قدرت برنامه در ترکیب آن چهار زمینه است: اقتصاد سنجی، تحقیقات عملیاتی، مطالعات استواری و اقتصاد ریاضی. ویژگی های مهم این برنامه عبارتند از آموزش گروهی، ارتباط شخصی با استادان و ترکیب تئوری و برنامه های تجربی.

اقتصاد سنجی در مورد روش های آماری مورد نیاز برای تخمین مدل های اقتصادسنجی است. تحقیقات عملیاتی بر تصمیم گیری مطلوب و یافتن راه حل تقریبی برای مشکلات بسیار پیچیده تمرکز دارد. مطالعات دقیق در مورد مدل سازی خطرات شرکت های بیمه و صندوق های بازنشستگی است. اقتصاد ریاضی آن را بررسی می کند که چگونه بازارها کار می کنند و چگونگی تنظیم قیمت ها. ترکیبی از این چهار زمینه فراهم می کند مجموعه وسیعی از مدل سازی برای حل طیف گسترده ای از مشکلات اقتصادی است. بسیاری از واحد های دوره ای در برنامه ما فرصتی برای مدل سازی اقتصادسنجی براساس داده های زندگی واقعی را فراهم می کنند، در نتیجه آماده سازی اختیاری برای حرفه آینده خود را به عنوان یک اقتصاد سنجی ارائه می کنند.

اگر شما تصمیم به مطالعه اقتصاد سنجی و تحقیقات عملیاتی (EOR)، شما یاد خواهید گرفت که برای مدل سازی داده های اقتصادی، مدل های ریاضی را بسازید. با استفاده از این مدل ها می توانید نرخ بیکاری یک کشور، محصول ناخالص ملی، قیمت سهام یک شرکت یا نرخ ارز آینده یورو را محاسبه کنید.

برنامه تحصیلی

دوره های فاز پروژستیک به عنوان پایه ای برای بقیه برنامه ها عمل می کنند. شما دوره های آموزشی در مدل سازی، آمار، ریاضیات، اقتصاد، امور مالی، بازاریابی و انگلیسی خواهید گرفت.

پس از این، شما با دوره های اجباری ادامه خواهید داد. با تکیه بر دوره کارشناسی ارشد، دانش خود را در چهار موضوع اصلی تقویت و گسترش می دهد: اقتصاد ریاضی، اقتصاد سنجی، تحقیقات عملیاتی و مطالعات استواری.
پس از مدرک لیسانس، شرایط مورد نیاز برای موقعیت های ابتدایی را برآورده می کنید، اما تقریبا تمام دانش آموزان تصمیم می گیرند که مدرک کارشناسی ارشد خود را ادامه دهند.

دیدگاه های کاری

فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی در طیف گسترده ای از حرفه های که در آن نیاز به مهارت های IT، ریاضی و حل مشکل حل شده است. دنیای کسب و کار مشاغل را در امور مالی، بیمه، تدارکات، تولید و بازاریابی ارائه می دهد. سازمان های غیر انتفاعی مانند فدراسیون های کارفرمایان و سازمان های مصرف کننده همچنین متخصصین حسابداری را استخدام می کنند. دولت ها نیاز به مهارت های متنوعی دارند که مجموعه ابزار شما را تشکیل می دهند. در نهایت، یک تحقیق علمی، یک فرصت شغلی دیگر است.

چشم انداز کار شما خوب خواهد بود. با این حال، در حالی که یک مدرک لیسانس می تواند الزامات لازم برای موقعیت های سطح بالا را برآورده کند، تقریبا تمام دانش آموزان تصمیم می گیرند که مدرک کارشناسی ارشد خود را ادامه دهند. کسب مدرک کارشناسی ارشد، فرصت های شغلی خود را در کوتاه مدت و دراز مدت، در خانه و خارج از کشور گسترش می دهد.


شرایط پذیرش

الزامات زبان

اگر شما تحصیلات متوسطه خود را در یک کشور اتحادیه اروپا / EEA انجام داده اید یا اگر شما یک زبان مادری انگلیسی هستید، لازم نیست که مدرک زبان انگلیسی را ارائه دهید.

اگر شما معاف نباشید، الزامات زبان عبارتند از:

 • آیلتس به طور کلی: 6،
 • آیلتس 5.5، آیلتس 6،
 • TOEFL paper-based 550،
 • تافل اینترنت مبتنی بر 80،
 • CAE / CPE: C، B یا A،
 • CEFR: B2 / C1.

آموزش قبلی

شما برای تحصیل در مقطع کارشناسی در یک دانشگاه نیاز به تحصیلات متوسطه خواهید داشت. این شامل:

 • انگلیس - 3 سطح
 • آلمان - Abitur
 • دیپلم بین المللی مدرک کارشناسی - 24 امتیاز یا بالاتر.

اگر می خواهید بدانید که آیا دیپلم شما پذیرفته است، لطفا با ما تماس بگیرید یا به وب سایت ما نگاه کنید.

مورد نیاز اضافی

اگر ریاضیات در طول تحصیلات قبل از دانشگاه (یا شما در پایین ترین سطوح، به عنوان مثال مطالعات ریاضی) ریاضیات نباشد / آیا از سالهای آخر سال تحصیلی خود نباشد یا نه، پس باید مدرک تحصیلی خود را در سطح ریاضیات نشان دهید.

مهلت درخواست

 • دانشجویان اتحادیه اروپا / EEA: 01 مه 2019
 • دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA: مه 01، 2019

هزینه تحصیل

 • دانشجویان اتحادیه اروپا / EEA: € 2083
 • دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA: € 8900
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 23 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Groningen »

آخرین به روز رسانی October 21, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
2,083 EUR
- اتحادیه اروپا، 9،500 یورو - غیر اتحادیه اروپا در سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ