MATHEMATICS، STATISTICS، ECONOMICS و علوم کامپیوتر یک برنامه واحد است!

آیا تفکر تحلیلی دارید؟ آیا شما چالشی هیجان انگیز برای ترجمه انتزاع ریاضیات و آمار به راه حل برای مشکلات واقعی است؟ آیا شما یک طبیعت عملی دارید و آیا می خواهید آن را برای حل مسائل بزرگ در جامعه استفاده کنید؟ اگر چنین است، برنامه کارشناسی اقتصاد سنجی و تحقیقات عملیاتی برای شما مناسب است. برنامه شامل حل مشکلات با استفاده از بینش از:

  • ریاضیات
  • آمار
  • اقتصاد
  • علوم کامپیوتر

در طول برنامه، شما می توانید دانش عمیق نظری از اقتصاد سنجی و تحقیقات عملیاتی و همچنین توسعه مهارت های عملی. شما می توانید با استفاده از مدل های توسعه ای که می تواند برای تفسیر داده ها، به ویژه داده های بزرگ استفاده شود، به کمی تبیین و تجزیه و تحلیل سوالات از عمل اقتصادی. شما همچنین خواهید آموخت که نرم افزار را برای پیدا کردن راه حل کارآمد برای مشکل در دست بگیرید. به عنوان مثال، شما ممکن است یک مدل ایجاد کنید که بتواند:

  • تعیین اثرات نرخ بهره توسط بانک مرکزی اروپا در اشتغال
  • سناریوهای خطر یک استراتژی سرمایه گذاری را نشان می دهد
  • برنامه بهینه برای راه آهن هلند را ایجاد کنید
  • یافتن مسیرهای بهینه برای حرکت (جاده ها یا) سایر انواع شبکه ها

محیط مطالعه عالی
اقتصاد سنجی و عملیات تحقیق در VU Amsterdam یک برنامه کوچک در مقیاس است. شما همیشه می توانید روی راهنمایی های شخصی دانش آموزان و مدرسان ارشد و سخنرانی های متخصص تمرکز کنید. شما در سخنرانی های ریاضیات توسط ریاضیدانان، برنامه ریزی از دانشمندان کامپیوتر و برنامه های سخنرانی های اقتصادی ارائه شده توسط اقتصاددانان برتر ما را ببینید. شما همچنین در تمرینات یکپارچه شرکت کنید، که در آن شما می توانید مواد را از دوره های مختلف به مطالعات موردی جالبی در یک روش عملی و یکپارچه اعمال کنید. این باعث می شود که این تئوری واقعا به زندگی برسد و به طور مطلوب شما را برای عمل حرفه ای آماده می کند.

بهترین برنامه در این زمینه مطالعه
در 2017 و 2018 بررسی ملی دانشجویان، دانشجویان برنامه کارشناسی اقتصاد سنجی و تحقیقات عملیاتی در VU Amsterdam برنامه ما را به عنوان بهترین در زمینه تحصیلات خود ارزشیابی کرد!

به دنبال یک اقتصاددان هستیم

VU به دنبال بیشتر است به عنوان یک دانش پژوه محققان اقتصاد سنجی و عملیات، آخرین بینش از موضوع تحقیق بین رشته ای VU Governance for Society به برنامه درسی شما متصل می شود. شما یاد خواهید گرفت تا از مشکلات مختلف دیدگاه های انضباطی به منظور توسعه راه حل های کامل و موثر نگاه کنید. به عنوان مثال، شما ممکن است یک مدل شامل رشته های متعدد را که شامل:

  • جنبش ها در بازار (مالی) را توصیف می کند، از جمله تنوع ساختارهای تجاری و سرعت بالای روند معامله (اقتصاد)
  • پیش بینی تقاضای آینده برای درمان (مراقبت های بهداشتی) در بیمارستان و تعیین تعداد مطلوب تخت که حداکثر سطح خدمات (مدیریت عملیات) در حالی که ماندن در بودجه (اقتصاد)

آینده کاری شما

پس از این تخصص لیسانس، شما تبدیل به یک متخصص در اقتصاد سنجی و تجزیه و تحلیل داده ها است که به شدت با شرکت های مانند گوگل، آمازون و Booking.com، بلکه موسسات مالی، شرکت های مشاوره ای، سازمان های تجارت الکترونیک، شروع به کار در مورد آخرین پیشرفت در علم داده ها از جمله App-Annie، PPC (پرداخت برای هر کلیک) و غیره. بسیاری از فارغ التحصیلان با یک برنامه کارشناسی ارشد در Econometrics ادامه می دهند که تخصص های مختلف دیگری وجود دارد.

الزامات پذیرش خاص

سطح تحصیلات حداقل معادل با VWO هلندی با ریاضیات B مورد نیاز است. شما می توانید در مورد این معیارها در زمان درخواست، نقص داشته باشید، اما قبل از ماه سپتامبر باید معیارها را کامل کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 17 برنامه دیگر ارائه شده توسط Vrije Universiteit Amsterdam »

آخرین به روز رسانی April 28, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
2,083 EUR
برای دانشجویان EEA. € 8.700 برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / غیر EEA.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ